DJ Andrzej // Wokal & Akordeon//

od 1500 do 2400 zł
Gorzów Wlkp, lubuskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • akordeon

O nas

Organizujesz ? WESELE ?, POPRAWNY? OSIEMNASTKĘ ? JUBILEUSZ? URODZINY? KOMUNIE? a może ?CHRZĆINY? szukasz oprawy muzycznej?.?? No to właśnie ją znalazłeś!!!!
DJ Andrzej to oferta trzy w jednym czyli DJ !!! wokalista!!! i akordeonista !!! Wszystko to drodzy państwo macie w jednej cenie i w jednym miejscu.
Bloki muzyczne prowadzę naprzemiennie śpiewając oraz prezentując hity taneczne jako DJ !!!! , gwarantuje to , że z głośników usłyszą Państwo muzykę jaką lubicie, wszystko wedle życzenia ile mam śpiewać a jak długo prezentować muzykę jako DJ.
W branży weselnej działam od ponad 20 lat jestem wokalistą , kompozytorem, oraz instrumentalistą ( instr klawiszowe) współpracuje oraz współpracowałem z wieloma znanymi zespołami muzycznymi, co sprawia że swoje wesele powierzacie osobie kompetentnej oraz w pełni profesjonalnej.
Na pewno byście nie chcieli , żeby wasza ukochana babcia czy ciocia nie zanuciła sobie starych ulubionych kawałków?????. Z DJ Andrzejem macie gwarancję że zawsze kobietki sobie pośpiewają przy akompaniamencie akordeonu lub keyboarda.
Śpiewanie oraz przygrywanie do toastów weselnych i konkursów odbywa się na LIVE a nie jak większość pseudo DJ puszcza z mp3 (brzmi to fatalnie).
Jako jeden z nielicznych oferuję Państwu grę na akordeonie podczas błogosławieństwa i wyjścia pary młodej do kościoła oraz biesiady przy stołach.( wszystko do ustalenia)
Listę utworów tanecznych jakie mam zaprezentować jako prezenter DJ !!!! ustalamy indywidualnie wszystko konsultuję na spotkaniu z wami !!. Zagram każdy rodzaj muzyki jaki sobie Państwo życzycie.
Posiadam bardzo bogate doświadczenie , oraz profesjonalny sprzęt ( nagłośnieniowy, oświetleniowy) , który jest niezbędny do dania wam radości w ten przepiękny dzień jakim jest
wasza wymarzona impreza!! .

Polecam!!! konkurencyjne ceny oraz dobra jakość wykonania to moje motto zadzwoń i nie czekaj.
Zadzwoń a na pewno się dogadamy , nie ma sztywnych cen wszystko zależy od zakresu usług jaką Państwo chcecie otrzymać!! Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 2594

Wyjątkowe sale weselne w mieście Gorzów Wlkp

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy