Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ, Kraków - zdjęcie 1
ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ, Kraków - zdjęcie 2 ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ, Kraków - zdjęcie 3 ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ, Kraków - zdjęcie 4 ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ id:12746

Kraków, małopolskie
(58)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Drodzy!

Jeśli w tym wyjątkowym dla Was dniu towarzyszyć Wam będzie niemała gromadka dzieci....
Jeśli marzycie o Weselu, które na długo pozostanie w pamięci Gości, tak dużych jak i tych całkiem małych...
... ZAPROŚCIE Animatorki z Centrum TA DOROTKA!

Jesteśmy otwarci na Wasze wizje i marzenia. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, dla których praca z dziećmi to prawdziwa radość i wyzwanie! Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zaproponować najlepsze, sprawdzone rozwiązania, zapewniając realizację usługi na najwyższym poziomie.

Dla Waszych najmłodszych gości przygotowaliśmy szeroki wachlarz atrakcji:

- ANIMACJE POPROWADZONE WG AUTORSKICH SCENARIUSZY ZABAW
- KOLOROWE SZALEŃSTWO - ZABAWY Z CHUSTĄ ANIMACYJNĄ, TUNELEM ANIMACYJNYM I PROFEJSONALNYMI AKCESORIAMI TAKIMI JAK MATY ANIMACYJNE, WORKI DO SKAKANIA, PODWÓJNE KOSZULKI DO BIEGÓW, TALERZE CYRKOWE, KLOCKI KONSTRUKCYJNE I WIELE WIELE INNYCH
- ANIMACJE SPORTOWE I TANECZNE
- WSPÓLNE PRZYGOTOWANIE NIESPODZIANKI DLA MŁODEJ PARY
- KREATYWNE ZABAWY PLASTYCZNE
- PAMIĄTKOWY DYPLOMIK DLA KAŻDEGO DZIECKA
- BEZPIECZNY FACE PAINTING - malowanie dziecięcych buziek profesjonalnymi farbami
- BALONOWA KRAINA - modelowanie balonów na indywidualne zamówienie każdego dziecka (kwiaty, zwierzątka i inne cuda)
- BAŃKI MYDLANE XXL/ZAMYKANIE W BAŃCE
- POSZUKIWANIA SKARBU (w którym czekają pamiątkowe DREWNIANE MEDALE dla dzielnych poszukiwaczy)

... a także OPCJE DODATKOWE, takie jak:

- FOTOBUDKA
- KOMPLEKSOWA ARANŻACJA KĄCIKA DLA DZIECI
- KUFER Z PRZEBRANIAMI
- WARSZTATY Z EKSPERYMENTAMI
- WYTWORNICA MAŁYCH BANIEK MYDLANYCH
- STUDIO TATUAŻU
- PACZUSZKI DO PODUSZKI

Oferujemy także czuwanie nad dziećmi w godzinach nocnych. Potrzebna opiekunka dla maluszka na czas wesela? W naszym zespole pracują wykwalifikowane nianie z uprawnieniami do opieki nad dziećmi poniżej trzeciego roku życia.

Szczegółową ofertę wraz z wyceną dostosowaną do profilu zamówienia przesyłamy drogą mailową (w zapytaniu prosimy o podanie adresu Państwa poczty e-mail).

Czekamy na Państwa zgłoszenia, pytania, pomysły - 7 dni w tygodniu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Działamy na rynku od 2014 roku. Doświadczenie pomaga nam zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania. Opinie naszych klientów mówią same za siebie :)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

---> STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO - NIE TYLKO W CZASIE PANDEMII.

Stosujemy rygorystyczne ZASADY HIGIENY PODCZAS MALOWANIA TWARZY. Nasze stanowiska wyposażone są w jednorazowe rękawiczki, maseczki, specjalistyczne środki dezynfekujące. Malowanie kilkorga dzieci z użyciem tej samej wody do płukania pędzli? - U NAS TAKA SYTUACJA JEST NIEDOPUSZCZALNA.

Wiemy jak trudno jest cokolwiek zaplanować w niepewnych czasach i jak bardzo liczy się każdy grosz. Dlatego NIGDY NIE POBIERAMY ZADATKÓW. Rozliczamy się po zrealizowanej usłudze, ewentualnie, jeśli sobie życzycie, możemy pobrać ZALICZKĘ, która w razie odwołania rezerwacji podlega zwrotowi w pełnej wysokości.
BEZPŁATNE ODWOŁANIE REZERWACJI BEZ PODANIA PRZYCZYNY - u nas to standard.

---> NASZA FIRMA DZIAŁA NA RYNKU OD 2014 ROKU – DOŚWIADCZENIE POZWALA NAM ZAPROPONOWAĆ PAŃSTWU NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA, A OTRZYMANE WYRÓŻNIENIA POTWIERDZAJĄ WYSOKI POZIOM NASZYCH REALIZACJI.

---> BAJKOWE PRZEBRANIA – JEŚLI TYLKO PAŃSTWO SOBIE ŻYCZĄ, DZIECI MOGĄ SPĘDZIĆ TEN WYJĄTKOWY DZIEŃ W TOWARZYSTWIE KSIĘŻNICZEK , SUPERBOHATEREK I INNYCH UWIELBIANYCH POSTACI.

---> MALOWANIE TWARZY, SKRĘCANIE BALONIKÓW DLA KAŻDEGO DZIECKA, BAŃKI MYDLANE XXL, DYPLOMY – U NAS SIĘ NIE DOPŁACA – TE I INNE ATRAKCJE SĄ W CENIE KAŻDEGO PAKIETU.

---> JESTEŚMY MAŁĄ, LOKALNĄ FIRMĄ DZIAŁAJĄCĄ GŁÓWNIE W MAŁOPOLSCE.
Nie mamy kilkunastu oddziałów i dziesiątek imprez jednego dnia. Dzięki temu macie pewność, że rozmawiacie o ważnych dla Was sprawach z WŁAŚCICIELEM FIRMY - osobą, która bezpośrednio nadzoruje realizację Waszego zamówienia, a nawet z dużym prawdopodobieństwem, przyjedzie do Was zrealizować je osobiście. Jednocześnie zachowujecie wszystkie korzyści płynące ze współpracy z FIRMĄ, a nie osobą prowadzącą działalność nierejestrowaną. Możecie nas sprawdzić w bazie przedsiębiorców. Wystawiamy paragony lub Faktury. Zatrudniamy naszych Animatorów zgodnie z prawem. NIE MA OPCJI, ŻEBY ZAMÓWIONA USŁUGA NIE ZOSTAŁA ZREALIZOWANA, BO NP. ANIMATOR SIĘ ROZCHOROWAŁ. ILOŚĆ ZLECEŃ JAKICH SIĘ PODEJMUJEMY JEST OGRANICZONA, WŁAŚNIE PO TO, ABY ZAGWARANTOWAĆ, ŻE USŁUGA, KTÓRĄ ZAMÓWILIŚCIE BĘDZIE ZREALIZOWANA NA 100%, Z NAJWYŻSZĄ STARANNOŚCIĄ I DBAŁOŚCIĄ O KAŻDY SZCZEGÓŁ.

---> CIEKAWE OPCJE PREMIUM: KĄCIK MALUCHA DLA MALUCHÓW, STREFA NAUKOWCA DLA STARSZYCH - KAŻDY ZNAJDZIE COŚ DLA SIEBIE :)

---> FOTOBUDKA – TYLKO DLA KLIENTÓW CENTRUM TA DOROTKA, PROFESJONALNA FOTOBUDKA JEST W DUŻO NIŻSZEJ CENIE – SPRAWDŹCIE SAMI

---> OPINIE KLIENTÓW, KTÓRE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NIMI NA GOOGLE, FACEBOOK’U, PORTALU WESELE Z KLASĄ I WIELU INNYCH MIEJSCACH W INTERNECIE.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Właśnie z tych powodów, które opisaliśmy powyżej :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość rodziców i dzieci! Nasza profesja jest chyba najbardziej wdzięcznym zajęciem na świecie <3

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Równanie jest proste: Radość dzieci = nasza radość :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

W naszym zespole są zarówno osoby z wykształceniem pedagogicznym jak i artyści, osoby z uprawnieniami do opieki nad dziećmi poniżej 3 roku życia, doświadczone nianie, osoby pracujące na co dzień w przedszkolach, żłobkach oraz pasjonaci zakręceni na punkcie dobrej zabawy! Jednak wiele więcej niż dyplomy ukończonych kursów mówią o nas opinie naszych klientów, z którymi możecie się zapoznać na portalu Wesele z Klasą, Oferteo, Google czy na Facebooku.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Kilkukrotnie otrzymany Certyfikat Firma z Klasą
Miejsce w 10 Najlepszych Usługodawców na portalu Oferteo

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2014 roku... Nie wiem kiedy to minęło :) Zakładając firmę miałam 20 lat i wielkie marzenie, które stało się rzeczywistością!

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

... co powiecie na Wesele w stylu folkowym i Animatorki w strojach regionalnych? Zapraszam do galerii na naszym Fanpage

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowy PAKIET WESELNY to 3h zabawy. Oczywiście mogą Państwo od razu zamówić większą liczbę godzin lub przedłużyć animacje na miejscu :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Liczba animatorów bezpośrednio zależy od liczby dzieci i wybranych atrakcji. Napiszcie do nas, a przedstawimy Wam wszystkie opcje :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Tylko sprzęt od sprawdzonych producentów. 8 lat w branży pozwoliło nam przetestować różne produkty dostępne na rynku i wybrać tylko te, które spełniają nasze rygorystyczne wymagania. Płyn do baniek - u nas tylko z atestem, od polskiego producenta. Tunel Animacyjny - uszyła dla nas Pani Jola z firmy Strefa Animatora z Krakowa.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej tym lepiej :) Szczególnie, jeśli macie wesele w miesiącu z "r" w nazwie :) Te terminy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Oczywiście, że bezpłatne :) W sprawach "technicznych" jesteśmy bardzo elastyczni. Możemy dostosować się w kwestii miejsca i czasu spotkania, możemy też załatwić wszystko telefonicznie/mailowo. Nasi klienci często przebywają za granicą lub mają ogrom obowiązków zawodowych i związanych z organizacja wesela. My wychodzimy naprzeciw proponując możliwość załatwienia formalności telefonicznie/online.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Przygotowaliśmy specjalny formularz, który zawiera wszystkie najważniejsze kwestie potrzebne do sporządzenia umowy - dzięki temu nie musimy zawracać Państwu głowy dodatkowymi telefonami i mailami z pytaniami. Umowę można podpisać przez odesłanie skanu - nie ma potrzeby spotkania, jeśli nie dysponują Państwo wolnym czasem :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście :) Obsługiwaliśmy np. wesele w stylu FOLK, gdzie animatorki bawiły się w tradycyjnych strojach KRAKOWSKICH. Lubimy wyzwania :)

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przygotowaliśmy gotowe PAKIETY ANIMACJI. Możecie wybrać jeden z nich lub poprosić o OFERTĘ INDYWIDUALNĄ. :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Cierpliwość oczywiście i dystans.... dużo dystansu, który pozwala zobaczyć świat oczami dziecka :)

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie (58)

Dodaj opinię
ANIMATORKI Z CENTRUM TA DOROTKA=100% DOBREJ ZABAWY+RABAT NA FOTOBUDKĘ id:12746
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 58 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Wadowice
Data dodania: 25-08-2021

z radością wspominam przyjęcie z udziałem animatorki z firmy " Ta Dorotka". Dzieciaki mega zadowolone, profesjonalna obsługa i warte polecenia w 100%. Dbałość o każdy szczegół.

Ta Dorotka - to ja :)
25-08-2021

Dziękujemy!

B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Wola Kalinowska
Data dodania: 14-08-2021

Mieliśmy wesele pod Krakowem - firmę "Ta Dorotka" poleciła mi siostra, która korzystała z usług tych animatorek trzy lata temu na swoim weselu. I nie żałuję, bardzo się cieszę, że skorzystaliśmy z tej firmy. Dzieciaki były zachwycone (o czym świadczy chociażby fakt, że jak jedna rodzina miała już wracać do domu, to najmłodszy chłopiec prosił, by jeszcze poczekać chwilę, bo będzie zabawa z animatorkami) :)
Polecamy z mężem całym sercem :)

Ta Dorotka - to ja :)
14-08-2021

Dziękujemy Pani Basiu! Zabawa z taką ekipą dzieci i MŁODZIEŻY to była prawdziwa przyjemność! Ślemy najcieplejsze pozdrowienia! :)

Ż
Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Kraków
Data dodania: 07-08-2021

Serdecznie polecam. Dzieciaki były zachwycone, rodzice również. Dziewczyny bardzo kreatywne i profesjonalne z dobrym podejściem do dzieci. Kontakt szybki i bezproblemowy.

Ta Dorotka - to ja :)
11-08-2021

Bardzo dziękujemy Pani Żanetko i życzymy wszystkiego co najlepsze, raz jeszcze, z całego serca!

S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2021
Kraków
Data dodania: 17-07-2021

Szczerze polecamy Panie Animatorki z firmy "Ta Dorotka". Super podejście do dzieciaków, rodzice również byli pod wielkim wrażeniem :) Jak najbardziej na TAK!!!

Ta Dorotka - to ja :)
17-07-2021

Bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie opinie Pani Sabinko! Z całego serca!!!!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Kraków
Data dodania: 07-07-2021

Świetnie podejście do dzieci. Super zorganizowane zabawy! Polecam z serca!

Ta Dorotka - to ja :)
17-07-2021

Dziękujemy za piękną opinię Pani Agato! Dzięki tym opiniom mamy szansę przetrwać w niepewnych czasach <3

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-02-2020
Krzczonów
Data dodania: 22-02-2020

Super oferta ,nie trzeba się niczym martwić!! Polecamy gorąco 😊😊

Ta Dorotka - to ja :)
27-02-2020

Dziękujemy Pani Aneto! I wszystkiego dobrego, raz jeszcze!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2019
Kraków
Data dodania: 12-02-2020

Bardzo dobre animacje dla dzieci - dorośli mogli spokojnie się pobawić, nie martwiąc się o pociechy. Wszystkich zadowoleni, panie animatorki miłe, pomysłowe, dzieci się znakomicie bawiły. Szczególnie wzruszajacy był prezent od dzieci dla nas i życzenia, które razem z animatorkami przygotowały. Serdecznie polecam! Animacje warte swojej ceny!

Ta Dorotka - to ja :)
13-02-2020

Bardzo dziękujemy za piękną opinię!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Kraków
Data dodania: 08-10-2018

Serdecznie polecam usługi agencji "TA Dorotka"!
Na naszym weselu było około 15 dzieci w różnym wieku i dwie Panie Animatorki tak zaczarowały wszystkie dzieci, że nie chciały ani jeść ani iść spać, bo tak świetnie się bawiły! Rodzice byli również bardzo, bardzo zadowoleni, mogli bowiem pobawić się, potańczyć, spędzić czas na rozmowach z rodziną i przyjaciółmi :) nawet 3 miesiące po naszym weselu dzieci jeszcze wspominamy dwie sympatyczne "Panie Myszki" :) pełen profesjonalizm i klasą! Polecamy i serdecznie dziękujemy!

Pokaż więcej opinii

Kontakt

NIP: 6772381376
Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 10571

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie