Zdjęcia
od 2599 do 5499 zł / film

4K Studio - Nowoczesny Film Ślubny id:10466

od 2599 do 5499 zł / film
Bielsko-Biała, śląskie
(1)
Dodaj opinię
536-500...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela

Do wyboru:

 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery
POMYŚL...
... przez chwilę, czy nie pięknie byłoby zobaczyć i posłuchać jak Wasi rodzicie przysięgają sobie wieczną miłość? Popatrzeć jak wtuleni w siebie tańczą na środku parkietu? Niestety po latach zostało tylko trochę pożółkłych fotografii, bez wątpienia pięknych i klimatycznych jednak nawet cały ich stos nie odda ładunku emocji jaki niesie za sobą film ślubny.

Pewnie słowo - kamerzysta… kojarzy Ci się z przestarzałym wideofilmowaniem i tymi wszystkimi długimi filmami, pełnymi kiczowatych efektów ZAPOMNIJ!!! MOŻNA INACZEJ!

Kamerzysta ślubny, kamerzysta wesele… te określenia zupełnie do nas nie pasują. Bo 4K Studio to coś więcej niż kamerzysta. To coś więcej niż wideofilmowanie wesel. Jesteśmy pełnym pasji zespołem filmowców, który stara się by każda realizacja była niepowtarzalna a każdy film ślubny, odzwierciedlał charakter danego dnia i pary młodej. Dekada doświadczenia w branży pozwoliła nam nabyć lekkości i subtelności w pracy z parami młodymi. Dbamy o samopoczucie naszych klientów, chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami by uchronić klientów przed prostymi błędami i wpadkami, tak by zarówno ich wielki dzień jak i film ślubny oraz teledyski ślubne były tak piękne jak to tylko możliwe.

Dla nas filmowanie to coś więcej niż praca. To tworzenie historii, rodzinnych wspomnień i pięknych, pełnych emocji pamiątek na całe życie! Pracujemy na terenie całej Polski oraz za granicą! Na koncie mamy ponad 300 ślubów w każdej części kraju, plenery min. w Paryżu, Wiedniu, Wyspach Kanaryjskich czy Chorwacji oraz kilka branżowych nagród i wyróżnień. Ale największa nagroda i wyróżnienie to zadowolenie klientów i ich rodzin gdy oglądają nasze filmy i teledyski ślubne.
Nowoczesny Film Ślubny!
Filmowanie Lustrzankami!
Cała Polska!
Atrakcyjne ceny!

CENY JUŻ OD
2599zł brutto

- dwóch operatorów pierwszego dnia
- filmowanie lustrzankami
- wykorzystanie urządzeń do ujęć specjalnych (np. glidecam umożliwiający operatorowi płynne ujęcia w ruchu)
- rejestrator dźwięku (czysty, stabilny, jednostajny dźwięk)

Oferta

Cennik Oferta 2019
od 2599 do 5499 / film
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy pakiety na każdą kieszeń!

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
4K Studio - Nowoczesny Film Ślubny id:10466
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Bielsko-Biała
Data dodania: 01-08-2018
Niesamowita firma,która zwala z nóg swoim profesjonalizmem i podejściem do klienta. Miałam wesele z mnóstwem niespodzianek i jednej z nielicznych rzeczy które nie zdążyłam zrobić to wypisać ankiety ,którą dostałam od 4kstudio przed ślubem... Poradzili sobie i z tym :) wbijali się spontanicznie w daną sytuację i każdą ogarnęli :) Mój ,wcześniej narzeczony obawiał się bardzo że kamerzysta będzie mu zaglądał do talerza... i w tym wypadku nas pozytywnie zaskoczyli...Mąż po weselu stwierdził że w ogóle nie czuł obecności kamery na weselu,a na filmikach amatorskich widać że kamerzyści byli wszędzie:) Bardzo nie nachalni i z pełnym podziwem muszę stwierdzić że wykazali się najwyższą jakością profesjonalizmu:) Oprócz tego prywatnie, genialni ludzie i super atmosfera :) Sprawili że do ślubu szłam razem z mężem prawie na luzie ;)
Michał

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:4K Studio Sp. z o.o.
Imię i nazwisko:Michał Czerniak
Adres:Bielsko-Białaul. Mieszka I 38
43-300woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 17:00
Wt:09:00 - 17:00
Śr:09:00 - 17:00
Cz:09:00 - 17:00
Pt:09:00 - 17:00
Sb:nieczynne
Nd:12:00 - 17:00
536-500...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 09-06-2013, liczba odwiedzin: 14326
Telefon
536-500...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Bielsko-Biała

Zobacz wszystkie kategorie