Zobacz zdjęcia (5)
Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny, Radomsko - zdjęcie 1
Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny, Radomsko - zdjęcie 2 Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny, Radomsko - zdjęcie 3 Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny, Radomsko - zdjęcie 4 Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny, Radomsko - zdjęcie 5
1 / 5

Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny id:51353

Radomsko, łódzkie
E-firma umowa na odległość

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • henna

Witaj! Nazywam Się Aleksandra Gomola
Chcę zaprosić Cię do współpracy oraz wydobyć z Twojej urody to co najpiękniejsze. Razem możemy stworzyć Twój wymarzony ślubny look! Mogę zaoferować Ci makijaż w moim salonie lub dojazd w formie Pakietu Ślubnego. Czym on jest? Rezerwuję dla Ciebie i Twoich najbliższych pięciu osób cały dzień. Dojazd do 50 km od Radomska gratis w cenie jest również makijaż próbny. Wybraną pomadkę otrzymasz ode mnie w prezencie wraz z bibułkami matującymi do poprawek w trakcie trwania wesela. (WAŻNE! W przypadku mniejszej ilości osób cena za pakiet nie ulega zmianie). Na makijażu próbnym oferuję bezpłatną pomoc przy ułożeniu pielęgnacji. Zachowuje wszelkie standardy higieny, dlatego usługa jest całkowicie bezpieczna. Chciałabym abyś czuła się komfortowo podczas usługi oraz odprężyła choć na chwilę przed tak ważną uroczystością. W mojej pracy bardzo wysoko stawiam sobie dbałość o szczegóły, dlatego każdy makijaż jest wykonany starannie co pozwoli sprostać oczekiwaniom nawet bardzo wymagającym kobietom.
Serdecznie zapraszam do współpracy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Stawiam przede wszystkim na jakość i zadowolenie klienta. Posiadam duże umiejętności co pozwala mi wykonywać nie tylko makijaże okolicznościowe, ale też artystyczne. Jest to niewątpliwie cecha, która wyróżnia mnie wśród innym makijażystek.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Makijaże artystyczne nie są mi obce co sprawia, że jestem w stanie stworzyć wymarzony wizerunek Panny młodej przy np. weselu tematycznym. Jestem z zawodu również fotografką, dlatego w w swojej ofercie posiadamy również sesje plenerowe.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Moja praca sprawia mi radość przede wszystkim dlatego, że uwielbiam patrzeć jak kobiety w moim makijażu rozkwitają i nabierają pewności siebie.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Posiadam liczne szkolenia makijażowe w dodatku ciągle poszerzam swoje kwalifikacje i jestem na bieżąco z aktualnymi trendami makijażowymi.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Używam kosmetyków najwyższej jakości oraz pracuję na profesjonalnych markach.

Opinie (1)

Aleksandra Gomola Beauty - makijaże okolicznościowe oraz Pakiet ślubny id:51353
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
higiena pracy
trwałość
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-12-2021
Radomsko
Data dodania: 08-02-2022

Makijaż zrobił furorę, wszyscy dopytywali gdzie go robiłam 😃 Utrzymał się całą noc!! Pani Ola doradziła mi co do rodzaju i kolorystyki makijazu i idealnie dobrała go do mojej urody. Bardzo serdecznie polecam tę miłą, profesjonalną i uśmiechniętą panią 😊

liczba odwiedzin: 636

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie