Zobacz zdjęcia (53)
Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 1
Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 1 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 2 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 3 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 4 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 5 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 6 Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 7
Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu !, Gniezno - zdjęcie 8
1 / 53

Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu ! id:46133

3500 zł / całość
Gniezno, wielkopolskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
668-983...
508-377...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 2 fotografów

Naszym klientom staramy przekazać się to, co najcenniejsze – emocje tego wyjątkowego dnia. Każdą parę chcemy bliżej poznać – po to, aby jak najbardziej zbliżyć się do Ich wizji wesela. Wiem z własnego doświadczenia, że ślub jest dużą dawką uczuć i jednocześnie niesie za sobą potrzebę jak najlepszego uwiecznienia tego dnia. Wykonujemy : przygotowania. błogosławieństwo, ślub i uroczystość wesele. Plener - możliwy również do wykonania w innym dniu niż ślub, bez dodatkowych opłat.

co nas wyróżnia? Uwielbiamy to co robimy! Mamy pasję. Po prostu chcę się nam tworzyć.!
Otrzymujemy nagrody w konkursach za fotografię ludzi min. Grand Press Photo, National Geographic czy Monochrome Adwards,

Oferta Fotostube

oferta

3500zł/ całość

A nasza oferta wygląda następująco.
Standardowa oferta czyli - Przygotowania, Błogosławieństwo, Ceremonia, Plener i Zabawa do Oczepin W tym otrzymują Państwo album tradycyjny. Wywołanych 60 fotografii w formacie 15x20 pozostałe fotografie dostają Państwo na pendrive w pełnej rozdzielczości do dowolnego kopiowania. Dostają Państwo również prezentacje multimedialną z podkładem muzycznym. Otrzymują również Państwo od nas na okres jednego miesiąca galerie internetową na naszej stronie galeria będzie szyfrowana wcześniej ustalonym hasłem. Ułatwi to Państwu pokazywanie zdjęć rodzinie, wystarczy wysłać rodzinie i znajomym link i hasło.
Miejsce pleneru dowolne. Wcześniej wspólnie ustalimy, albo Państwo coś zasugerujecie albo my coś wymyślimy. Koszt 3500 zł.
Przy podpisaniu umowy jest symboliczne 100 zł W całości rozliczamy sie przy przekazaniu materiałów.
Mamy również w ofercie videofilmowanie. Film wykonuje firma z którą współpracujemy - Medialuk
W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ślub to niezwykle ważna uroczystość dla Pary Młodej. Dzieją się wtedy magiczne i niepowtarzalne chwile pełne wzruszenia, emocji, uśmiechów… To dzień do którego będziecie wracać głównie dzięki fotografii. To również dzień w którym Para Młoda ma cieszyć się swoim szczęściem i niczym nie przejmować. Jeśli wybieracie Fotostube jako tych, którzy mają uwiecznić Wasz dzień to możecie być pewni, że o fotografię podczas Waszego ślubu i wesela my zadbamy w 100%. Od momentu kiedy będziecie chcieli, żebyśmy zaczęli reportaż - Wy przestajecie się martwić co ze zdjęciami. Zapanujemy nad wszystkim co związane z fotografią, będziemy rejestrować wszystko co się będzie działo i fotograficznie będziemy do Waszej dyspozycji! Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Bo Fotostube zadba o Wasz komfort i nie będziecie musieli się martwić, że coś będzie nie uchwycone zadbamy o wszystko!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się indywidualnością. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i marzenia związane z fotografią ślubną i postaramy się je spełnić. Wiem jak ważny jest ten dzień dla Was! Sami to przeżywaliśmy. Tego dnia nie będziecie musieli myśleć o fotografii, bo wszystko wcześniej ustalimy i o wszystkim będziemy myśleć my. Jednocześnie będziemy cały czas blisko Was i służyli Wam wszelką radą!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Nasza przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2007 roku

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin to indywidualna umowa i zależy od Pary Młodej. Najczęściej jesteśmy od przygotowań do godziny 1:00 czyli mniej więcej po Oczepinach kończymy pracę. Ale to od Pary Młodej zależy jak długo mamy fotografować.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda z fotografią ślubną zaczęła się w 2007 roku

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście tak. Oprócz tego warto wspomnieć, że fotografowaliśmy już różne ceremonie nie tylko w kościele rzymskokatolicki.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przede wszystkim wychodzimy z założenia, że fotografia powinna być wydrukowana. Dlatego każda Młoda Para otrzymuje od nas Album gdzie są wydrukowane zdjęcia. (Forma albumu to już indywidualne ustalenie z Młodą Parą). Otrzymujecie od nas również prezentację z podkładem muzycznym i zdjęcia obrobione na Pendrive. Mamy jeszcze kilka opcji dodatkowych o których decyduje Młoda Para. Przede wszystkim jesteśmy elastyczni i potrafimy dostosować ofertę specjalnie dla Was!

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Fotostube to Waldek i Dawid bracia, którzy fotografują z ogromną pasją nie tylko śluby. Mamy doświadczenie w różnych dziedzinach fotograficznych. Jesteśmy laureatami m.in Grand Press Photo, Chromatic Awards, Monovision Awards, Monochrome Awards, WKF National Geographic i jeszcze w kilku innych. Byliśmy nagradzani w reportażach jak i za zdjęcia portretowe.Interesujemy się fotografią w różnych aspektach, a realizacja różnych sesji nie tylko ślubnych sprawia, że cały czas pobudzamy swoją kreatywność i dzięki temu macie pewność, że nie wpadamy w rutynę!.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na lustrzankach cyfrowych jak również bezszelestnych bezlusterkowcach.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Najczęściej na weselu jest jeden fotograf, ale jest również opcja dwóch fotografów.

Jak ubieramy się na wesele?

Nasz ubiór jest dostosowany do uroczystości, którą fotografujemy. Jeśli jesteśmy na weselu to jesteśmy ubrani w garnitury. Chcemy wtopić się w gości a nie wyróżniać się ubiorem.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia otrzymujecie w następującej formie:
1. Album, bo uwierzcie nam cały czas fotografia na papierze ma swoją magię.
2. Na pendrive w pudełku przygotowanym specjalnie dla Was.
3. W galerii internetowej szyfrowanej, którą możecie przesłać swoim bliskim i znajomym.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Oczywiście, że tak. Mieliśmy już okazję fotografować m.in w Barcelonie, Londynie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Pewnie, że tak jesteśmy elastyczni, bo to Wasz Dzień i to Wy macie z przyjemnością wracać do fotografii, które dla Was wykonamy, dlatego na spotkaniach organizacyjnych wysłuchamy Waszych wskazówek i wszystko dostosujemy do Waszych oczekiwań!

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Radzimy sobie we wszystkich warunkach, bo jesteśmy na to przygotowani.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Fotostube (32)

Waldek i Dawid Fotostube - Uwielbiamy to co robimy! Bez szablonu ! id:46133
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
W
Weronika i Wojciech
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2022
Gniezno
Data dodania: 29-01-2023

Świetne i profesjonalne podejście! Przesympatyczni ludzie którzy kochają to co robią dzięki czemu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie ❤ Dawid wykonał wspaniałą pracę i zawsze znajduje się w odpowiednim momencie z aparatem aby uwiecznić na zdjęciach najpiękniejsze momenty ❤ Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim z całego serca ❤

WALDEK I DAWID
30-01-2023

Dziękujemy ! Miło !długo będziemy pamiętać Wasze wesele ! Do zobaczenia !

W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Kostrzyn
Data dodania: 10-01-2023

Przemiła współpraca, oparta na zrozumieniu uczuć i emocji, brak krępacji związanej z obecnością fotografa ( to info dla osób bardziej nieśmiałych :) ), przepiękne zdjęcia i znakomity kontakt. Waldek "wtapia się w tło", a jednocześnie jest ogromnym wsparciem podczas wesela, doskonale podtrzymuje na duchu i potrafi powiedzieć dobre słowo. Mając Jego u boku w tym wyjątkowym dniu niczym nie musicie się przejmować, wszystko jest w pełni zorganizowane. Polecamy z całego serca! :)

WALDEK I DAWID
27-01-2023

To było piękne wesele ! Do zobaczenia!

K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Gniezno
Data dodania: 24-10-2022

Przepiękne zdjęcia. Dawid towarzyszył nam przez cały dzień od przygotowań, przez błogosławieństwo, ślub i wesele. Zostały pięknie uwiecznione wszystkie momenty tego dnia. Podczas wesela Dawid spełniał wszystkie prośby gości o zdjęcia. Świetnie uwiecznił na nich radość i uczucia naszych gości. A sesja w industrialnych wnętrzach gnieźnieńskiej Parowozowni wyszła idealnie. Super gra światłami. Jesteśmy zachwyceni

WALDEK I DAWID
26-12-2022

Było wspaniałe z Wami , do zobaczenia ;

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Gniezno
Data dodania: 22-08-2022

Bardzo polecam Waldka z Fotostube! Zdjęcia wyszły lepiej niż się spodziewaliśmy, a sesja ślubna przerosła nasze oczekiwania, wyszła przepięknie. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, nie musieliśmy się o nic martwić, Waldek pamiętał o wszystkim. Wszystko udało nam się zrobić tak jak chcieliśmy, bez żadnych problemów, pełen profesjonalizm :) Waldek na ślubie dodawał nam otuchy i pomagał, jak nie wiedziałam po której stronie mam iść do ołtarza albo jak trzymać bukiet ślubny :D Z całego serca polecamy!!

WALDEK I DAWID
24-08-2022

Dziękujemy za miłe słowa ! Za dobra współpracę ! Do zobaczenia !!!!

M
Magda i Jarek
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2021
Kcynia
Data dodania: 18-02-2022

Po współpracy z Fotostube mamy same pozytywne odczucia. Materiały które otrzymaliśmy przerosły oczekiwania. Zdjęcia są super. Piękna pamiątka i wiele ujęć które uchwyciły emocje towarzyszące nam w tym wyjątkowym dniu. Z drugiej strony wg nie rzucający się w oczy dzięki czemu nasi goście mogli czuć się bardzo swobodnie podczas całej uroczystości. W kilku słowach.. PROFESJONALIZM, PUNKTUALNOŚĆ, KOMUNIKATYWNOŚĆ I KONKURENCYJNA CENA ZA BARDZO DOBRA JAKOŚĆ! POLECAMY W 100%

WALDEK I DAWID
19-02-2022

Magda i Jarek ! Dziękujemy za miłe słowa ! Za dobra współpracę ! Do zobaczenia !!!!

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Warszawa
Data dodania: 11-02-2022

Jesteśmy zachwyceni pod każdym względem! Nie dość, że zdjęcia są przepiękne i wszystko - od początku do końca - było doskonale zorganizowane (o nic nie musieliśmy się martwić; zwłaszcza w dniu ślubu), to dostaliśmy jeszcze do tego masę dobrego humoru i wspaniałej atmosfery! Potwierdzamy pozostałem opinie i w pełni się z nimi zgadzamy :) Dawid, jeszcze raz bardzo dziękujemy!

WALDEK I DAWID
11-02-2022

Aleksandra i Karol ! Dziękujemy długo będziemy pamiętać Wasze wesele ! Do zobaczenia !

B
Bartosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2021
Gniezno
Data dodania: 10-02-2022

Polecam serdecznie! Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie i pasję oraz za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru :) Życzymy dalszych sukcesów!

WALDEK I DAWID
10-02-2022

Również ! Dużo dobrego dla Was ! Dziękujemy za moje słowa ! Do zobaczenia

K
Kasia i Tomek
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Gniezno
Data dodania: 10-02-2022

Planując nasz ślub bardzo duży nacisk położyliśmy na wybór fotografa, teraz wiemy że lepiej nie mogliśmy wybrać. Zdjęcia są piękne! Dziękujemy za profesjonalizm, kreatywność, zaangażowanie, za wspaniałą atmosferę i poczucie humoru :)Polecamy z całego serca ❤

WALDEK I DAWID
10-02-2022

Dziękujemy ! Bardzo nam miło !!! Znakomite wesele ! Do zobaczenia

Pokaż więcej opinii

Kontakt Fotostube

Nazwa firmy: Fotostube
NIP: 7842174299
Imię i nazwisko: Waldek i Dawid Stube
Adres: Gniezno, ul. zielony rynek 12, 62-200, woj. wielkopolskie
668-983...
508-377...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5719
Zadzwoń
668-983...
508-377...
Napisz

Popularne miasta w okolicy