Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!





Karczma Maciejówka id:42225
O nas
Rodzaj sali
- restauracja na wesele
- obiad weselny
- sala z noclegiem
- wesele w stodole
- namiot na wesele
- karczma
Dodatkowe informacje
- stoły prostokątne
- klimatyzacja
- parking
- ogród/taras
- dania regionalne
- kuchnia polska
- opcje: wege/vegan
Liczba gości
- min. liczba osób: 10
- maks. liczba osób: 130
- miejsca noclegowe: 7
- liczba sal: 3
Atrakcje
- Słodki kącik
- Wiejski stół
Okolica, miejsce
- wesele w plenerze
- nietypowe miejsca
Pozostałe typy imprez
- imprezy okolicznościowe
- chrzciny, komunie
Karczma Maciejówka Czajowice to przepiękny obiekt, w którym zorganizujecie swoje wymarzone wesele. Karczma położona jest w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego z dala od zgiełku dużego miasta. Lokalizacja kusi przepięknymi widokami i zachwycającymi walorami przyrodniczymi, pośród których z całą pewnością odpoczniecie i poczujecie się niczym w baśniowej krainie.
Do dyspozycji gości oddajemy przestronną i klimatyzowaną salę weselną mieszczącą 60 osób lub letnią restaurację ukrytą w głębi naszego ogrodu, która pomieści aż 70 osób. Nasza sala weselna idealnie nadaje się do zorganizowania wesela w stylu boho lub rustykalnego. Niepowtarzalny wystrój pozwoli Wam poczuć atmosferę sielskości oraz swojski, wiejski klimat.
Jeśli zaś marzy Wam się wesele w plenerze, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować ceremonię w naszym zaczarowanym ogrodzie pośród wielokolorowych krzewów i bogactwa kwiatów. Jest to również idealna przestrzeń, aby zaczerpnąć świeżego powietrza i złapać chwilę oddechu pomiędzy szaleństwami na parkiecie.
Jeśli zastanawiacie się, jakie dania oferuje Karczma Maciejówka, menu z całą pewnością Was zaskoczy. Naszym gościom proponujemy dania kuchni polskiej oraz regionalne przygotowywane z najwyższej jakości lokalnych składników. Zapewniamy również opcje wegetariańskie oraz wegańskie.
Z dodatkowych atrakcji zapewniamy wiejski stół dla wielbicieli regionalnych przysmaków oraz słodki kącik, który zadowoli podniebienia niejednego łasucha.
W naszej ofercie posiadamy miejsca noclegowe w komfortowych, przytulnych pokojach, gdzie nasi goście będą mogli bezpiecznie odpocząć po długiej nocy wypełnionej szampańską zabawą.
Zapraszamy do kontaktu!
Opinie (5)
Drugiego takiego miejsca nie znajdziecie. Pomijając "okoliczności przyrody" jeśli chodzi o samo otoczenie, sala fantastyczna. Kamień i drewno. Wiele jest pięknych miejsc, ładnych sal, ale zazwyczaj w tym samym stylu - albo balowa, albo gospoda/karczma/skansen. To miejsce zaś jest niepowtarzalne (przynajmniej w okolicy, jak i nie w całej małopolsce) :D Obsługa - nawet w tych korona-świrniętych-czasach - stanęła na wysokości zadania. Pełen profesjonalizm. Menue - wyśmienite. Naprawdę, drugą wizytówką , poza pomysłem na salę, jest serwowane jedzenie. Z opcją wege, co też ważne, bo niewiele jeszcze takich miejsc. Każdemu smakowało.Brawa dla kucharzy! Trzecia wizytówka - słodki stół - nie dość że cieszy oko, to jeszcze podniebienie. Tu również należą się podziękowania pani Agacie - florystce. Było ŚLICZNIE. Kompozycje kwiatowe piękne, dziękuję za żywą lawendę.
Organizacja przyjęcia dla Państwa była dla nas przyjemnością. Życzymy Państwu wszystkiego co najlepsze i dziękujemy za zaufanie.
Bardzo dziękujemy Pani Grażynie i Panu Maciejowi za profesjonalne przygotowanie i organizację naszego wesela. Obsługa na najwyższym poziomie! Całe przyjęcie przebiegło w fantastycznej atmosferze. Klimat sali weselnej i cudowna dekoracja florystyczna wykonana przez Panią Agatę, której również serdecznie dziękujemy, idealnie wpasowały się w styl rustykalny, o którym myśleliśmy. Dania weselne oraz słodkości przygotowane przez Ojcowski Dworek rozpływały się w ustach...poezja. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i gorąco polecamy!
Polecam Serdecznie Ojcowski Dworek dla przyszłych młodych par :)
Sala: Piękna sala w której stworzycie niepowtarzalny klimat i atmosferę. Drewniana podłoga (wygoda podczas tańca) i piękny drewniany sufit (ociepla wnętrze) , który unosi się na ścianach z ozdobnego kamienia. Ogromne okna z widokiem na ogród i las.
Oświetlenie ciepłe - neutralne i przyjemne (wychodzą przepiękne zdjęcia) Zapatrzona w arsenał klimatyzatorów , nam wystarczyły tylko 3 z 5 aby temp na sali była przyjemna.
Obsługa: Doświadczony personel sali , bardzo dobrze dbał o naszych gości , uprzejmi , eleganccy , uważnie patrzyli na to aby naszym gościom nic nie brakowało. Niezwykle pomocna w razie jakiegoś problemu, Na naszym weselu było 120 os , które zostało bez problemu i szybko obsłużone :)
Jedzenie: Przepyszne ! Bardzo ciekawe menu wyśmienite w smaku. Potrawy sycące a lekkie , idealnie trafiły w gusta nasze i naszych gości. Jeszcze po weselu dostawaliśmy mnóstwo pochwał dot. m.in. jedzenia.
Właściciele: Niezwykle przyjemne Małżeństwo. Miły kontakt , bez problemu dogadaliśmy się w wielu kwestiach. Bardzo pomocni , pozdrawiamy :)
Organizowałam wesele w tym roku, na około 50 osób. Niestety właściciele postanowili na nas zaoszczędzić. Kwota za osobę zdecydowanie nieadekwatna do jakości usługi. Obsługa fatalna, całą imprezę obsługiwało tylko 2 kelnerów. Skutkowało to tym, że gdy jedni goście już zjedli posiłek, inni nawet go nie dostali. Osoby, których nie było w tym momencie przy stoliku nie dostawali posiłków. Pan młody nie dostał pierwszego dania! Wystrój rustykalny, dodatkowo płatny 15zł za osobę, w którego skład miało wchodzić: sakiewki na sztućce, obrusy jutowe, kokardy na krzesła, był na stole tylko do pierwszego dania. Po weselu dowiedzieliśmy się, że sakiewki miały być tylko przy pierwszym daniu. Obrusów w ogóle nie było. Kokardy zawieszone niedbale, w czasie wesela pospadały. Kelner popatrzył na nie i nie kwapił się ich zawiesić(mamy to cudownie uwiecznione na filmie). Lód dodatkowo płatny- nikt go nie uzupełniał. Kelnerów i właścicielkę prosiliśmy o to kilkanaście razy przez całą imprezę. Brak otwieraczy do napoi, o alkohol na stole także należało się prosić. Na każdym stole leżały puste butelki i brudne naczynia. Także nie wynoszone na czas. Połowa słodkiego stołu, który był także dodatkowo płatny nie został nam zapakowany. Po weselu próbowaliśmy się skontaktować z właścicielami. Właścicielka nie odbierała telefonu. Właściciel lokalu przyjął mojego męża w innym swoim lokalu. Arogancki, agresywny. Nie próbował go w ogóle wysłuchać. Usłyszeliśmy, że możemy wnieść pozew do sądu.
Super