Zobacz zdjęcia (50)
Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 1
Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 2 Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 3 Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 4 Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 5
Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film, Włocławek - zdjęcie 6
1 / 50

Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film id:50856

3600 zł / całość
Włocławek, kujawsko-pomorskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
516-759...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Pasja do tworzenia fotografii i filmu skierowała mnie na zupełnie inne tory. Jestem tutaj dla Was!
Choć moją działalność prowadzę nieco ponad rok to już wiem, że zdecydowanie preferuję jakość a nie ilość.
Szukasz osoby która lubi wyzwania, jest kreatywna i tworzy wyjątkowe sesję fotograficzne lub film?
Czekam na wiadomość od Ciebie!

Wykonuję reportaże ślubne, reportaże urodzinowe, indywidualne sesje fotograficzne, sesje plenerowe, filmy ślubne, filmy urodzinowe i indywidualne.
Stresujecie się przed sesją zdjęciową lub filmową? Ja nawet Wam na to nie pozwolę! Wszystko Wam opowiem i poczujecie się jak na dobrym spotkaniu ze znajomymi.

Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film - film 1 Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Filip Chojnacki - Filmowanie, Fotografia i Grafika | Kreator Pro

FILM ŚLUBNY

3600zł/ całość

W podstawie otrzymujecie praktycznie wszystko. Filmowanie od przygotowań do końca oczepin włącznie z ujęciami z drona. Jest możliwość rozbudowania pakietu o opcje dodatkowe według własnych preferencji. Po więcej informacji zapraszam do kontaktu.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

3600zł/ całość

Współpracuje z najlepszymi fotografami, dlatego jest możliwość kompleksowej obsługi Waszego przyjęcia. Możecie wybrać, które portfolio ślubne odpowiada Wam najlepiej i sami podejmujecie decyzję, kto będzie ze mną obsługiwał Wasze wesele.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

W każdym z moich pakietów weselnych nie ma wyszczególnionych konkretnie godzin. Jestem z Wami od przygotowań do końca oczepin ok. 1:00.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Często pracuje w różnych miejscach, poznaje różne kultury i historie. Każde wesele to przygodna, która przynosi nowe wyzwania i doświadczenia, przez co nie mogę narzekać na nudę!

W jakim składzie realizujemy usługę?

W celu zapewnienia jakości usługi na najwyższym poziomie - robię to osobiście chyba, że wymaga tego konkretna scena lub ujęcie. Finalnie to ja zajmuję się ostateczną obróbką materiału.

Jak ubieramy się na wesele?

Jeżeli chodzi o dress code... to nie przychodzę do pracy w dresie!

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniam na serwerze w chmurze oraz na dołączonym pendrive. W standardzie wykonywana jest kopia zapasowa wszystkich materiałów na bieżąco.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Fotografię udostępniam na serwerze w chmurze oraz na dołączonym pendrive. W standardzie wykonywana jest kopia zapasowa wszystkich materiałów na bieżąco.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na zdjęcia / film ślubny może różnić się w zależności od zakresu pracy, który został z Wami ustalony. W sezonie weselnym, kiedy jest dużo pracy czas oczekiwania może się wydłużyć ale zawsze mam na uwadze to, że chcecie się pochwalić swoimi momentami jak najszybciej!

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Pewnie, że posiadamy takie uprawnienia, aczkolwiek kapłan podejmuje zawsze ostateczną decyzję.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

W realizacji zagranicznej sesji plenerowej najważniejsze są przygotowania i uzgodnienie planu działania. Z wyprzedzeniem trzeba wybrać odpowiednią lokalizację oraz czas uwzględniając sezon turystyczny i klimat danego miejsca. Warto zadbać o odpowiednią garderobę i zaplanować transport oraz zakwaterowanie. Takie rzeczy realizuję z największą przyjemnością!

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Filmowanie przy wykorzystaniu techniki i stylu zaczerpniętego z kina, takie jak: głębia ostrości, zmiana tempa. Coraz więcej Par Młodych decyduje się, aby ich film był w stylu traileru filmowego.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Filip Chojnacki - Filmowanie, Fotografia i Grafika | Kreator Pro (10)

Filip Chojnacki - Dajcie mi siebie i kilku przyjaciół a ja zrobię film id:50856
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2023
Chełmża
Data dodania: 17-09-2023

Marzenie o szalonym, zakręconym, radosnym filmie ślubnym mieliśmy z mężem od samego początku, gdy tylko zaczęliśmy poszukiwania kamerzysty. I wiecie co? Lepiej trafić nie mogliśmy! Filip to człowiek kreatywny, pełen pasji, skupiony na pracy, ale też bardzo komunikatywny. Podczas wesela jak i podczas ślubu nie stwarzał uczucia presji kamery, wszystko przebiegało na pełnym luuuuuzie! Więc za to 10/10 (ogólnie za wszystko 10/10)!!! Nasz ślub był ślubem cywilnym, kadry ze stanu cywilnego wyszły przepiękne. Przygotowania przed ślubem w domu rodzinnym męża były pełne śmiechu, radości oraz naszych kotów, psów (zostały ujęte na filmie, na czym nam zależało). W trakcie wesela udało się wyskoczyć na plener, gdzie również udało się złapać świetne momenty (te śmieszne i romantyczne). Z wielką radością możemy wraz z mężem polecić Filipa, jestem pewna, że lepszego kamerzysty nie znajdziecie! Polecanko, mocne 10/10!

Filip
18-09-2023

Cieszę się, że wyszło dokładnie tak jak sobie wyobrażaliście! Nie zapominajcie, że dużą częścią takiego materiału jesteście Wy sami. Wasze zaangażowanie i atmosfera jaką stworzyliście to było coś niesamowitego. Czułem się jakbym robił reportaż swoim znajomym, których znam co najmniej kilka lat! Dziękuje :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2023
Warszawa
Data dodania: 22-08-2023

Nasz ślub odbył się w Warszawie i Filip uchwycił ten ważny dla nas dzień tworząc super film. Jesteśmy zachwyceni całą współpracą - przed ślubem kontakt był bezproblemowy, wszystko dokładnie ustalone. W dniu ślubu świetnie rozluźniał atmosferę swoimi żarcikami, jednocześnie wcale się nie narzucając. Pytał jak chcemy aby coś wyglądało, dawał swoje trafne sugestie, uwzględniając przy tym nasze zdanie. Bardzo szybko znalazł wspólny język z fotografem, wcześniej w ogóle się nie znali a stworzyli super zespół i widać było dobrą współpracę.
Sam film i teledysk zrobił w świetnym klimacie, bardzo na luzie, z humorem, uwzględniając jednocześnie wszystkie najważniejsze momenty. Małe poprawki które zasugerowaliśmy zostały uwzględnione i szybko zmienione.
Razem z mężem polecamy Filipa i dajemy mocne 5/5! :)

Filip
22-08-2023

A ja myślałem, że byłem upierdliwy haha :D <3 żyjcie długo i szczęśliwie!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-06-2023
Włocławek
Data dodania: 11-07-2023

Filip współpracował z nami nad filmem ślubnym. Slub mieliśmy we Włocławku,a wesele w Osięcinach,dla Filipa nie było żadnego problemu z dojazdem. Kontakt z Filipem był zawsze bardzo dobry. Doceniam to,że zaproponowal nam kilka spotkań przed "wielkim dniem",co sprawiło że mogliśmy się z nim bliżej poznać i obgadac ważniejsze kwestie na żywo. Starał się dopasowywać do naszych napiętych grafików. Dawał ciekawe i przydatne wskazówki oraz już w dniu ślubu swoim poczuciem humoru i profesjonalizmem pomógł nam przebrnąć przez stres związany z przygotowaniami ślubnymi.
Efekty pracy Filipa bardzo nam się podobają i co ważne ! Nie czekaliśmy na nie długo 😁
Na prawdę mogę polecić tego Pana Kamerzystę 👍

Filip
22-08-2023

Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, chciałem Wam zrekompensować te wszystkie utrudnienia z którymi się spotkaliście. Cieszę się, że efekty Wam się podobały i macie fajną pamiątkę z tego wyjątkowego momentu w swoim życiu :P

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Koneck
Data dodania: 06-07-2023

Film ślubny nagrany przez Filipa to dużo więcej niż oczekiwaliśmy! Już od pierwszych minut przy nagrywaniu przygotowań, wiedzieliśmy że to będzie film w naszym stylu. Świetna atmosfera podczas kręcenia, która pozwoliła nam się zrelaksować i rozładować stres przed ślubem.
Film nagrywany był we Włocławku, przepiękne oraz wzruszające momenty uchwycone w tym najważniejszym dniu!
Polecamy z całego serduszka! ❤️❤️

Filip
06-07-2023

Wooooooohuuuuu dobra atmosfera to podstawa! Dzięki Domi!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Włocławek
Data dodania: 14-04-2023

Jesteśmy zachwyceni pracą Filipa, który nakręcił Nasz film weselny! Po pierwsze, świetnie uchwycił najważniejsze momenty Tego dnia, dzięki czemu film jest pełen emocji i wzruszeń oraz zabawnych ujęć. Po drugie, technicznie wykonanie jest na najwyższym poziomie - obrazy są ostre, kolory piękne i dźwięk klarowny oraz muzyka idealnie dopasowana do danego momentu. Po trzecie, Filip był bardzo dyskretny podczas uroczystości, dzięki czemu goście czuli się swobodnie i to pozwoliło Nam cieszyć się każdą chwilą. Film jest pięknie zmontowany i idealnie oddaje atmosferę Naszego wesela, a całość dopełniają detale wplecione pomiędzy scenkami. Serdecznie polecamy 🙂

Filip
14-04-2023

Dzięki! Kocham Was :D

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Ciechocinek
Data dodania: 14-01-2023

Rewelacja!!! Ale zacznę od początku! Ja i mąż nie mieliśmy pomysłu jak chcielibyśmy aby wyglądał nasz film ślubny, i dlatego przy pierwszym spotkaniu z Filipem zaznaczyłam, że ma wolną rękę i ma go zmontować według swojego uznania. Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, bo Filip to bardzo kreatywny gość z głową pełną pomysłów! Film wyszedł super jest atrakcją rodzinny spotkań bo, uchwycił mnóstwo fajnych i śmiesznych momentów z naszego wyjątkowego dnia! Warto zainwestować w taką pamiątkę.

Polecam! Polecam! Polecam!

Filip
14-04-2023

Ja również dziękuje i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :P

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Warszawa
Data dodania: 20-12-2022

Jestem bardzo zadowolona! Nie mogłam lepiej trafić. Filip jest tak otwarty, komunikatywny, sympatyczny ,że miałam wrażenie ,że znam go od zawsze. Idealnie nas wyczuł i nagrał film który oddaje to wesele w 100%. Muzyka to bardzo ważny punkt filmu i również się nie zawiodłam. Idealnie podkreślała wszystkie emocje i robiła dobre tło. Widziałam różne filmy weselne ale ten to petarda :D Bardzo polecam Filipa :D Jest niezastąpiony

Filip
14-04-2023

Niezapominany ślub :D Tylu znajomości jeszcze nigdy nie nawiązałem :P

P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Płock
Data dodania: 17-07-2022

Serdecznie polecam Pana Filipa, bardzo pozytywna osoba, kontakt oraz współpraca z Nim to czysta przyjemność. Mega profesjonalizm, nieszablonowe poczucie stylu i jakości wykoywanej pracy. Efekt końcowy w postaci pamiątki do końca życia był niesamowity :)

Filip
20-07-2022

Dzięki Paweł! Jesteście niesamowitymi ludźmi!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Filip Chojnacki - Filmowanie, Fotografia i Grafika | Kreator Pro

Nazwa firmy: Filip Chojnacki - Filmowanie, Fotografia i Grafika | Kreator Pro
NIP: 8883125418
Imię i nazwisko: Filip Chojnacki
Adres: Włocławek, woj. kujawsko-pomorskie
516-759...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2597
Zadzwoń
516-759...
Napisz

Popularne miasta w okolicy