Zobacz zdjęcia (5)
Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka,  bubble show!!, Łódź - zdjęcie 1
Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka,  bubble show!!, Łódź - zdjęcie 2 Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka,  bubble show!!, Łódź - zdjęcie 3 Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka,  bubble show!!, Łódź - zdjęcie 4 Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka,  bubble show!!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Animatorki dla dzieci , balony z helem,fotobudka, bubble show!! id:38979

Łódź, łódzkie

O nas

Festyny, urodziny, wesela, poprawiny, dzień dziecka piknik, majówka – to właśnie podczas takich okazji warto zadbać o to, by każda chwila spędzona wspólnie była wykorzystana w jak najlepszy sposób. Wtedy dobrze jest zadbać o odpowiednią oprawę takiej „imprezy”. Nie tylko doborowe towarzystwo, muzyka i wspólne szaleństwa będą dla dzieci atrakcją.
Animatorzy zabaw sprawdzą się tutaj idealnie. Opiekunowie z naszej firmy, zajmą się dziećmi w różnym wieku, dostosują do każdej grupy wiekowej odpowiednie zabawy i sprawią, że takie spotkania będą naprawdę wyjątkowe!
Przebrani w ulubionych bohaterów naszych dzieci nauczą ich nowych zabaw, zrobią zwierzaki z balonów, będą puszczać gigantyczne bańki, czy po prostu zaopiekują się milusińskimi podczas ich beztroskich zabaw. Warto sobie ściągnąć „obowiązek” opieki i wymyślania zabaw dla naszych pociech wynajmując profesjonalnych animatorów z Karuzeli Atrakcji. Rodzice nie muszą się już przejmować, czy ich dzieci będą bezpieczne i czy miło spędzą czas – z naszymi animatorami to gwarantowane!

liczba odwiedzin: 2217

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie