Zdjęcia TOP w styczniu 2023!

Zdjęcia TOP w styczniu 2023!
Atelier Krawieckie Grażyna Sadowska

Styczeń to czas podsumowań i snucia planów na kolejny rok. To także początek odliczania do nadchodzącego sezonu ślubnego. Pary młode👰🤵 rozpoczynają intensywne przygotowania do ich wielkiego dnia. Fotografowie oraz inni usługodawcy nie zwalniają tempa i publikują swoje prace. 📸Mamy nadzieję, że wchodzicie w ten okres z nową energią i głową pełną pomysłów. Aby wprowadzić Was w ślubny nastrój, przygotowaliśmy Top zdjęć stycznia 2023. 🥰

Aplikacja wesele z klasą

W tym roku dopisała nam prawdziwie zimowa i piękna aura. ❄️ Bardzo tęskniliśmy za takim klimatem, ale miło jest wrócić myślami do cieplejszych dni. W naszym styczniowym zestawieniu znajdziecie fotografie z sesji plenerowych, które oddają letni klimat i pełne są promieni słońca. ☀️ Nie zabraknie także nastrojowych portretów panien młodych. Naszą szczególną uwagę przykuły ich stylizacje – minimalistyczne suknie ślubne oraz bogate bukiety. 💐 Wyróżniliśmy także klimatyczne fotografie z sesji par. Zapraszamy do oglądania.

Więcej zachwycających kadrów znajdziecie w naszym dziale Inspiracje. 💕

Ewa Majewska – Fotografia ślubna
Atelier Krawieckie Grażyna Sadowska
Artlove
Koko&Klio
Grupa Filmocni
Maerry me! – Karolina Górka
Błysk Szczęścia

4.6/5 - (26)

Monika Łopacka

Monika Łopacka

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Instytutu Twórczej Fotografii (ITF) na Uniwersytecie Śląskim w Opawie oraz Wyższego Studium Fotografii we Wrocławiu. O branży ślubnej może opowiadać godzinami, ponieważ od 10 lat fotografuje je pod marką PerfectLove. Kocha czerń, muzykę elektroniczną oraz fotografię dokumentalną i portretową.

Więcej artykułów autora Monika Łopacka

Ankieta

Zobacz więcej ankiet
Zobacz więcej ankiet
Aplikacja: Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu
google-play
appstore