Zobacz zdjęcia (5)
Agness - Galeria Mody Ślubnej, Biłgoraj - zdjęcie 1
Agness - Galeria Mody Ślubnej, Biłgoraj - zdjęcie 2 Agness - Galeria Mody Ślubnej, Biłgoraj - zdjęcie 3 Agness - Galeria Mody Ślubnej, Biłgoraj - zdjęcie 4 Agness - Galeria Mody Ślubnej, Biłgoraj - zdjęcie 5
1 / 5

Agness - Galeria Mody Ślubnej id:31372

Biłgoraj, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

O salonie:

Galeria Mody Ślubnej istnieje od 2000 roku. Siedziba firmy mieści się w Biłgoraju, gdzie w chwili obecnej znajduje się salon sukien ślubnych oraz pracownia krawiecko - artystyczna.
Właścicielka salonu Pani Agnieszka Obszyńska projektantka i krawcowa, pomaga spełniać marzenia Pani Młodej, jakie wiążą się z doborem kreacji ślubnej.
Każda przyszła żona może liczyć na życzliwą radę i profesjonalną obsługę oraz indywidualną konsultację, która pomoże podkreślić doborem sukni osobowość każdej klientki.

Oferta:

Nasz salon zapewnia swoim klientom najwyższej jakości ofertę. Każda klientka może oprócz sukien dostępnych w salonie, zaprojektować własną suknię, którą uszyjemy według jej projektu. Jeśli myślisz, że Twoja wymarzona suknia nie istnieje, to powierz nam swoje wątpliwości.

My zaprojektujemy razem z Tobą najpiękniejszą kreację. Po prostu umiemy połączyć inspiracje z doskonałym krawiectwem. Oprócz sukien ślubnych u nas można dobrać dodatki ślubne.

Wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm usług.

W salonie jest również możliwość oddania sukni w komis oraz wypożyczenie sukni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz oczywiście do współpracy.

Opinie (1)

Agness - Galeria Mody Ślubnej id:31372
Średnia ocen: 1,00 / 5 z 1 opinii
1,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atmosfera
asortyment
K
Kasia
1.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Biłgoraj
Data dodania: 25-07-2020

Ta pani oszukuje ludzi. Bierze zaliczki i nie przygotowuje sukni na czas. U mnie szyła od lutego do czerwca i na 2 dni przed weselem sukienka nadal nie była gotowa. Byłam na każdej z 5 przymiarek co kosztowało czas i dodatkowe pieniądze. Pani 3 razy kazała mi przymierzyć ta sama sukienkę bo w międzyczasie nie zrobiła nic. Wiem ze takich osób jak ja jest więcej. Niestety za późno dowiedziałam się z kim mam do czynienia. Ostrzegam przed korzystaniem z usług tej pani ponieważ może się okazać że bedzie trzeba odwołać ślub lub kupić jakakolwiek suknie na ostatni moment. Współpraca z ta panią nauczyła mnie tylko ze nie wolno ufać ludziom bo mogą nas w perfumy sposób oszukać.

Kontakt

Adres: Biłgoraj, , 23-400, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 2378

Popularne miasta w okolicy