Agness - Galeria Mody Ślubnej id:31372

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Biłgoraj, lubelskie
Data dodania: 09-10-2017
Liczba odwiedzin: 421

Oferta Salon sukien ślubnych Biłgoraj

O salonie:

Galeria Mody Ślubnej istnieje od 2000 roku. Siedziba firmy mieści się w Biłgoraju, gdzie w chwili obecnej znajduje się salon sukien ślubnych oraz pracownia krawiecko - artystyczna.
Właścicielka salonu Pani Agnieszka Obszyńska projektantka i krawcowa, pomaga spełniać marzenia Pani Młodej, jakie wiążą się z doborem kreacji ślubnej.
Każda przyszła żona może liczyć na życzliwą radę i profesjonalną obsługę oraz indywidualną konsultację, która pomoże podkreślić doborem sukni osobowość każdej klientki.

Oferta:

Nasz salon zapewnia swoim klientom najwyższej jakości ofertę. Każda klientka może oprócz sukien dostępnych w salonie, zaprojektować własną suknię, którą uszyjemy według jej projektu. Jeśli myślisz, że Twoja wymarzona suknia nie istnieje, to powierz nam swoje wątpliwości.

My zaprojektujemy razem z Tobą najpiękniejszą kreację. Po prostu umiemy połączyć inspiracje z doskonałym krawiectwem. Oprócz sukien ślubnych u nas można dobrać dodatki ślubne.

Wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia fachowe doradztwo i pełen profesjonalizm usług.

W salonie jest również możliwość oddania sukni w komis oraz wypożyczenie sukni.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz oczywiście do współpracy.

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie

Opinie o Agness - Galeria Mody Ślubnej Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.