Zobacz zdjęcia (5)
Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was, Kwidzyn - zdjęcie 1
Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was, Kwidzyn - zdjęcie 2 Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was, Kwidzyn - zdjęcie 3 Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was, Kwidzyn - zdjęcie 4 Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was, Kwidzyn - zdjęcie 5
1 / 5

Alicja Górna- Najpiękniejsze momenty uchwycone dla Was id:42304

Kwidzyn, pomorskie

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf

Jeśli jesteś już na moim ogłoszeniu znaczy to, że za moment podejmiesz właściwą decyzję o wyborze swojego fotografa ślubnego!
Dlaczego chcę być z wami podczas tak ważnego dnia? Ciężko opowiadać o czymś, co w duszy gra, ale znacznie łatwiej jest mi to pokazać. Można powiedzieć, że odkrywam to, co gołym okiem niewidoczne. Staram się przedstawić wszystko, co w danym momencie najpiękniejsze, aby zostało z nami na zawsze. Ślub ma w sobie tyle pięknych momentów i jest przepełniony pozytywnymi emocjami. Zdecydowanie chcę to uwiecznić. Zdecydowanie chcę być podczas tak pięknego dnia i pokazać jak piękny to był dzień przy pomocy zdjęć. Do zdjęć podchodzę z miłością i pełnym zaangażowaniem. Fotografuję aparatem pełnoklatkowym, posiadam obiektywy, które są niezwykle plastyczne. Zabezpieczona jestem dodatkowym sprzętem w razie awarii lub nieszczęśliwego wypadku związanym ze zniszczeniem sprzętu na którym pracuje. Podczas obróbki zdjęć korzystam z profesjonalnych pełnych wersji programów (Photoshop i Lightroom). Wasze zdjęcia będą na bieżąco zabezpieczane przed utratą na zewnętrznych dyskach.
Podjęliście już wybór? Świetnie w takim razie zapraszam do kontaktu!
Macie jeszcze wątpliwości? Zapraszam na swojego fanpage facebookowego Alicja Górna Photography do poczytania recenzji na temat mojej pracy.

liczba odwiedzin: 609

Popularne miasta w okolicy