Zobacz zdjęcia (5)
Alexander Bus , Dębica - zdjęcie 1
Alexander Bus , Dębica - zdjęcie 2 Alexander Bus , Dębica - zdjęcie 3 Alexander Bus , Dębica - zdjęcie 4 Alexander Bus , Dębica - zdjęcie 5
1 / 5

Alexander Bus id:42291

Dębica, podkarpackie

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • liczba miejsc: 7

Firma AlexanderBus jest odpowiedzią na rosnące potrzeby klientów, którzy z różnych powodów są niezadowoleni z innych środków transportu. Oferujemy bogatą ofertę udogodnień i dbamy o to, by podróż z nami przebiegała komfortowo, bezpiecznie, przyjemnie i terminowo. Podróżując z nami każdy klient może odpocząć i zrelaksować się, korzystając z wszystkich innowacyjnych rozwiązań w naszych busach. Podchodzimy do każdego pasażera indywidualnie i z dużym zaangażowaniem. Na każdym etapie realizacji zlecenia przejazdu, czy też wysyłki paczki klient może liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy zawsze do Państwa usług, odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie.

Obecnie posiadamy 3 samochody marki Mercedes Sprinter - solidna marka z nowoczesnym i przestronnie zaprojektowanym wnętrzem - zakupione w 2015 roku. Luksusowe wyposażenie naszych busów, kameralne wnętrze (max. 7 podróżujących plus 2 kierowców) oraz pełny dostęp do dodatkowych usług na pewno zniwelują niedogodności długiej podróży. Nasze usługi kierujemy również do urzędów oraz firm przyjmujących ważnych / zagranicznych gości, aby w luksusowych i prestiżowych warunkach przewieźć ich na wyznaczonej trasie.

liczba odwiedzin: 2306

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie