Animacje Weselne z Motylkowe Uśmiechy

Kostrzyn nad Odrą, lubuskie

O nas

Witam serdecznie wszystkie Pary Młode oraz Małe Pociechy, które marzą o wyjątkowych i niezapomnianych zabawach podczas tak wyjątkowego dnia jakim jest Ślub! Dzięki zabawom i atrakcjom, jakie zapewniam dla każdego uczestniczącego podczas takiego przyjęcia, nie ma możliwości by któryś z Uczestników próbował się nudzić!
Zajmuję się urozmaicaniem przyjęć rodzinnych, podczas których organizuję zabawy dla najmłodszych pociech, tym samym zajmując ich czas w pożyteczny i atrakcyjny sposób. Osoba zamawiająca u mnie usługę, może kontaktować się ze mną telefonicznie. Układam indywidualne plany atrakcji, pasujące do charakteru i rodzaju imprezy i wysyłam do zaakceptowania dla Usługobiorcy, staram się podchodzić do każdego aspektu z osobna, tak, aby druga strona była zadowolona. Nie działam według napiętego, stałego grafiku, więc można ze mną w pełni elastycznie wpływać na plan proponowanego przebiegu przyjęcia. Jakie zapewniam atrakcje:
-Zabawy integracyjne
-Zabawy z chustą klanza
-Malowanie buziek
-Tańce animacyjne
-"Skręcanie" figur z balonów
-Modelowanie kolorowych warkoczyków
-Wielkie bańki mydlane
-Piniaty kule/3D

Posiadam skończony kurs animacji czasu wolnego, kurs wychowawcy kolonijnego oraz posiadam czteroletni staż organizowania imprez dla dzieci. Zarówno na wolnym powietrzu, jak i w przestrzeniach zamkniętych.

Animator jest ZAWSZE przebrany w bajkowe stroje, odpowiednio pasujące do rodzaju przyjęcia.

Dojeżdżam do klienta na obszarach znajdujących się blisko Kostrzyna!

liczba odwiedzin: 1924

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kostrzyn nad Odrą

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie