Andrzej Batko Fotografia - Zdjęcia pełne klimatu i uczuć id:38719

Nowy Sącz, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
535-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Cześć! Jestem Andrzej, mogę dużo pisać o tym, że fotografia to moja pasja…ale to przecież oczywiste!
Dzięki niej dotarłem do miejsca, w którym jestem teraz i poznałem mnóstwo wspaniałych ludzi!
Na zdjęciach szukam subtelnych emocji, które już nigdy się nie powtórzą.
Kocham podróże i muzykę, i staram się to wszystko wplatać w moje zdjęcia – czym byłaby opowiedziana historia bez odpowiedniego miejsca i muzyki?Całość tworzy coś niezwykłego.
Uwielbiam również klasyczną motoryzację – w szczególności stare mercedesy! Lubicie podróże, muzykę tak jak ja? – Na pewno więc nie zabraknie nam tematów do długich rozmów!

Kocham śluby – każdy z nich jest inny, opowiada inną historię innych różniących się od siebie ludzi, pełno emocji i magiczne chwilę, dzięki którym mogę być częścią tego dnia.

Cały czas się rozwijam dla tego moje pracę wysyłam na konkursy oraz uczestniczę w warsztatach fotograficzny,
u najlepszych w tej branży. Nie wolno stać w miejscu dla tego nie działam sztampowo, chce wprowadzić
w każdy ślub coś innego nieszablonowego tak by zrobić kolejne najlepsze zdjęcia i tym samym zachwycić moją parę

Kategoria:

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Andrzej Batko Fotografia - Zdjęcia pełne klimatu i uczuć id:38719
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
P
Przemek
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2018
Nowy Sącz
Data dodania: 28-10-2018
Gość zrobił kompletną miazge pod względem zdjęć i swojego charakteru. Klimatyczne i romantyczne zdjęcia na sesji narzeczeńskiej wyszły niesamowicie. Nie wiem co Pan Andrzej ma w sobie , na prawde da się go lubić . Wspólne zdjęcia ,rozmowa przy kawce i od razu podpisaliśmy umowę na wesele .
Już nie mogę się doczekać
11.06.2020
Andrzej
28-10-2018
Dziękuje Przemek! Sesja z Wami to było coś! Już się nie mogę doczekać Waszego ślubu i tego co dla Was przygotowałem na plener! :)
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2018
Nowy Sącz
Data dodania: 23-10-2018
Na Andrzeja nie trafiliśmy przypadkiem, uważam że to było nam pisane Po obejrzeniu jego galerii zdjęć nie zastanawialiśmy się długo nad wyborem właśnie Jego. Pierwsze spotkanie pierwsze wrażenie TO JEST TO. Międzyczasie udało nam się wygrać u Niego sesje narzeczeńską o której marzyłam, śnieg i totalny luz jaki panował przy współpracy z nim spowodował, że jeszcze bardziej nie mogliśmy się doczekać efektów zdjęć z tego najważniejszego dnia❤️ Andrzej to przesympatyczny człowiek i profesjonalny fotograf, wbrew pozorom bardzo ważne jest aby te dwie cechy posiadał fotograf, dzięki temu nasza współpraca nie polegała na sztucznym pozowaniu i stresie lecz na totalnym zaufaniu i luzie, właśnie dlatego Jego zdjęcia są tak klimatyczne. Po obejrzeniu przez gości, galerii zdjęć otrzymywałam mnóstwo wiadomości, że zdjęcia to istna magia. Polecam w 100000%. Biorąc ślub drugi raz wybralibyśmy Andrzeja ponownie! Wart jest każdej ceny!
Słodka historia M&M. Dziękujemy!
Andrzej
25-10-2018
Dziękuje Monia
M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Nowy Sącz
Data dodania: 22-10-2018
Jak najbardziej polecamy współpracę z Andrzejem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnego podejścia do sprawy. Świetny kontakt i wyczerpująco rozwiane każde pytanie i wątpliwości pozwoliły nam wybrać właśnie jego. Dwie sesje narzeczeńskie pełne pomysłów i ciekawych ujęć. Na ślubie i weselu prawie niezauważalny, a wszystkie najważniejsze chwile i momenty zostały perfekcyjnie uchwycone. Efekt końcowy zdjęć zachwycający, właśnie taki jakiego oczekiwaliśmy. Podsumowując - właściwa osoba na właściwym miejscu.
Andrzej
25-10-2018
Dziękuje Mateusz
Andrzej

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Andrzej Batko Fotografia
Imię i nazwisko:Andrzej Batko
Adres:Nowy Sącz
33-300woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 20:00
Wt:09:00 - 20:00
Śr:09:00 - 20:00
Cz:09:00 - 20:00
Pt:09:00 - 20:00
Sb:09:00 - 20:00
Nd:nieczynne
535-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 22-10-2018, liczba odwiedzin: 292
Telefon
535-920...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie