ANIMACJE, SPEKTAKLE, POKAZY CYRKOWE, MAGIK, SZCZUDLARZE, MASKOTY id:25198

Warszawa, mazowieckie
(7)
Dodaj opinię
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Animacje podczas imprez okolicznościowych na każdą okazję! Wesela, dożynki, Dni Miast, Festiwale, eventy firmowe. Prowadzimy eventy i animacje tematyczne dla dzieci i dorosłych. Z nami nikt się nie nudzi!

W oparciu o wieloletnie doświadczenie, profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się organizacją imprez okolicznościowych o różnym charakterze i wielkości, na terenie całej Polski i za granicą.

Dostarczamy niezapomnianych przeżyć, korzystając zarówno ze znanych atrakcji, jak również z niebanalnych, oryginalnych pomysłów i rozrywek.

Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI WESELNYCH OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI:

- kąciki animacyjne

- występy szczudlarzy w przeróżnych kostiumach podczas uroczystości ślubu

- występy cyrkowców, magików, akrobatów, komików, aktorów

- pokazy iluzji

- prowadzimy różnorodne warsztaty cyrkowe, plastyczne, taneczne, warsztaty teatralne, balonowe, i inne

- Wielkie maskoty

- fotobudka + kącik charakteryzacji

- Gigantyczne bańki mydlane

- balonowe show ( połączone z warsztatami balonowymi)

i inne atrakcje!

JO ART SHOW - SPERSONALIZOWANE ATRAKCJE I POKAZY NA MIARĘ XXI WIEKU

FIRESHOW, LED SHOW, POKAZ ILUZJI, POKAZY TANECZNE, oryginalne i niebanalne animacje dla dorosłych i mnóstwo innych oryginalnych atrakcji w wykonaniu JO ART SHOW to gwarancja niezapomnianego eventu!

Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy i widowiska z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.

Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? EVENT FIRMOWY, Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki rodzine, dożynki…? Jesteśmy wszędzie, a z nami nikt się nie nudzi!

W ofercie między innymi:

FIRESHOW - to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas pokazu ognia fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy. Realizujemy pokazy w każdej stylizacji!

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologi dostępnej na rynku w roku 2019, ten pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy gdzie chcemy uzyskać niepowtarzalny spersonalizowany efekt - zaręczyny, wesela, imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku. Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.

Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.

LED SHOW - pokaz światła LED SHOW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rekwizyty z najwyższej półki oraz efekty pirotechniczne. Led show czyli pokaz światłem malowany, to niezapomniany pełen energii i pasji bardzo dynamiczny pokaz któy może być zrealiwoany zarówno na dworze jak i w przestrzeni zamkniętej. Choreografie z różnorodnymi zaprogramowanymi rekwizytami świetlnymi to prawdziwa uczta dla oczu! Duet z kilami LED, magiczne skrzydła ledowe zmieniające kolory i konfoguracje wizualne, manipulacja ledowymi buugengami ( iluzaj optyczna), laser man show, duet z biczami LED oraz na zakończenie występ z rekwizytem specjalnie i indywizualnie zaprorogramowanym - visual poi! Dzięki najnowocześniejszej technologii ( pixel/ visual poi) jesteśmy w stanie wyświetlić np. zdjęcia Pary Młodej, zdjęcie prezesa firmy:) , napisy w pełnej wersji kolorystycznej oraz jakościowej, dedykacje, etc. Artysta wprawiając w ruch specjalny rekwizyt na oczach widzów wyświetla zaprogramowane obrazy.

LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.

Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

POKAZ ILUZJI I ŚWIATŁA: wyjątkowy pokaz będący syntezą sztuk i niesamowitych umiejętności. Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku cudownych chwil w naszym towarzystwie, przenosząc się do świata magii, cyrku, iluzji i niezapomnianej zabawy. Podczas pokazu pojawią się elementy iluzji scenicznej, iluzji optycznej, trików karcianych i niesamowitej żonglerki ekstremalnej. W ofercie znajdują się pokazy iluzji dla dorosłych oraz pokazy iluzji dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:)

Pozdrawiamy - JO ART SHOW

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (7)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
ANIMACJE, SPEKTAKLE, POKAZY CYRKOWE, MAGIK, SZCZUDLARZE, MASKOTY id:25198
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 03-05-2019
Warszawa
Data dodania: 19-05-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Znakomita opieka nad dziećmi podczas wesela, świetne pokazy, wszystkie dzieci w pełni zaangażowane do zabawy, dobra komunikacja i bardzo dobrze rzetelnie wykonana praca, bardzo dziękujemy 😉
Joanna
19-05-2019
serdecznie dziękujęmy za zaproszenie i wspólną zabawę z dziećmi i rodzicami :) Pozdrawiamy serdecznie - Animatorzy Jo Art Show
j
jola n.
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-02-2019
Warszawa
Data dodania: 07-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Artyści zrobili wspaniały okaz iluzji zorganizowali super animacje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, szczudlarze mieli piękne kostiumy. Cudowna atrakcja dla wszystkich. Po programie artystycznym odbył się niesamowity pokaz ognia i światła który wspaniale zakońćzył nasze święto. Polecam z całego serca. Komlpeksowo, profesjonalnie i do końća życia pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy!
Joanna
07-03-2019
Dziękujemy za miłą współpracę :)
A
Angelika
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2018
Warszawa
Data dodania: 05-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Fantastyczne pokazy, świetna atmosfera, jesteśmy zachwyceni. Polecam w 100% a nawet i wiecej
Joanna
05-03-2019
dziękujemy za miłe słowa
B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-03-2019
Tarnobrzeg
Data dodania: 04-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Fantastyczny pokaz😊 świetny kontakt z publicznością ciekawy dla dorosłych i dla dzieci. Ta para to gwarancja dobrej zabawy i pozytywnej energii. Z całego serca polecam 😍 🎩
Joanna
05-03-2019
Pani Beato to była ogromna przyjemność, dziękujemy za opinię:)
D
Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2018
Kielce
Data dodania: 03-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Magiczne pokazy, cudowni prowadzacy. Zobaczysz raz a będziesz chciał więcej. Z całego serca polecam.
Joanna
03-03-2019
Dziękujemy bardzo!
P
Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-03-2019
Trzebinia
Data dodania: 03-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Ich występy są ciekawe oraz zabawne. Występujący są mili i sympatyczni. Mogą nakłonić do chęci nauczenia się iluzji. Po prostu super występy
Joanna
03-03-2019
dzięujemy bardzo :3
M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-02-2019
Zielona Góra
Data dodania: 03-03-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Pokaz iluzji w ich wykonaniu to coś pięknego. Talenty jakie posiadają są wspaniałe i zaskakujące 😍😍
Joanna
03-03-2019
dziękujemy
Joanna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA
Imię i nazwisko:joanna stanowska joanna stanowska
Adres:Warszawaul. magistracka
1413woj. mazowieckie
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 13-02-2017, liczba odwiedzin: 2984
Telefon
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Warszawa

Zobacz wszystkie kategorie