Pomysły na prezent dla narzeczonej

Pomysły na prezent dla narzeczonej

815

Najważniejszy prezent, jaki mogłeś podarować swojej wybrance, jest już na jej palcu. Biżuteria to doskonały pomysł na podarunek dla kobiety, o czym mężczyźni wiedzą już od wielu, wielu lat. Nie jest to jednak jedyny sposób na uszczęśliwienie kobiety podarunkiem. Zbliżają się Święta, więc dla wszystkich przyszłych panów młodych przygotowaliśmy listę pomysłów na prezent dla narzeczonej.

prezent dla narzeczonej

Pomysły na prezent dla narzeczonej

Sprawdzony upominek

Lista uniwersalnych prezentów dla kobiet jest długa, więc panowie, którzy stawiają na klasykę, nie mają aż tak trudnego zadania. Wspominana wcześniej biżuteria zyska wartość sentymentalną, jeśli zdecydujesz się na grawer. Dobrym pomysłem jest także zmysłowa bielizna, jednak uważaj, by otwieranie prezentu w rodzinnym gronie, nie wprawiło ukochanej w zakłopotanie. Uniwersalnym prezentem będzie też szal lub apaszka dobrej jakości.

Podarunek od serca

Jeśli chcesz zaskoczyć swoją kobietę, włóż w świąteczny prezent całe swoje serce i przygotuj go własnoręcznie! W Internecie znajdziesz mnóstwo inspiracji. Jeśli jesteś majsterkowiczem, masz ułatwione zadanie – może przygotujesz ukochanej kuferek na biżuterię lub inne skarby? Nagrasz piosenkę? Przygotujesz kupony na kawę podaną do łóżka lub romantyczny spacer?

Bezcenny czas

To najpiękniejszy prezent, jaki możesz podarować ukochanej. Zabierz ją na weekendowy wyjazd, kup wejściówki na bal sylwestrowy, zabierz do teatru lub na kolację. A może możecie sobie pozwolić na realizację wspólnego marzenia?

Uważność

Kobiety często żalą się, że partnerzy wcale ich nie słuchają. Opowiadają o swoich marzeniach i aż prosi się, aby notować je na bieżąco! Wytęż słuch, gdy Twoja druga połówka będzie mówić coś o swoich planach zakupowych i zaskocz ją wymarzonym prezentem. Znalezienie pod choinką prezentu, o którym naprawdę się marzyło, jest bardzo miłą niespodzianką!

Pamiętaj, że prezent jest tylko uzupełnieniem świątecznych chwil. Najlepszym podarunkiem będzie uśmiech i wspólny czas, spędzony w miłej atmosferze.

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).