Pomysły na prezent dla narzeczonej

Pomysły na prezent dla narzeczonej

Najważniejszy prezent, jaki mogłeś podarować swojej wybrance, jest już na jej palcu. Biżuteria to doskonały pomysł na podarunek dla kobiety, o czym mężczyźni wiedzą już od wielu, wielu lat. Nie jest to jednak jedyny sposób na uszczęśliwienie kobiety podarunkiem. Zbliżają się Święta, więc dla wszystkich przyszłych panów młodych przygotowaliśmy listę pomysłów na prezent dla narzeczonej.

Aplikacja wesele z klasą

Pomysły na prezent dla narzeczonej

Sprawdzony upominek

Lista uniwersalnych prezentów dla kobiet jest długa, więc panowie, którzy stawiają na klasykę, nie mają aż tak trudnego zadania. Wspominana wcześniej biżuteria zyska wartość sentymentalną, jeśli zdecydujesz się na grawer. Dobrym pomysłem jest także zmysłowa bielizna, jednak uważaj, by otwieranie prezentu w rodzinnym gronie, nie wprawiło ukochanej w zakłopotanie. Uniwersalnym prezentem będzie też szal lub apaszka dobrej jakości.

Oferty promowane

Podarunek od serca

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją kobietę, włóż w świąteczny prezent całe swoje serce i przygotuj go własnoręcznie! W Internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji. Jeśli jesteś majsterkowiczem, masz ułatwione zadanie – może przygotujesz ukochanej kuferek na biżuterię lub inne skarby? Nagrasz piosenkę? Przygotujesz kupony na kawę podaną do łóżka lub romantyczny spacer?

Bezcenny czas

To najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować ukochanej. Zabierz ją na weekendowy wyjazd, kup wejściówki na bal sylwestrowy, zabierz do teatru lub na kolację. A może możecie sobie pozwolić na realizację wspólnego marzenia?

Uważność

Kobiety często żalą się, że partnerzy wcale ich nie słuchają. Opowiadają o swoich marzeniach i aż prosi się, aby notować je na bieżąco! Wytęż słuch, gdy Twoja druga połówka będzie mówić coś o swoich planach zakupowych i zaskocz ją wymarzonym prezentem. Znalezienie pod choinką prezentu, o którym naprawdę się marzyło, jest bardzo miłą niespodzianką!

Pamiętaj, że prezent jest tylko uzupełnieniem świątecznych chwil. Najlepszym podarunkiem będzie uśmiech i wspólny czas, spędzony w miłej atmosferze.

fot. Pexels

4.9/5 - (31)

Patrycja Guzik

Patrycja Guzik

Branża ślubna nie ma przed nią tajemnic. Od lat z zamiłowaniem śledzi najnowsze trendy weselne, wykorzystując je, aby ułatwić parom młodym przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Pasjonatka kina i literatury. W wolnych chwilach najchętniej oddaje się lekturze książek ulubionych autorów m.in. Érica Emmanuela Schmitta, Carlosa Ruiza Zafóna czy Joanny Chmielewskiej.

Więcej artykułów autora Patrycja Guzik

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore