Wesele w tygodniu – wady i zalety

Wesele w tygodniu – wady i zalety

623

Większość ślubów i wesel odbywa się w soboty. Weselni goście zjeżdżają się na uroczystość, by przez cały weekend świętować zaślubiny Młodej Pary. Niektórzy narzeczeni z różnych powodów rozważają jednak ślub w inny dzień. Jakie są wady i zalety wesela w tygodniu i w jakich sytuacjach warto się na niego zdecydować?

wesele w tygodniu

Wesele w tygodniu – wady i zalety

Plusy wesela w tygodniu

 • Większość par decyduje się na ślub w sobotę, więc wybierając inny dzień, możecie liczyć na większy wybór terminów, jeśli chodzi o rezerwację sali lub dostępność usługodawców ślubnych.
 • Usługodawcy weselni czasami przygotowują specjalne oferty dotyczące ślubów odbywających się w inny dzień niż sobota.
 • Warto zdecydować się na takie rozwiązanie, przy okazji świąt i długich weekendów. Wtedy jednak więcej par może wpaść na ten sam pomysł.

Minusy wesela w tygodniu

 • Goście mogą mieć problem z dotarciem na ślub i wesele. Prawdopodobnie nie wszyscy zaproszeni będą mogli wziąć udział w uroczystości, ze względu na pracę lub inne obowiązki.
 • Świętowanie prawdopodobniej potrwa krócej, niż gdybyście wzięli ślub w weekend. Goście będą musieli szybko wrócić do codziennych obowiązków.
 • Nie wszyscy usługodawcy są dostępni w tygodniu, niektórzy pracują tylko w weekendy.

Co sądzicie o ślubie w inny dzień niż sobota?

fot. Pexels

Autor: Adrianna Fliszewska

BRAK KOMENTARZY

Dodaj komentarz

 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, REGON 241080707, NIP 6342327026, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).