Doobry DeeJay

Chorzów, śląskie
(47)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
502-493...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Szukasz kogoś, kto poprowadzi Twoje przyjęcie ze smakiem oraz z klasą? Chcesz usłyszeć swoje ulubione hity zagrane na gitarze i profesjonalnie zaśpiewane? Jesteś w dobrym miejscu! Zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą. To będzie początek udanej współpracy :)

Na rynku mnóstwo jest osób proponujących obsługę muzyczną w charakterze Dj'a czy wodzireja. Dlaczego zatem warto wybrać akurat moje usługi? Odpowiem krótko na to pytanie w 5 punktach:

1. Jestem profesjonalnym wokalistą oraz gram na gitarze - to coś, co odróżnia mnie od większości Dj'ów. To złoty środek pomiędzy zespołem, a "zwykłym" Dj'em. Pierwszy taniec czy podziękowania dla rodziców z wokalem i gitarą na żywo? Ze mną to możliwe.

2. Dynamicznie i elastycznie dopasowuję repertuar do rodzaju imprezy oraz do oczekiwań gości. Przy mnie nie musisz obawiać się, że Twoi goście będą niezadowoleni.

3. Preferencje klienta to dla mnie "świętość". Wszelkie zabawy i punkty programu przyjęcia ustalam indywidualnie z klientem. Nie forsuję swoich pomysłów jednak kiedując się swoim doświadczeniem, sugeruję i podpowiadam co dobrze się sprawdzi na danym przyjęciu.

4. Mam bardzo obszerne doświadczenia w szeroko pojętej branży artystycznej, m.in. 11 lat doświadczenia w prowadzeniu imprez okolicznościowych oraz 8 lat pracy na scenie w teatrze muzycznym. Przy mnie możesz beztrosko cieszyć się swoim świętem - ja wszystkim się zajmę.

5. Dysponuję wysokiej klasy nagłośnieniem oraz oświetleniem, dzięki czemu dźwięk nie będzie wywoływał zmęczenia u Ciebie i Twoich gości, a klimatyczne światła stworzą przyjemną do zabawy atmosferę oraz dodadzą uroku zdjęciom z imprezy.

Podstawowe i najistotniejsze kryterium udanego zlecenia to zadowolenie klienta. W swojej pracy kieruję się tą właśnie zasadą. Współpracując ze mną, możesz spokojnie oddać się dobrej zabawie i czerpać satysfakcję z dobrze dokonanego wyboru.

SZCZEGÓŁY OFERTY:
1. Kompleksowa obsługa muzyczna, w tym wykonania na żywo - wokal, gitara, bongosy (ok . 25 - 30% utworów)

2. Prowadzenie imprezy - przywitanie, zabawy, podziękowania, oczepiny - wszystko po uprzednim ustaleniu szczegółów z klientem.

3. Wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie

OPCJONALNIE:
1. Dodatkowy muzyk (saksofonista lub inny instrumentalista) lub/oraz wokalistka
2. Animatorzy dla dzieci
3. Szczudlarze
4. Pokaz tańca towarzyskiego
5. Fireshow - taniec z ogniem

****************************** *

Jeśli chcesz poznać mnie lepiej i dowiedzieć się nieco więcej na temat moich doświadczeń, o których wspomniałem w tytule, zapraszam Cię do przeczytania informacji biograficznych.

Moja historia:

W 2002 roku rozpocząłem pracę w Teatrze Rozrywki w Chorzowie jako artysta chóru. Przez kilka kolejnych lat - do 2010 roku - zagrałem kilka znaczących ról musicalowych oraz regularnie występowałem solowo w koncertach realizowanych przez teatr i nie tylko. Dziś korzystając z zawartych w tych latach kontaktów, mogę zorganizować dla Ciebie wiele atrakcji, takich jak animacje dla dzieci, występy szczudlarzy, pokazy tańca współczesnego lub towarzyskiego czy fireshow. Mogę również uświetnić twoją imprezę obecnością saksofonisty czy też innego zawodowego instrumentlisty, jak również profesjonalnej wokalistki. Osoby z którymi współpracuję to najczęściej absolwenci Akademii Muzycznej, co gwarantuje Ci najwyższą jakość usługi.

Od 2010 roku prowadzę imprezy okolicznościowe. To jednak nie jedyne, czym zajmuję się przez te lata w branży muzycznej.

W latach 2014-2015 koncertowałem z Orkiestrą M Band, składającą się ze znakomitych muzyków. Film znajdziesz powyżej. Zachęcam Cię do obejrzenia. Tam Możesz posłuchać mojego wokalu "live".

Pamiętasz przebój zespołu "Sami": "Słońce świeci nad nami, ogrzewa nasze nagie ciała promieniami..."? W latach 2017 - 2018 byłem wokalistą i frontmanem w "Samych". Owocem naszej pracy był m.in. singiel "Ten pierwszy raz" wydany w marcu 2018 roku. Utwór ten znalazł się między innymi na antenie EskaTV oraz radia Katowice. Klip możesz obejrzeć powyżej.

Poza wymienionymi najważniejszymi doświadczeniami, działałem jeszcze na wielu innych płaszczyznach. Współpracowałem między innymi z agencjami artystycznymi organizującymi imprezy dla dzieci oraz prowadziłem edukacyjne zajęcia muzyczne.

Szeroki wachlarz zebranych doświadczeń wyposażył mnie we wszystkie narzędzia niezbędne do tego, żeby uczynić Twoją imprezę bardzo udaną i wyjątkową.

Gorąco zapraszam Cię do współpracy :-)

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W przeciwieństwie do większości dj'ów nie tylko odtwarzam muzykę, ale również wykonuję wokalnie oraz na gitarze, zarówno klasyki jak i najnowsze przeboje muzyki rozrywkowej.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo: Soboty 12h, piątki 10h. W większości przypadków istnieje możliwość przedłużenia usługi.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Kompleksowe prowadzenie przyjęcia (przywitanie, zabawy, oczepiny itp.), wykonania na żywo, bogate oświetlenie, nagłośnienie, opcjonalnie ciężki dym.

Skład, w którym występujemy.

Zasadniczo występuję sam. Opcjonalnie z dodatkowym muzykiem (saksofon, skrzypce lub inne), lub z wokalistką.

Jaki repertuar proponujemy?

Szeroko pojęta muzyka rozrywkowa - przekrojowo od lat 60, do najnowszych hitów. Chętnie gram imprezy bez disco polo.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Ja, opcjonalnie jedna z profesjonalnych wokalistek. Na życzenie demo.

Na jakich instrumentach gramy?

Na gitarach- elektrycznej, oraz elektroakustycznej; na bongosach

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagłośnienie ElectroVoice seria EKX (2 x subwoofer 15", 2 x szerokopasmowe 12"), łączna moc 4000W, Oświetlenie - showtec, jb systems, laserworld i inne.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

pokaz ognia (fireshow), szczudlarze, animatorzy dla dzieci, pokaz tańca towarzyskiego

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Kiepski sprzęt potrafi zepsuć nawet najlepsze wykonania

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Kładę akcent głównie na warstwę muzyczną i artystyczną. Zabawy oczywiście prowadzę, ale zawsze po uzgodnieniu ich ilości i rodzaju z parą młodą. Jeśli państwo młodzi nie życzą sobie zabaw również nie stanowi to dla mnie problemu.

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Nie, choć jak wspominałem chętnie omijam pewne gatunki muzyczne, jak disco polo i biesiada. Jeśli jednak jest na nie zapotrzebowanie, nie stanowi dla mnie problemu włączenie ich do repertuaru.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Eksperymentowanie z repertuarem i dostosowanie go do preferencji gości. Zaproszenie do tańca integracyjnego. Ale wszystko z wyczuciem i w swoim czasie. Niekiedy potrzeba trochę czasu na początku, żeby goście poczuli się swobodnie.

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Nie ograniczam się do konkretnych gatunków muzycznych. W każdym z nich są utwory, które niezawodnie porywają ludzi do zabawy.

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Miarą udanego wesela jest ilość gości, którzy mówią na koniec, że "na takim weselu jeszcze nie byli" ;-)

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Świetna, dopasowana do gości muzyka, kontakt i interakcja prowadzącego z gośćmi.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: Sapiens - Youval Harari, Film: Dzień Świra,

Ciekawostki na nasz temat.

Muzyka, to mój pierwszy zawód, którym zajmuję się profesjonalnie od 18 r.ż. Poza tym jestem również psychologiem, co pomaga mi nawiązywać dobry kontakt z klientami oraz z gośćmi podczas imprezy.

Doobry DeeJay
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 47 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
W
Wiktoria i Kamil
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 22-06-2024
Wybrane firmy: 3 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Chorzów
Data dodania: 25-06-2024

Pełen profesjonalizm, wszystko tak jak ustaliliśmy na początku. goście zadowoleni, wytanczeni. czego chcieć więcej :D
serdecznie polecamy.

Łukasz
10-07-2024

Dziękuję za miłe słowa i za udaną imprezę. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w przyszłości🙂

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Słupia
Data dodania: 16-06-2024

Na współpracę z Łukaszem zdecydowaliśmy się na podstawie tego co zobaczyliśmy i przeczytaliśmy w internecie, nie byliśmy wcześniej na żadnej wspólnej imprezie. Mimo to czuliśmy, że dokładnie takiej oprawy chcemy na naszym weselu :) Łukasz ofertuje coś więcej niż standardowy DJ, nasi goście byli zaskoczeni, oczywiście pozytywnie, że przecież ten gość sam gra i śpiewa, to nie leci z komputera! Samo wesele odbywało się w województwie łódzkim więc taki dystans nie był przeszkodą dla naszego DJ'a. Poprzedzał je ślub cywilny plenerowy, gdzie również otrzymaliśmy wsparcie od Łukasza w temacie oprawy muzycznej i płynnego przejścia z gośćmi na sale, gdzie rozpoczęła się docelowa impreza. Już na etapie planowania, Łukasz był bardzo kontaktowy i wspólnie omówiliśmy kwestie gatunków muzycznych, a także zabaw i aktywności, które zostały później świetnie poprowadzone. Łukasz jest również otwarty na różne modyfikacje oraz spontaniczne pomysły pojawiające się w trakcie imprezy jak np. wspólne wykonanie utworu. Naprawdę, sama przyjemność współpracy ❤️ Jeżeli szukasz czegoś ekstra na swoją imprezę to śmiało wybierz DJ'a z gitarą ☺️

Łukasz
18-06-2024

Dziękuję bardzo raz jeszcze za świetne przyjęcie oraz za bardzo miłe słowa😊 Mam nadzieję, że to nie ostatni raz kiedy się spotkaliśmy. Pozdrawiam i polecam się na przyszlość😊

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2024
Katowice
Data dodania: 13-06-2024

Wybór Łukasza na DJ na naszym weselu był strzałem w dziesiątkę. Gościom specjalnie nic nie wspominaliśmy, że DJ będzie śpiewał i grał, więc byli na imprezie mega pozytywnie zdziwieni i zaskoczeni. Super głos i umiejętności gry na instrumentach. Wszyscy chwalili za dobór muzyki i zabaw. Goście którzy na niejednym weselu się bawili, mówili że nasze było najlepsze, a duża zasługa w tym Łukasza. Sam wybierałem DJ właśnie po opiniach, więc wiem jak są ważne i na pewno nikt nie będzie zawiedziony z wyboru Łukasza. Polecam w 100% i mam nadzieję, że jeszcze na jakiejś imprezie będziemy się wspólnie bawić. Marcin i Karolina

Łukasz
18-06-2024

Dziękuję pięknie za miłe słowa i za udane, wspólne przyjęcie. Pozdrawiam i mam nadzieję do zobaczenia w przyszłości😊

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-05-2024
Zabrze
Data dodania: 19-05-2024

Łukasz jest utalentowanym artystą, który z naszego wesela uczynił wspaniałą, niezapomnianą uroczystość. Jesteśmy pod wrażeniem wielkiego talentu wokalnego jak i muzycznego. Razem z naszymi gośćmi dziękujemy Ci za idealny wieczór weselny!

Łukasz
18-06-2024

Dziękuję bardzo za miłe słowa oraz za świeną imprezę. Do zobaczenia mam nadzieję w przyszłości😊

K
Krystyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Katowice
Data dodania: 26-09-2023

Dlaczego tylko i wyłącznie Pan Łukasz? Po pierwsze - bardzo dobry kontakt z klientem; po drugie - indywidualne podejście do każdego zlecenia, zgodnie z oczekiwaniami klienta; po trzecie - propozycje zabaw, które wspaniale integrują gości. Pan Łukasz potrafił zabawić na naszym weselu gości w wieku od lat dwóch, do prawie dziewięćdziesięciu :-). Fakt, że bawiliśmy się do ostatniego kawałka i z niechęcią zeszliśmy z parkietu świadczy o pełnym profesjonalizmie. Goście ze zdziwieniem stwierdzali, że pierwszy raz spotkali się z Dj'em, który grając na gitarze i śpiewając "na żywo" krąży między tańczącymi parami. Bardzo im się to podobało :-). Ci z gości, przed którymi ten ważny dzień w nieodległej przyszłości prosili nas o kontakt do P. Łukasza. I to jest chyba najlepsza reklama :-). Panie Łukaszu, serdecznie dziękujemy! Krystyna i Paweł

Łukasz
01-10-2023

Dziękuję serdecznie za udaną współpracę i do zobaczenia w przyszłości😊

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Bielsko-Biała
Data dodania: 18-09-2023

Wspaniała zabawa, cudowny klimat
stworzony przez dj, czuliśmy się zatroszczeni i nie martwiliśmy się niczym. Super kontakt i komunikacja, dziękujemy za wszystko❤️

Łukasz
01-10-2023

Dziękuję serdecznie za udaną współpracę i do zobaczenia w przyszłości😊

P
Paula
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Mstów
Data dodania: 17-09-2023

Człowiek 3w1 , gra , prowadzi zabawy i śpiewa na żywo ! Wszyscy goście byli zachwyceni wokalem oraz bardzo profesjonalnym przeprowadzeniem całego wesela 😊🤭 Wszystko było tak jak ustalaliśmy przed uroczystością oraz podczas wesela na bieżąco omawiane. Jeżeli szukacie DJ-a z całego serca POLECAM Pana Łukasza 🤭😊

Łukasz
01-10-2023

Dziękuję serdecznie za udaną współpracę i do zobaczenia w przyszłości😊

M
Magdalena i Rafał
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wręczyca Mała
Data dodania: 10-09-2023

Szczerze polecamy i jednoczenie bardzo dziękujemy za rewelacyjne poprowadzenie naszego wesela.
Pełen profesjonalizm! Wszystko zgodnie z ustaleniami i dopięte na ostatni guzik. Pomimo małej liczby gości, impreza była bardzo udana, a goście zadowoleni. Bardzo polecamy <3 :))

Łukasz
01-10-2023

Dziękuję serdecznie za udaną współpracę i do zobaczenia w przyszłości😊

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Doobry DeeJay
Imię i nazwisko: Łukasz Musiał
Adres: Chorzów, 41-500, woj. śląskie
502-493...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11085
Zadzwoń
502-493...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Chorzów

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy