Adam Mikosz | Fotografia ślubna id:2730

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Piekary Śląskie, śląskie
Data dodania: 22-04-2010
Liczba odwiedzin: 1413

Oferta

Ślub to dzień najważniejszy w życiu dwojga ludzi, którzy postanowili na zawsze zostać razem. Fotografie, które wtedy powstaną powinny przetrwać próbę czasu, a dla młodej pary być wyjątkową pamiątką emocji i wydarzeń. Fotograf rejestrujący ten szczególny czas musi wykazać się nie tylko umiejętnościami, ale również taktem.

Staram się temu sprostać. Dzięki swojemu doświadczeniu wiem kiedy i jak zrobić zdjęcie, a kiedy usunąć się w cień. Ślub i wesele są świętem młodej pary i zaproszonych przez nią gości, dlatego też dążę do tego by dokumentować jego przebieg w sposób profesjonalny a zarazem dyskretny. Nie ingeruję, nie instruuję, a jedynie pomagam, jeśli sytuacja tego wymaga. Jednym z największych komplementów jakie słyszę od uczestników uroczystości przeze mnie fotografowanych jest dla mnie ten, że byłem dla nich niewidoczny. Słowa te w połączeniu z radością z dostarczonych zdjęć, świadczą o tym, że osiągnąłem swój cel i właściwie zrealizowałem powierzone mi zadanie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, w trakcie którego będę mógł zaprezentować więcej szczegółów, a także zademonstrować przykłady wcześniej wykonanych prac.

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Adam Mikosz | Fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Piekary Śląskie
Kod:41-946

Nowe ogłoszenia