Zobacz zdjęcia (5)
Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner, Stargard - zdjęcie 1
Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner, Stargard - zdjęcie 2 Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner, Stargard - zdjęcie 3 Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner, Stargard - zdjęcie 4 Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner, Stargard - zdjęcie 5
1 / 5

Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner id:8097

Stargard, zachodniopomorskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Nazywam się Małgosia Pieczyńska. Jestem Wedding Plannerem. Od 14 lat z powodzeniem i sporymi sukcesami prowadzę własną firmę. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Jestem założycielką i pomysłodawczynią rozpoznawalnej na polskim rynku ślubnym marki Agencja Ślubna DecorAmor oraz DecorAmor Academy. Moja agencja jest najdłużej działająca agencją ślubną w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy liderem w naszym regionie. Moje wieloletnie zaangażowanie w rozwój mojej marki i spore doświadczenie w organizacji wesel spowodowało, iż moja firma pozyskała i zrealizowała oraz kompleksowo zorganizowała ponad 200 wesel, co wśród Wedding Plannerów w województwie zachodniopomorskim jest absolutnie najwyższym wynikiem. Natomiast ponad 400 zadowolonych Klientów, to powód do dumy!

Jestem autorką i współautorką wielu znakomitych branżowych publikacji oraz webinarów o tematyce ślubnej, opartych wyłącznie na własnym doświadczeniu, takich jak pierwszy w Polsce raport na temat branży ślubnej: „Polska Branża Ślubna w Liczbach”, który wielokrotnie był cytowany w wielu popularnych i eksperckich mediach w Polsce (Forbes, Business Insider, Rzeczpospolita, TVN BIZ, DDTVN, TVP, PNŚ TVP…)

Od ponad 7 lat funkcjonuje nasza DecorAmor Academy, która jest najlepszą platformą szkoleniową dla przyszłych oraz funkcjonujących już Wedding Plannerów w Polsce!

Jako jedyna firma szkoląca Wedding Plannerów w Polsce stworzyliśmy pierwszy, w pełni autorski program szkoleniowy oparty na naszym 14 letnim doświadczeniu w organizacji wesel i wiedzy biznesowej, która od 14 lat pozwala nam odnosić sukcesy rynkowe w branży ślubnej. I tak powstał najlepszy w Polsce i najskuteczniej kurs przygotowujący do pracy w zawodzie Wedding Plannera – Wedding Planner Best Expert. Jako jedyna firma szkoląca wciąż zmieniamy i edukujemy branżę ślubną w Polsce i jesteśmy kreatorami nowatorskich szkoleń kierowanych do polskiej branży ślubnej. Eksperci naszej Akademii są twórcami jedynego na rynku ślubnym szkolenia biznesowego skierowanego do Wedding Plannerów – Business For Wedding Planners. Kolejnym jedynym w branży ślubnej szkoleniem naszego autorstwa przygotowujących do pracy w zawodzie Koordynatora Dnia Ślubu jest szkolenie – Zostań Najlepszym Koordynatorem Dnia Ślubu. Na swoim koncie mamy ponad 800 przeszkolonych Wedding Plannerów szkoleń stacjonarnych. przeszkolonych Wedding Plannerów szkoleń stacjonarnych. Natomiast łącznie ze szkoleniami on-line przeszkoliliśmy już ponad 900 osób!

Małgosia Pieczyńska
Wedding Planner, Trener,
Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 13 lat organizujemy piękne wesela! Jesteśmy najdłużej działającą firmą wedding plannerską w województwie zachodniopomorskim. Jesteśmy niekwestionowanym LIDEREM zachodniopomorskiej branży ślubnej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ponad 200 zorganizowanych wesel. Od 6 lat Trener w DecorAmor Academy, która przeszkoliła już ponad 750 osób, ponad 450 czynnie działa w branży ślubnej na terenie całego kraju oraz Europy. Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Wedding Plannerów

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

Jednocześnie obsługujemy tylko jedną imprezę, ponieważ nie da się wykonać prawidłowo i bardzo dobrze usługi koordynacji dnia ślubu jednocześnie dla kilku Klientów. Usługa koordynacji dnia ślubu trwa nawet 15 godzin. Poza tym jakość wykonania usługi jest dla nas bardzo istotna.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim. Większość naszych Klientów to pary mieszane, gdzie Panna Młoda jest najczęściej polką, natomiast Pan Młody obcokrajowcem.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, jak najbardziej. Wtedy też nie będzie to kompleksowa organizacja wesela lecz częściowa, którą oczywiście posiadamy w swojej ofercie.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Odpowiem kto korzysta z naszych usług? Z naszych usług korzystają najczęściej Klienci, którzy na codzień pracują i żyją poza granicami naszego kraju, bądź są to Klienci, którzy pracują i żyją w dużych aglomeracjach takich jak stolica. Zazwyczaj są to osoby, które są zamożne, bądź średnio zamożne, natomiast cenią sobie swój wolny czas, bądź mają go bardzo mało, dlatego właśnie potrzebują Wedding Plannera i korzystają z naszych usług.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Zapewne dlatego, że mamy ogromne doświadczenie w organizacji wesel oraz dlatego, że jesteśmy znani z wysokiej jakości usług i nieposzlakowanej opinii. Bardzo dbamy o obsługę Klienta i wizerunek naszej marki.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej lubimy pracę z ludźmi, ciekawe wyzwania - realizacje, adrenalinę oraz możliwość podróżowania i poznawania nowych miejsc i świetnych osób. Poprzez te wszystkie lata działalności poznaliśmy masę ciekawych i wspaniałych ludzi.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Od 3 do 7 dni! Najważniejszą kwestią są oczywiście formalności urzędowe i kościelne, tutaj nie możemy niczego przyspieszyć. Natomiast pozostałe usługi, elementy, które są niezbędne do zorganizowania całości wesela, są uzależnione od budżetu jakim operuje Klient.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Tak. Oczywiście zorganizujemy ślub plenerowy w dowolnym miejscu, jeśli tylko Urzędnik wyrazi zgodę na udzielenie ślubu w wybranej przez Klienta lokalizacji.

Opinie (1)

Agencja Ślubna DecorAmor - Wedding Planner id:8097
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
A
Ania Dąbrowska
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2019
Świnoujście
Data dodania: 08-03-2020

Małgosia zorganizowała nasze wesele kompleksowo. To był piękny dzień. Wspaniałe dekoracje, dobra muzyka, fantastyczny fotograf! To na tym właśnie najbardziej nam zależało! Małgosia wysłuchała nas, zaproponowała świetne rozwiązania i dopięła wszystko, dokładnie tak jak tego sobie życzyliśmy. Wszystko było perfect! Dziękujemy Małgosiu za wszystko, dzięki Tobie to jest niezapomniany dzień! Dziękujemy również Ani za zaangażowanie oraz za miłą współpracę! Pozdrawiamy Was! Ania i Maciej Dąbrowscy

Małgosia
09-03-2020

Aniu jak miło mi, że pamiętaliście o mojej prośbie :* Dziękuję bardzo za tak mile słowa, za piękną opinię. Współpraca z Wami to była dla mnie przyjemność! Pozdrawiamy Wam serdecznie! Do usłyszenia! Team DecorAmor

Kontakt

Adres: Stargard, , 73-110, woj. zachodniopomorskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 12:00 - 17:00 Wt: 12:00 - 17:00 Śr: 12:00 - 17:00 Cz: 12:00 - 17:00 Pt: 12:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 2666

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie