Pokaz światła LED Show/ pokaz ognia fireshow/Pokaz iluzji / KABARET id:36528

Warszawa, mazowieckie
(8)
Dodaj opinię
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Pokazy Ognia / Pokazy Światła / Pokaz iluzji / Kabaret / Eventy / Animacje/ Pokazy Led Show /Fireshow /Iluzja

Jo Art Show to dynamicznie rozwijająca się agencja artystyczna powstała w 2012 roku wyniku kumulacji wieloletniego doświadczenia, pasji, szerokiego wachlarzu umiejętności i talentu Joanny Stanowskiej oraz innych wybitnych artystów, aktorów, cyrkowców, iluzjonistów.

JO ART SHOW - SPERSONALIZOWANE ATRAKCJE I POKAZY NA MIARĘ XXI WIEKU

FIRESHOW, LED SHOW, POKAZ ILUZJI, POKAZY TANECZNE, oryginalne i niebanalne animacje dla dorosłych i mnóstwo innych oryginalnych atrakcji w wykonaniu JO ART SHOW to gwarancja niezapomnianego eventu!

Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy i widowiska z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.

Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? EVENT FIRMOWY, Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki rodzine, dożynki…? Jesteśmy wszędzie, a z nami nikt się nie nudzi!

W ofercie między innymi:

FIRESHOW - to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.

Podczas pokazu ognia fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy. Realizujemy pokazy w każdej stylizacji!

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologi dostępnej na rynku w roku 2019, ten pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy gdzie chcemy uzyskać niepowtarzalny spersonalizowany efekt - zaręczyny, wesela, imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku. Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.

Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.

LED SHOW - pokaz światła LED SHOW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rekwizyty z najwyższej półki oraz efekty pirotechniczne. Led show czyli pokaz światłem malowany, to niezapomniany pełen energii i pasji bardzo dynamiczny pokaz któy może być zrealiwoany zarówno na dworze jak i w przestrzeni zamkniętej. Choreografie z różnorodnymi zaprogramowanymi rekwizytami świetlnymi to prawdziwa uczta dla oczu! Duet z kilami LED, magiczne skrzydła ledowe zmieniające kolory i konfoguracje wizualne, manipulacja ledowymi buugengami ( iluzaj optyczna), laser man show, duet z biczami LED oraz na zakończenie występ z rekwizytem specjalnie i indywizualnie zaprorogramowanym - visual poi! Dzięki najnowocześniejszej technologii ( pixel/ visual poi) jesteśmy w stanie wyświetlić np. zdjęcia Pary Młodej, zdjęcie prezesa firmy:) , napisy w pełnej wersji kolorystycznej oraz jakościowej, dedykacje, etc. Artysta wprawiając w ruch specjalny rekwizyt na oczach widzów wyświetla zaprogramowane obrazy.

LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.

Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

POKAZ ILUZJI I ŚWIATŁA: wyjątkowy pokaz będący syntezą sztuk i niesamowitych umiejętności. Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku cudownych chwil w naszym towarzystwie, przenosząc się do świata magii, cyrku, iluzji i niezapomnianej zabawy. Podczas pokazu pojawią się elementy iluzji scenicznej, iluzji optycznej, trików karcianych i niesamowitej żonglerki ekstremalnej. W ofercie znajdują się pokazy iluzji dla dorosłych oraz pokazy iluzji dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:)

Pozdrawiamy - JO ART SHOW

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (8)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Pokaz światła LED Show/ pokaz ognia fireshow/Pokaz iluzji / KABARET id:36528
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 8 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-03-2019
Żukowo
Data dodania: 01-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Wraz z moim już mężem jestesmy bardzo wymagający jesli chodzi o wybór m.in. atrakcji weselnej. Nie lubimy tradycyjnych uroczystości i dbamy o dobrą zabawę oraz komfort bliskich nam osob, czyli gości weselnych. Jo Art Show przygotowali dla nas pokaz, który jest na żywo czymś pięknym i wyjątkowym. Idealna alternatywa np. dla oczepin czy po prostu jako pokaz, którego akurat nasi goście nie widzieli jak dotąd! Pokaz zjawiskowy! Komunikacja z gośćmi nienachalna i dostosowana do poziomu uroczystości (trudno dzisiaj znaleźć tak profesjonalnych artystystow. Z całego serca dziękujemy! I gorąco polecamy! 😘😊
Joanna
01-04-2019
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, za miłe słowa i za to jak nas ugościliście
A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-01-2019
Marki
Data dodania: 03-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Świetne widowisko. Dynamiczny pokaz światła, muzyki i tańca! Pełen profesjonalizm. Możliwość personalizacji efektów świetlnych. Polecam!
Joanna
03-02-2019
bardzo dziękujemy!
J
Janusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-08-2018
Radzyń Podlaski
Data dodania: 02-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Pełen profesjonalizm, piękny pokaz i znakomita atrakcja nie tylko na imprezach weselnych. Chciało by się to oglądać wiele razy.
Joanna
17-03-2019
dziękujmy bardzo za opinię!
A
Ada
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Marki
Data dodania: 02-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
JoArtShow to klasa sama w sobie. Wspaniały i niezapomniany pokaz. Zarówno ledshow jak i fire show są majstersztykiem sztuki. Doskonały pomysł atrakcji nie tylko na wesele, ale i na każdy event. Zdecydowanie polecam.
Joanna
17-03-2019
dziękujmy bardzo za opinię!
M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-08-2018
Goleń
Data dodania: 02-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
To niesamowite co ci ludzie robią. Ich pokaz zadziwił wszystkich gości, a jeżeli będzie jeszcze kiedyś okazja to z pewnością wybiorę JO ART SHOW
Joanna
02-02-2019
Panie Macieju, serdecznie dzięujemy
J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-01-2019
Warszawa
Data dodania: 28-01-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Profesjonalny pokaz.Niesamowite wrażenia.Zgrany duet.Piekne stroje i super makijaż. Polecam . Super atrakcja na każdą okazję.
Joanna
28-01-2019
Serdecznie dziękujemy
J
Jolanta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2018
Siemiatycze
Data dodania: 05-11-2018
Wspaniały występ, ogromne poświęcenie artystów by pokazać publiczności piękny przekaz. Niesamowita zwinność i delikatność tańca, wiele wrażeń. Zadziwiający pokaz. Z całego serca polecam. Oglądałam występ w Siemiatyczach na uroczystym otwarciu skweru.
Joanna
02-02-2019
dziękujemy!
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Lublin
Data dodania: 27-07-2018
Świetna atrakcja którą dostaliśmy w prezencie od naszych rodziców. Nikt z nas wcześniej nigdy nie widział takiego show. Mega poziom i piękny widok. Dziękujemy wam bardzo JoArt Show!
Joanna
02-02-2019
dziękujemy!
Joanna

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA
Imię i nazwisko:joanna stanowska joanna stanowska
Adres:Warszawaul. Książkowa 9D/211
woj. mazowieckie
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 19-06-2018, liczba odwiedzin: 1418
Telefon
669-998...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie