Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc. - film 1 Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc. - film 1

Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc. id:49083

od 2000 do 4000 zł / wesele
Łódź, łódzkie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
664-170...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • skrzypce

Note Hat Piotr Majewski- Prowadzenie imprez jako Dj ,konferansjer oraz artysta-skrzypek. Wykonuje oprawę muzyczną imprez: ślub ,wesele ,event ,imprezy firmowe ,rodzinne i inne zależnie od indywidualnych potrzeb klienta. Wybierając Note Hat jako Dj-a na swoją imprezę nie musisz dodatkowo zaprzątać sobie głowy oprawą muzyczną ślubu np. w kościele czy plenerze ,ponieważ Note Hat chętnie wykona kompleksową oprawę muzyczną całej uroczystości ( Ślub i Wesele oraz inne) Dodatkowo opcja kompleksowej usługi korzystnie przełoży się na jej cenę w porównaniu z konkurencją. Wieloletnia praktyka oraz doświadczenie sceniczne jest gwarantem profesjonalizmu usług Note Hat.
Note Hat- to artysta wszechstronny swobodnie poruszający się we wszystkich stylach muzycznych ,zaś jako Dj i skrzypek doskonale łączy ze sobą różne światy muzyczne od klasyki przez muzykę filmową jazz po muzykę POP. Zakres obszarowy wykonywanych usług dotyczy głównie centralnej Polski ,jednak w praktyce Note Hat jest w stanie obsłużyć klienta w każdej dowolnej części kraju. Zapraszam do skorzystania z usług Note Hat

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (6)
Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 1
Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 2 Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 3 Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 4 Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 5
Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc., Łódź - zdjęcie 6
1 / 6

Oferta Note Hat

Wesele

od 2000 do 4000zł/ wesele

Dj, konferansjer

od 2000 do 4000zł/ wesele

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Note Hat ,jeden człowiek ,Dj-konferansjer ,skrzypek. Muzyka to nie tylko mój zawód ,to miłośc ,pasja i sposób na życie. "Sam sobie sterem ,żeglarzem i okrętem" na każdym etapie realizacji ,bardzo usprawnia logistykę realizacji moich usług.
Pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny.
Dodatkowy ciekawy punkt oferty weselnej to obok usług Dj-konferansjer również ,skrzypcowe połączenie światów muzyki klasycznej z rozrywkową. Jako skrzypek oferuję fantastyczną podróż poprzez różne style muzyczne. Skrzypce to instrument tylko klasyczny ,którego miejsce jest w Filharmonii? Nic bardziej mylnego. Przekonajcie się sami. Polecam i zapraszam.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jest to ciekawa oferta na rynku z racji swojej uniwersalności stylistycznej ,której dodatkowy koloryt stanowi występ skrzypka-wirtuoza swobodnie poruszającego się we wszystkich stylach muzycznych.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Zależnie od potrzeb klienta istnieje możliwość dowolnego rozbudowania składu artystycznego.

Jaki repertuar proponujemy?

Każdy rodzaj: Muzyka rozrywkowa ,klasyczna ,filmowa ,musical etc.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Ciekawostki na nasz temat.

Jako solista pracowałem m. in. w teatrze ,kabarecie

Opinie Note Hat (5)

Dodaj opinię
Note Hat. Dj-prowadzenie imprez ,konferansjer ,skrzypek show etc. id:49083
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Piotr
5.00
 / 5
Data imprezy: 04-06-2022
Gliwice
Data dodania: 10-06-2022

Pan Piotr zapewnił oprawę muzyczną kameralnego przyjęcia urodzinowego (50-tka) w wynajętej restauracji. Zgodnie z ustaleniami, profesjonalnie. Z wyczuciem i smakiem przeplatał klasykę graną na skrzypcach z muzyka taneczną lat 70-80-90 i muzyką tła ... Polecam Pana Piotra jako muzyka i Dj-a .

N
Nikola Kacper
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-05-2022
Łódź
Data dodania: 08-06-2022

Polecamy serdecznie! Pan Piotr umilił wykonywaną przez siebie muzyką zaślubiny w plenerze jak i dalsza część imprezy ma djece.

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Pabianice
Data dodania: 31-08-2021

Pan Piotr udekorował nasz ślub i chrzciny swoją muzyką. Znane są mu zarówno utwory klasyczne, jak i popularne oraz nowoczesne. Jesteśmy bardzo zadowoleni i serdecznie polecamy.

Piotr
31-08-2021

Było mi bardzo miło móc grać dla Państwa.

Pozdrawiam serdecznie

S
Seweryn
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Olszówka
Data dodania: 31-08-2021

Bardzo polecam Pana Piotra jako konferansjera imprezy weselnej. Jego talent muzyczny w postaci akompaniamentu skrzypiec, a także wspaniale dobrany repertuar muzyki tanecznej, który potrafił porwać do tańca, nawet tych najmniej tanecznych gości weselnych był naprawdę nieodzownym elementem wesela, bez którego nasza impreza nie byłaby tak udana. Największym plusem było dla nas to, że Pan Piotr zaoferował nam muzykę taneczną, która wyłączała przy zabawnie, klasyczne disco-polo. Dzięki temu mogliśmy się bawić przy wspaniałych utworach z lat 70 i 80, które są zdecydowanie bliższe naszym sercom. Jeszcze raz bardzo polecam Pana Piotra i dziękuję za świetną zabawę.

Piotr
31-08-2021

Dziękuję :) Wspaniała Młoda Para i wspaniali Goście. To była wielka przyjemność prowadzić tak wspaniałe wesele.

Pozdrawiam

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Uniejów
Data dodania: 20-05-2021

Jesteśmy zaczarowani prezencją, pomysłowością oraz talentem Pana Piotra. Jeśli szukacie skrzypiec, muzyki klasycznej w połączeniu z muzyką taneczna i nie tylko polecamy. Klasa na weselu murowana!

Piotr
29-07-2021

Dziękuję :)
Wielką przyjemnością było móc prowadzić Państwa wesele.
Pozdrawiam serdecznie

Kontakt Note Hat

Nazwa firmy: Note Hat
NIP: 7272508302
Imię i nazwisko: Piotr Majewski
Adres: Łódź, woj. łódzkie
664-170...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1509
Zadzwoń
664-170...
Napisz

Popularne miasta w okolicy