Zachwyt - kwiaty i dekoracje

600 zł
Rzeszów, podkarpackie
(3)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
510-137...

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • stoły
  • dojazd do klienta

O nas

Witajcie w Pracowni Zachwyt, miejscu serdecznym i ciepłym, w którym kochamy naturę i spotkania z ludźmi. Tworzymy tu dla Was wyjątkowe dekoracje ślubów, wesel i uroczystości rodzinnych; z ciekawością i oddaniem realizujemy wspólnie utkane wizje, dbając o piękne wspomnienia, które zostaną z Wami na lata.

W Zachwycie ważna jest dla nas przyroda. Inspiruje nas zmienność pór roku, płynność cykli natury, nieregularność kształtów, barw, tekstur i wszystko co wokół nas żywe. Inspiruje nas także to, co żywe w Was, co budzi radość, szczęście, zachwyt; co roziskrza oczy milionami gwiazd.

Pracując z nami możecie spodziewać się otwartości nie tylko na Wasze plany, marzenia i oczekiwania, ale także obawy i pytania. Niezależnie od tego, czy planujecie wystawne przyjęcie dla kilkuset osób, czy kameralną uroczystość rodzinną, zadbamy o to, byście czuli się zaopiekowani i spokojni o ich wizualną oprawę.

Na co dzień staramy się tworzyć rzeczy piękne i proste. Doceniamy to co rośnie obok nas - w lasach, na polach i łąkach. Sięgamy po kwiaty sezonowe, które staramy się kupować lokalnie, by następnie układać je metodami dobrymi dla środowiska. Przedmiotom często dajemy drugie życie i jesteśmy dumni z tego, jak wiele potrafimy zrobić własnymi rękami.

Dekorujemy wesela, ceremonie ślubne i inne uroczystości głównie na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, choć na Wasze zaproszenie dotrzemy również dalej. Działamy w małżeńskim duecie, a przy większych projektach - w teamie zaufanych współpracowników.

Z radością będziemy Wam służyć naszym zamiłowaniem do naturalnej florystyki i rękodzieła, niezwykłą kreatywnością i poczuciem estetyki. Pozwólcie nam tylko Was zachwycić!

Bukiet ślubny

360zł/ sztuka

Tak wygląda nasza praca

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Naturalnie! W pierwszej kolejności przedstawiamy Wam naszą ofertę ogólną, byście mogli zapoznać się z naszymi pracami i poznać wstępny zakres cen. Jeśli po tym etapie będziecie zainteresowani współpracą, zaprosimy Was na spotkanie, na którym zorientujemy się na czym najbardziej Wam zależy, jaki efekt chcecie uzyskać, w jakim budżecie powinniśmy zmieścić się z dekoracjami, jakie mamy możliwości i ograniczenia. Na tej podstawie, dla każdej Pary przygotowujemy w pełni spersonalizowaną ofertę, która odpowiada na jej duże i małe marzenia. U nas nigdy nie znajdziesz dwóch takich samych wesel, bo każda Para jest inna i zasługuje na to, by ich dzień był naprawdę wyjątkowy.

Jaki jest zakres naszych usług?

Zajmujemy się całościową oprawą dekoratorską ślubów i wesel, a także uroczystości rodzinnych. Przygotujemy dla Was kwiaty i dekoracje na salę weselną, zaaranżujemy plenerową ceremonię zaślubin, ukwiecimy kościół, ułożymy piękne bukiety ślubne i delikatne kwiatowe ozdoby. Chętnie zajmiemy się także tworzeniem scenografii oraz dekoracją witryn restauracji, kawiarni i butików.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Ogromnie ważna jest dla nas natura, dlatego korzystamy z żywych kwiatów ciętych, szczególnie tych sezonowych, a także suszonych traw, a czasami z roślin doniczkowych. Staramy się unikać plastiku, również tego w gąbkach florystycznych, dlatego w znaczącej większości korzystamy z ekologicznych metod układania kwiatów.

Jaki jest styl naszej pracy?

Bardzo nam zależy na tym, by Para Młoda z którą współpracujemy czuła się naprawdę wysłuchana i zaopiekowana. Ważna jest dla nas życzliwa komunikacja i serdeczna współpraca. Taki klimat sprzyja budowaniu relacji i sprawia, że czujecie się spokojni na każdym etapie przygotowań.

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Ogrodowe przyjęcia i plenerowe ceremonie zaślubin to coś, co UWIELBIAMY i co sprawia nam ogromną radość! Przygotowanie zachwycającej oprawy wesela organizowanego pod namiotem, w altanie czy pod chmurką to zawsze bardzo inspirujące wyzwanie. Dekorując takie miejsca zwracamy szczególną uwagę na zgranie wszystkich elementów z naturalnym otoczeniem. Staramy się także elastycznie podejść do kwestii pogody, konieczności szybkiego przeniesienia wszystkich dekoracji do zadaszonej sali czy przygotowania się na mocny wiatr lub ostre słońce.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Stawiamy przede wszystkim na kwiaty sezonowe, uprawiane lokalnie. Korzystamy ze zmieniających się cyklów natury, dlatego wczesną wiosną częściej w naszych kompozycjach pojawią jaskry, narcyzy czy szafirki a jesienią dalie, cynie i hortensje. Wykorzystujemy także rośliny suszone, także te które sami zbierzemy w ogrodzie i na łące.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Tradycją jest, że na drugi dzień, w trakcie demontażu przygotowujemy dla Par mini bukieciki z kwiatów ciętych, pozostałych po weselu. To praktyka bardzo przez Was doceniana, bo kwiaty te możecie rozdać swoim gościom w podziękowaniu lub zabrać do domu na poprawiny.

Jeśli macie inny pomysł na ich wykorzystanie, chcielibyście byśmy dostarczyli je np. do wybranego domu opieki lub potrzebujecie, by wszystkie kompozycje zostały o dzień dłużej na poprawinach w lokalu - dajcie tylko znać, postaramy się pomóc.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że od momentu podpisania umowy do daty ślubu zwykle upływa wiele miesięcy. W tym czasie wiele może się zmienić, dlatego wychodząc współpracującym z nami Parom na przeciw, staramy się być elastyczni. Do 7 dni przed weselem można u nas modyfikować takie rzeczy jak liczba stołów, dodawanie czy odejmowanie pewnych elementów dekoracji. Dzięki temu możecie nawet 7 dni wcześniej zaktualizować nam liczbę komppozycji w oparciu o faktyczną liczbę potwierdzonych gości i tym samym ograniczyć koszty. Oczywiście zmiany te muszą być potwierdzone przez obie strony i uwzględniać nasze minimum logistyczne (w 2023 roku na poziomie 7000 zł). Nie mogą być też drastyczne, ponieważ z powodu zewnętrznych ograniczeń możemy nie być w stanie zmienić całej koncepcji na dekoracje w tak krótkim czasie (np. wypożyczyć zupełnie innych obrusów, krzeseł czy konstrukcji pod ścianki). Im wcześniej potrzeba zmian zostanie zgłoszona tym większa pewność, że uda się je zrealizować. Na pewno możecie liczyć na naszą dużą otwartość i pomoc w tym zakresie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

W Zachwycie bardzo ważna jest dla nas przyroda, dlatego robimy co możemy, by minimalizować swój wpływ na środowisko. Gdy to tylko możliwe unikamy gąbki florystycznej, zastępując ją bardziej ekologicznymi metodami układania kwiatów. Korzystamy z sezonowych roślin, najlepiej z lokalnych upraw. Wykorzystujemy dzikie kwiaty, liście, trawy i gałęzie zbierane własnoręcznie na polach i łąkach. Staramy się kompostować zielone odpady, a dekoracje wykorzystywać wielokrotnie. Często też dajemy przedmiotom drugie życie, poddając je naprawie czy renowacji. Wszystko to, by lepiej nam się żyło na naszej cudownej planecie.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Zdecydowanie najbliżej nam do florystyki lekkiej, eleganckiej, ponadczasowej, eksponującej piękno roślin - ich kształty, kolory i indywidualny charakter. Inspirują nas kompozycje romantyczne, eteryczne, oparte na ciekawych gatunkach kwiatów. Lubimy też kolor, szczególnie gdy operując nim odwołujemy się do sezonowości i tego co w naturze aktualnie najpiękniejsze.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Naturalna florystyka, swobodne, lekkie kompozycje i eko rozwiązania, to trendy bardzo aktualne i ponadczasowe. To też te trendy, które najbardziej czujemy. Do tego kolor, który coraz częściej wdziera się na salony już nie tylko w akcentach. Dzisiaj więcej par decyduje się na odważne połączenia kolorystyczne i mocniejsze barwy, co ogromnie nas cieszy i inspiruje.

Nasze pasje.

Poza kwiatami? Tkactwo, haftowanie, renowacja mebli i wszelkie prace ręczne, które dodatkowo rozwijają kreatywność.

Zachwyt - kwiaty i dekoracje
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
Magdalena
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Wybrane firmy: 11 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Więcławska
Data dodania: 10-12-2023

Wybór pracowni Zachwyt był jednym z najlepszych jaki podjęliśmy. Kasia idealnie dopasowała kwiaty do naszego stylu wesela, kompozycje były przepiękne. Współpraca przebiegła profesjonalnie i bardzo miło. Kasia doradzała nam jak tylko mogła i pomagała odpowiednio dopracować nasze różne pomysły, tak żeby tego dnia było idealnie. Goście byli zachwyceni efektem tak jak i my! Bardzo dziękujemy za upiększenie nam tego dnia. <3
Serdecznie polecamy Kasię i jej zespół!

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2023
Olkusz
Data dodania: 22-08-2023

Nie mogliśmy sobie wyobrazić bardziej udanej współpracy i piękniejszej florystyki niż ta którą zapewniła nam Pracownia Zachwyt z Kasią na czele. Przepiękne kompozycje nadawały bajkowy wygląd sali, dopracowane nakrycia podkreślały elegancję przyjęcia, a dodatkowe punkty kwietne wymyślone przez Kasię stanowiły cudowne tło do zdjęć.
Współpraca z pracownią znacznie ułatwiła i umiliła organizację wesela.
Kasia jest niesamowicie kreatywną, profesjonalną i miłą osobą, spełniła wszystkie nasze prośby i zrealizowała marzenia, a nawet więcej.
Jesteśmy bardzo wdzięczni Kasi i pracowni Zachwyt za całą pracę, którą dla nas wykonała i za serce, które w nią włożyła, co było widać po efektach.

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-10-2021
Nowa Słupia
Data dodania: 01-11-2021

Z całego serca polecam! Goście byli pod wrażeniem przystrojenia sali oraz kościoła. Dekoracja personalna była cudowna, zebraliśmy sporo komplementów. Świetny kontakt, bardzo dobrze nam się współpracowało:) Jesteśmy przekonani, że następne projekty Pani Kasi i jej zespołu będą równie zachwycające.

Kasia Zarzycka
02-11-2021

Dziękuję Kasiu za zaproszenie do współtworzenia tej pięknej uroczystości :-)

Nazwa firmy: Zachwyt - kwiaty i dekoracje
NIP: 7941730674
Imię i nazwisko: Katarzyna Zarzycka
Adres: Rzeszów, woj. podkarpackie
510-137...
liczba odwiedzin: 8500
Zadzwoń
510-137...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Rzeszów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy