BP Events

Kraków, małopolskie
(53)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
791-156...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon

O nas

✅ Muzyka dobrana idealnie pod gości 🎶
✅ Zabawy z klasą, które nikogo nie urażą 🎉
✅ Eleganckie stoisko dostosowane do wyglądu sali 🎩
✅ Instrumenty na żywo - saksofon 🎷perkusja 🥁
✅ Niezapomniane chwile i świetna atmosfera 🌟

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każda impreza jest unikalna i nie ma dwóch identycznych sytuacji. Zdaniem wielu ludzi, DJ odgrywa kluczową rolę w analizowaniu i dostosowywaniu swojego repertuaru do bieżącej sytuacji na parkiecie. Musi wyczuć, czy goście są bardziej skłonni do zabawy przy szybkiej czy wolnej muzyce, polskiej czy zagranicznej, a także czy preferują nowoczesne utwory czy klasyki sprzed lat.

Jako firma zajmująca się prowadzeniem wesel przez ponad 13 lat i wykonująca ponad 1000 imprez, zdobyliśmy ogromne doświadczenie w dostarczaniu muzyki na najwyższym poziomie i rozkręcaniu każdej imprezy weselnej.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oferujemy wyjątkowe rozwiązanie, jakim jest połączenie DJ-a z żywym instrumentem. Dzięki temu, poza oryginalnymi utworami, możemy zaoferować brzmienie prawdziwego instrumentu, co z pewnością zachwyci Twoich gości.

W naszej ofercie znajdziesz różne opcje łączenia DJ-a z żywymi instrumentami, takie jak na przykład DJ z saksofonistą lub DJ z perkusistą. Wszyscy nasi muzycy są doświadczonymi artystami, którzy dodadzą muzyce na Twoim weselu niepowtarzalnego klimatu i energii.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda z prowadzeniem wesel rozpoczęła się w 2012 roku.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W naszej ofercie prowadzimy wesela do godziny 4:00 rano, co z doświadczenia wiem, jest wystarczająco długo, aby goście mogli się dobrze bawić, napić, nawiązać nowe znajomości i trochę się zrelaksować. Jednak, jeśli zdarzy się sytuacja, w której o godzinie 4:00 nadal będziemy mieć pełny parkiet, każda kolejna godzina jest w cenie 400 zł.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

W podstawowym pakiecie oferujemy DJa, który jest zarówno konferansjerem - wita gości, prowadzi zabawy, oczepiny, oraz inne ważne punkty wesela.

W tym pakiecie wliczone jest nagłośnienie, oświetlenie ruchome, oraz dekoracja światłem sali weselnej. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę muzyczną wesela, a także pomóc w stworzeniu odpowiedniego nastroju i atmosfery podczas całego wydarzenia.

Skład, w którym występujemy.

Mamy dla Państwa cztery pakiety do wyboru:

1. DJ/konferansjer (jedna osoba) - DJ pełni rolę konferansjera - wita gości, prowadzi zabawy, oraz inne ważne punkty wesela (tort, podziękowanie dla rodziców).

2. DJ + konferansjer (dwie osoby) - opcja dla tych, którzy planują więcej animacji i zabaw podczas wesela.

3. DJ/konferansjer + saksofonista (dwie osoby) - opcja dla osób ceniących sobie muzykę na żywo i chcących wzbogacić swoje wesele o żywy dźwięk saksofonu.

4. DJ/konferansjer + perkusista (dwie osoby) - perkusja dodaje żywej energii i brzmienia do muzyki granej przez DJ-a, co jest idealne dla osób szukających jeszcze większego wrażenia z muzyki na swoim weselu.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

W naszym zespole posiadamy kilku doświadczonych DJ-ów, konferansjerów oraz muzyków. Na spotkaniu z Młodą Parą przedstawimy dostępne osoby, które mogą poprowadzić Wasze przyjęcie weselne.

Jaki repertuar proponujemy?

Muzyka zawsze jest dostosowana do gości bawiących się na parkiecie. Zadaniem DJa jest wyczucie jaki gatunek muzyczny będzie najbardziej odpowiedni w danym momencie.

Nasz repertuar zawiera min.:
- Muzykę z lat 80-90 (Abba, Boney M, Michael Jackson, Modern Talking),
- Polska muzykę rozrywkową (Enej, Golec Orkiestra, Brathanki),
- Polską muzykę rockową (Lady Pank, Perfect, Maanam),
- Muzykę latynoską (Gipsy Kings, Gloria Estefan, Shakira, E. Iglesias),
- Muzykę nowoczesną (Bruno Mars, Ed Sheeran, Luis Fonsi),
- DIsco Polo (Akcent, Boys, Weekend).

Jednakże, zawsze najważniejszym wyznacznikiem są sugestie Młodej Pary.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Podczas wyboru naszych usług, możesz zdecydować, czy chcesz aby na Twoim weselu pojawił się DJ, który jednocześnie będzie pełnił rolę konferansjera, czy może lepszą opcją będzie zespół dwuosobowy składający się z DJ-a oraz konferansjera.

Jeśli wybierzesz opcję z DJ-em/konferansjerem, wesele poprowadzi jedna osoba, która będzie odpowiedzialna za prowadzenie wesela. DJ będzie pełnił rolę konferansjera: przywita gości, poprowadzi zabawy, a także inne ważne punkty wesela, takie jak krojenie tortu czy podziękowanie dla rodziców.

Natomiast, jeśli wybierzesz opcję z DJ-em i konferansjerem, na Twoim weselu pojawią się dwie osoby, które będą odpowiedzialne za zabawę. DJ będzie skupiał się na muzyce i miksowaniu utworów, podczas gdy konferansjer będzie zajmował się prowadzeniem wesela, włączając w to prowadzenie różnych zabaw i animacji.

Na jakich instrumentach gramy?

W naszej ofercie możesz wybrać usługę DJ-a w połączeniu z żywym instrumentem, takim jak saksofon lub perkusja. Oferujemy dwie opcje:

DJ/konferansjer + saksofonista (dwie osoby).
Rozwiązanie dla osób, które cenią sobie muzykę na żywo. DJ będzie miksował utwory, a saksofonista będzie dodawał do nich żywe brzmienie, tworząc unikalną atmosferę.

DJ/konferansjer + perkusista (dwie osoby).
DJ w połączeniu z perkusistą pozwala na dodanie jeszcze więcej żywego brzmienia do muzyki granej przez DJ-a.

Obie opcje są dedykowane dla osób, które cenią sobie muzykę na żywo i chcą wzbogacić swoje wesele o unikalny element.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dzięki wykorzystaniu sprzętu renomowanych marek, możemy zagwarantować nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale także bezawaryjność naszych usług. Nie musisz się martwić o nagłe awarie, ponieważ sprzęt jest starannie dobierany i regularnie serwisowany, aby działał bez zarzutu przez całą imprezę.

Konsola - Pioneer
Nagłośnienie - LD Systems, Electro Voice
Mikrofony - Shure
Oświetlenie - Showtec, ADJ

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Jesteśmy w stanie zorganizować wesele w języku angielskim. Jeśli marzycie o energetycznym przyjęciu weselnym z licznych atrakcji, proponujemy duet DJ-a w połączeniu z anglojęzycznym konferansjerem. Jeśli preferujecie jedynie krótkie komunikaty, wystarczy samo wsparcie DJ-a. Alternatywnie, możemy zapewnić DJ-a wraz z osobą pełniącą rolę tłumacza.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

W każdym sezonie ślubnym obsługujemy wiele międzynarodowych wydarzeń. Przed samym ślubem zależy nam na dokładnym poznaniu wszystkich zwyczajów weselnych obecnych w rodzinie, która przybywa na uroczystość z zagranicy.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jesteśmy bardzo otwarci na Wasze sugestie, jednak proponujemy, aby lista, którą otrzymamy od Was, zawierała od 20 do 30 utworów. Te utwory powinny być dla nas wyznacznikiem, ale nie "scenariuszem" całego wesela :)

Często już po wstępnym zapoznaniem się z taka listą, jesteśmy w stanie stwierdzić, które piosenki świetnie sprawdzą się na parkiecie, a które lepiej nadają się podczas posiłków.

Jeśli macie swoje ulubione, niezwykle ważne utwory, które koniecznie chcecie usłyszeć na weselu, sugerujemy zagrać je w późniejszej porze, około 1:00/2:00. Dlaczego? Para Młoda przez całe wesele jest mocno angażowana przez gości - każdy chce zrobić zdjęcie z nowożeńcami, goście będą chcieli się z Wami napić drinka, zatańczyć z Panią i Panem Młodym, DJ będzie chciał zaprosić Was do zabawy, a obsługa nieoczekiwanie oznajmi, że tort jest gotowy. Około godziny 1:00/2:00 macie już więcej czasu dla siebie i jestem prawie pewny, że nic nie przerwie Waszego tańca do ulubionego utworu z listy MUST HAVE.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jesteśmy bardzo otwarci na zamówienia i dedykacje od gości weselnych. Chcemy, aby każdy miał okazję usłyszeć swoją ulubioną piosenkę.

Nie ma nic przyjemniejszego, niż goście weselni, którzy przychodzą podziękować nam za zagranie utworu z dedykacją dla swojej żony czy męża.

Oczywiście, zamówienia musimy dostosować do aktualnego rodzaju muzyki, która jest odtwarzana na parkiecie. Seta rock'n'rollowego, nie możemy nagle zmienić na disco polo :) Czasami goście muszą poczekać kilka minut na swoje zamówienie.

Jeśli ktoś jest bardzo nachalny i chce po raz piąty usłyszeć swoją ulubioną piosenkę, która niekoniecznie porywa innych gości do tańca, stajemy się bardziej asertywni.

Czy mamy własną licencję na ZAiKS?

DJ musi dysponować legalną muzyką pochodzącą z legalnych źródeł. Jako profesjonaliści, jesteśmy zrzeszeni w organizacji DJ Promotion, co umożliwia nam legalne nabywanie utworów muzycznych z certyfikatem legalności.

Aby ta muzyka została odtworzona zgodnie z prawem - należy uiścić dodatkową opłatę do ZAiKSu :D W niektórych przypadkach, sale weselne już zawierają w umowie punkt odnoszący się do opłaty ZAiKS (o wartości 300-400 zł). W sytuacji, gdy taki punkt nie jest uwzględniony w umowie, organizator (a w tym przypadku Para Młoda) powinien zgłosić i uregulować opłatę ZAiKS.

Na stronie ZAiKSu dostępny jest kalkulator opłat.
Przykładowo, dla wesela w Krakowie na 100 osób, opłata wyniesie około 300-400 zł.

Proces uzyskania licencji jest prosty i sprawnie można go załatwić online. W razie dodatkowych pytań, warto skontaktować się bezpośrednio z ZAiKSem. Ich pracownicy są zazwyczaj bardzo uprzejmi i pomocni, gdyż zależy im na właściwym uregulowaniu opłat :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Oprócz obsługi imprez jako DJ, przez 7 lat zajmowałem się realizacją dźwięku (nagłaśnianie koncertów, praca w studiu nagrań).

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam niesamowitą energię która Tworzy się na parkiecie! "...raz, że lubię to robić, a dwa że - kiedy to robię widzę uśmiechnięte twarze..." /Magik/ :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Muzyka zawsze jest dostosowywana do gości bawiących się na weselu.

DJ musi przewidzieć, jaki rodzaj muzyki najlepiej sprawdzi się w danym momencie - czy to będzie nowoczesna muzyka, polskie hity rockowe czy przeboje z dawnych lat.

Często zdarza się, że w ciągu miesiąca na każdej imprezie dominuje inny gatunek muzyczny - w czwartek klasyczne wesele z disco polo, w piątek wesele rockowe z pogo o godzinie 2:00 nad ranem, w sobotę przyjęcie dla starszych osób z walcem z „Nocy i Dni”, a w kolejnym tygodniu osiemnastka, na której króluje polski rap.

Jesteśmy otwarci na wszystkie gatunki muzyczne.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Nie jestem fanem diso polo, ale lubię patrzeć jak ludzie bawią się do tej muzyki.
Nie na każdym weselu sprawdzi się disco polo. DJ musi być bardzo czujny - musi wyczuć czy goście będą chcieli taką muzykę czy lepiej jej unikać. Zazwyczaj na moich weselach pojawia się 5-10 utworów z gatunku disco polo.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Jako DJe musimy być elastyczni i przygotowani na różne sytuacje. Często zdarza się, że na jednej imprezie spotkamy fanów różnych gatunków muzycznych, w tym muzyki z lat 80-tych, disco polo oraz muzyki latynoskiej. Naszym zadaniem jest poprowadzenie wesela tak, by każdy gość mógł się bawić przy ulubionej muzyce.

Nasze ulubione gatunki muzyczne to rock, muzyka latynoska oraz R&B.

BP Events
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 53 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Karolina i Jan
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 15-06-2024
Zakopane
Data dodania: 06-07-2024

Z całego serca polecamy BP Events! Marcin poprowadził nasze wesele z pełnym profesjonalizmem. Zadbał o to, aby nikomu nie umkneły ważne elementy wesela. Potrafił idealnie dobrać muzykę pod tych, którzy byli na parkiecie. Dostaliśmy mnóstwo ciepłych, dobrych słów od naszych gości, aż miło robiło się na serduchu ! Zabawy, które Marcin poprowadził zrobiły furorę, są nowoczesne , na poziomie i kazdy sie przy nich dobrze bawił ! Oczywiście nie możemy nie wspomnieć o saksofoniście, który był wisienką na torcie - Jakub zrobiłeś mega robotę! Cała nasza Ekipa od zadań specjalnych sprawiła, że stres szybko zniknął bo wiedzieliśmy, że czuwacie ! 😁 Moglibyśmy się jeszcze długo długo rozpisywać, ale zakończymy tylko słowami Marcin , Jakub jeszcze raz bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJEMY i będziemy polecać !😊

Marcin
08-07-2024

Powiem krótko - Wasz komentarz zrobił mi dzień 😎

W
Weronika
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 29-06-2024
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Borek
Data dodania: 02-07-2024

Marcin jest cudownym człowiekiem i wspaniale kręci imprezę! Goście byli zachwyceni, muzyka łączyła pokolenia, prawie ostatnia z parkietu schodziła Babcia Pana Młodego, która na co dzień porusza się o kuli, więc mogą sobie państwo wyobrazić jaką energią zarażał DJ! Zabawy na najwyższym poziomie, świetne zapowiedzi, elastyczność - nie chcieliśmy żadnego disco polo, nie poleciał żaden kawałek. Muzyka do tańczenia, ale też bardziej energetyzujące kawałki dla młodych. Pedro Pedro Pedro rozgrzał parkiet do czerwoności, a hitem wesela był pomysł któregoś z gości, żeby zrobić pociąg do Explosion. Z całego serduszka polecamy Marcina Postawę i jesteśmy mu mega wdzięczni. Dodam jeszcze na koniec, że minimum 3/4 gości tego wesela to zawodowi muzycy, a wyszli zachwyceni i wytańczeni, co myślę że świadczy o wielkim profesjonalizmie firmy BPevents. Mówili że będzie pięknie i tak było! 🥰

Marcin
02-07-2024

Jaka meeeeeeeeega opinia! :D Dziekuję :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Igołomia
Data dodania: 05-06-2024

Muzyka oraz zabawy wszystko na najwyższym poziomie, zarówno młodzi jak i starsi goście byli zachwyceni i bawili się do białego rana! 🩷

Marcin
06-06-2024

Bardzo dziękuję za wesele! Życzę pięknego małżeństwa :)

E
Emilia ŻD
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-12-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 31-12-2023

Jesteśmy zachwyceni!
Doskonale do dobrany repertuar, zabawy prowadzone w dobrym guście i świetny kontakt z uczestnikami wesela. Goście bawili się do samego rana - my również! :)
Wielu naszych bliskich mówiło, że to najlepsze wesele na którym było - w dużej mierze to zasługa również Marcina. Serdecznie polecamy!

Marcin
01-01-2024

Miło rozpocząć Nowy Rok czytając takie recenzje :) Wszystkiego dobrego w 2024! :)

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-12-2023
Kraków
Data dodania: 12-12-2023

Goście do nas podchodzili i mówili, że DJ jest niesamowity. Na parkiecie było słychać, że co jedna piosenka to lepsza :)

Marcin
13-12-2023

Bardzo dziękuje! To zdecydowanie było najbardziej spektakularne przyjęcie weselne :D

Magdalena
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2023
Wybrane firmy: 11 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wola Więcławska
Data dodania: 10-12-2023

14.07.2023 cóż to był za dzień! Duet Marcinów był niezastąpiony. Parkiet dosłownie płoną od tańców i zabaw. Nie musieliśmy się martwić o harmonogram wesela, wszystko było idealnie dopracowane przez nich. Oczepiny wyszły perfekcyjnie bez niesmacznych zabaw. Wszyscy goście się świetnie bawili i do tej pory chwalą nasz wybór co do DJ. My również jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni, że udało się nam wspólnie współpracować! Chętnie przeżylibyśmy ten dzień z wami jeszcze raz! <3
Pozdrawiamy, Orłowicze!

Marcin
11-12-2023

Cieszymy się niesamowicie, że mogliśmy uczestniczyć w tak wyjątkowym dniu jak Wasze wesele! Dla nas było to niezapomniane wydarzenie, a Wasze zadowolenie i radość sprawiły nam ogromną przyjemność 🙂 Dziękujemy i życzymy Wam mnóstwo radosnych chwil oraz szczęścia na wspólnej drodze życia ❤️

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-11-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 06-11-2023

Z całego serca polecamy Marcina Postawę, który był DJ na Naszym weselu. Impreza trwła do białego rana i mimo bolących nóg i zmęczenia, trudno było Nam i gościom choć na chwilę zesjśc z parkietu. Marcin niesamowice dopasowywał muzykę do gustu gości, dzięki czemu mimo różnych upodobań każdy bawił się świetnie. Wszystkie zabawy i animacje zostały poprowadzone ze smakiem i w elegenckim stylu, a jednoczeńnie zaangażowały nawet największych sceptyków zabaw weselnych. Marcin zadbał o Nas oraz o Naszych gości dostarczając Nam zabawę na najwyższym poziomie.

Marcin
06-11-2023

Dziękuję za zaufanie i super atmosferę na weselu! Jeszcze raz życzę Pięknego Małżeństwa :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2023
Kraków
Data dodania: 11-10-2023

DJ Marcin prowadził nasze wesele. Współpraca z nim była czystą przyjemnością, począwszy od spotkań organizacyjnych, gdzie miło zaskoczył nas swoim przygotowaniem merytorycznym, profesjonalizmem i otwartością na nasze propozycje. Marcin również w jasny sposób komunikował co jest w stanie zrobić, a czego na pewno nie zrobi, co w naszym odczuciu było bardzo pomocne, z uwagi na małą ilość niedopowiedzeń w fazie planowania imprezy.
Jeżeli chodzi o samo wesele, Marcin zaprezentował świetny poziom. KAŻDY gość nasz gość podkreślał, jak dobrze się bawi dzięki DJowi. Marcin poprowadził imprezę, świetnie trafiając w gusta, zarówno młodych jak i tych starszych uczestników. Zabawy, które ma w repertuarze, były ciekawe i aktywizowały uczestników, będąc przy tym przeprowadzone na poziomie i bez żenady.
Podsumowująć, DJ Marcin był naszym strzałem w 10. Nie wiem czy mogliśmy trafić lepiej z wyborem osoby prowadzącej imprezę. Uważamy, że zrealizował wszystko co nam obiecał plus solidne 10-20% extra. Polecamy z czystym sumieniem! :) Gdyby się dało, dałbym 6 gwiazdek! ;)

Marcin
12-10-2023

WOW! Takiej recenzji się nie spodziewałem! Jest mi niezmiernie miło, że mogłem z Wami tworzyć ten piękny dzień :) Pozdrawiam serdecznie!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: BP Events
Imię i nazwisko: Marcin Postawa
Adres: Kraków, woj. małopolskie
791-156...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8056
Zadzwoń
791-156...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy