Iluzjonista Jerzy Buczyński | Iluzjonista Łódź, łódzkie - cover
Zobacz zdjęcia (12)

Iluzjonista Jerzy Buczyński

od 1999 do 3498 zł
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
888-430...

O nas

Postać i doświadczenie
✨✨✨✨✨✨✨✨
Nazywam się Jerzy Buczyński.
Moją przygodę z iluzją rozpocząłem w roku 1996. Od tego czasu nagrałem największe magiczne show w historii polskiej telewizji – program „Magicy z ulicy” w telewizji Polsat, stworzyłem dziesiątki magicznych efektów dla teatrów, zdobyłem nagrody w wielu konkursach. Dziś prowadzę pokazy iluzji kontaktowej by moi widzowie mogli brać w nich udział na scenie oraz szkolę z tworzenia wystąpień publicznych z elementami projektowania wspomnień odbiorców.

Program „Magia miłości”
✨✨✨✨✨✨✨✨
Na najważniejszy dzień w Waszym życiu stworzyłem program „Magia Miłości”. To więcej niż pokaz. To emocje, wspomnienia, wrażenia i fotografie, które zostaną z Wami na całe życie.
Program odbywa się w formacie iluzji kontaktowej. Jest to wciągająca forma prezentacji przygotowana dla widowni familijnej. W kolejnych trikach widzowie poznają inne dziedziny sztuk magicznych. Triki są przygotowane w interaktywnej formie, a do każdego numeru zapraszani są widzowie wyłonieni spośród publiczności. Pokaz trwa około 30 minut.

Mikromagia
✨✨✨✨✨
Doskonałe uzupełnienie programu głównego.
Mikromagia często nazywana iluzją z bliska to forma pozwalająca widzom dosłownie dotknąć złudzeń. Triki są wykonywane tuż przed oczami widzów, a często w ich rękach. Iluzjonista zajmuje miejsce przy specjalnym stanowisku. Dzięki temu widzowie oglądają pokaz w małych grupach, a iluzjonista powtarza show przez ustalony czas. Ta forma trwa około 60 minut. W tym czasie pokazy mikromagii są powtarzane wielokrotnie.

Pokaz "Magia Miłości"

od 1999 do 2499zł/ Pokaz

Specjalny pokaz weselny, prezentowany formacie interaktywnej iluzji kontaktowej, czyli najlepszej formie na wazne uroczystości. Pełna dobrej zabawy iluzja w której iluzjonista przestawia różne dziedziny iluzji. Całość okraszona humorem odpowiednim do okoliczności. Do każdego numeru zapraszani są widzowie, którzy wcielają się w rolę magicznych asystentów. Ten pokaz jest dla Was!

Mikromagia

od 499 do 999zł/ Godz.

Uzupełnienie pokazu głównego. Iluzjonista pozostaje obecny przez umówiony czas by prezentować triki z zakresu mikromagii, czyli iluzji z bliska. Są to bardzo efektowne triki, które dzieją się tuż przed oczami widzów. Widzowie mogą w dowolnym momencie podchodzić do magicznego stanowiska, a iluzjonista prezentuje wybrane numery kolejnym grupom.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wybierając naszą ofertę unikasz ryzyka związanego z zatrudnieniem "osoby nowej w branży". 25 lat doświadczenia, program telewizyjny, współpraca z teatrami, autorskie numery.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta zdecydowanie wyróżnia się efektem WOW wynikającym z ponad 20 lat doświadczenia na scenie. Przez cały ten czas tworzę nowe efekty i modyfikuję istniejące. Każdy poważny artysta, zapytany "czy zamierza być lepszy za 5 lub 10 lat?" odpowie "tak". Ja mam za sobą ponad 20 lat ciągłego rozwoju. Wybierając moją ofertę wybieracie pokaz dopracowany w najdrobniejszych szczegółach.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Dajemy gwarancję jakości, pewność terminu oraz możliwość bezpłatnego przesunięcia rezerwacji na inny dzień. Oferujemy pewność i elastyczność.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszą najmocniejszą stroną są emocje jakie pozostają w naszych widzach, a Waszych gościach na długie lata. Wysoka jakość poparta doświadczeniem to gwarancja sukcesu.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zachwyt widowni i oczywiście głośne oklaski ;-)
Żywe emocje dają nam niesamowitą energię do rozwoju.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Sztuka iluzji, dobrze przedstawiona, wywołująca autentyczne "uczycie magiczności", wrażenie że wydarzyło się coś co nie miało prawa się wydarzyć, sprawiająca że dorośli ludzie otwierają buzie ze zdziwienia to coś czego nie zamienił bym na żadne pieniądze.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

⭐ ponad 20 lat doświadczenia na scenie
⭐ ponad 100'000 widzów oczarowanych podczas pokazów na żywo
⭐ miliony widzów w Internecie oraz telewizji

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

⭐ ponad 50 odcinków programu "Magicy z ulicy" w TV Polsat (największe magiczne show w historii polskiej telewizji)
⭐ nagrody zdobywane na międzynarodowych kongresach iluzji
⭐ liczne współprace z teatrami w całej Polsce

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Występujemy na weselach (i nie tylko) od ponad 20 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizowaliśmy numery specjalne jak pojawienie panny młodej, zniknięcie teściowej (pomysł samej teściowej ;-) ) czy magiczny taniec.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Możemy się dla Was pojawić o dowolnej porze dnia i nocy, w dowolny dzień roku, w dowolnym miejscu na świecie.
PS. Możemy też wystąpić na Marsie, ale to Wy organizujecie transport międzyplanetarny ;-)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład dobieramy do potrzeb klienta. Zwykle jest to samodzielny iluzjonista lub iluzjonista + asystenci. Zdarza się też, że na prośbę klienta dodajemy do usługi animatorów dla dzieci.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie oraz rekwizytach własnego projektu wykonanych w renomowanych pracowniach.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Posługujemy się językiem angielskim, nie mniej zdarza się nam przygotowywać inne wersje językowe niektórych numerów np. po włosku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Zalecamy kontakt od razu po rezerwacji terminu na sali. 12 miesięcy to dość bezpieczna granica, choć niektóre pokazy są rezerwowane znacznie wcześniej.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotykamy się na podpisanie umowy, zobaczycie też kilka trików. Spotkanie jest naturalnie bezpłatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Sposób kontaktu zależy od preferencji pary. Zwykle jest to rozmowa telefoniczna lub korespondencja elektroniczna. Konsultujemy szczegóły pokazu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Nasz dzień pracy to Wasz najważniejszy dzień w życiu. Tego dnia bazujemy na wcześniej poczynionych ustaleniach, dzięki czemu nie angażujemy Was w nasze przygotowania. To Wy jesteście w centrum uwagi.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak. Proponujemy warianty, które najlepiej się sprawdzają. Wy decydujecie, które z nich najlepiej pasują do Was.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Bazujemy na naszym doświadczeniu. Mamy za sobą ponad 1000 pokazów. Dopytamy Cię o szczegóły Twojego wydarzenia i zaproponujemy gotowe rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Modyfikacje są naturalne. Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do nowych potrzeb.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Cały sprzęt przynosimy ze sobą, więc jesteśmy odporni na zmienne warunki pracy. Jedyne co się zdarza to brakujące gniazdka elektryczne. W takich wypadkach stosujemy rozgałęźniki.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Z najbardziej ekstremalnych to kiedyś udało się nam w błyskawicznym tempie załatwić zadaszenie dla wesela zorganizowanego w ogrodzie. Wcześniejsze prognozy zapowiadały słoneczny dzień, ale w dniu wesela pojawiła się potężna nawałnica. Bez wahania obiecaliśmy pomoc. Podczas gdy para młoda była w kościele to nasi przyjaciele z pokrewnej branży, rozstawili potężny namiot. Dzięki błyskawicznej reakcji i wytężonej pracy, uratowaliśmy wspaniałym ludziom, najważniejszy dzień w życiu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Oczywiście zaprosimy Was do wystawienia opinii. Otrzymacie również specjalną zniżkę jeśli zaprosicie nas na jedną z okrągłych rocznic.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Zdecydowanie wydarzenie tematyczne. Może to być Wasz ulubiony temat (np. szuka iluzji ;-) ). Wasi goście zatopią się w magicznej atmosferze już w momencie przekraczania progu sali.

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Na jednym z wesel występowaliśmy na zaproszenie mamy panny młodej, która zażyczyła sobie wykonanie numeru specjalnego "zniknięcie teściowej". To był absolutny hit wydarzenia. Na innym weselu pojawiliśmy na scenie pannę młodą. Na jeszcze innym zamknęliśmy pana młodego w szklanej skrzyni z której musiał się błyskawicznie uwolnić. Wesela na których wykonujemy "numery specjalne", zdecydowanie najlepiej zapadają w pamięć.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Mieliśmy zaszczyt wystąpić w Kopalni Soli Wieliczka, 125 metrów pod ziemią, na głównej scenie Komory Warszawa.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Oczywiście jest to magiczny styl. Szczególnie jeśli jesteśmy proszeni o przygotowanie magicznych stylizacji.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Lojalność, punktualność i odpowiedzialność. Terminy, które są u nas zarezerwowane nigdy nie przepadną, nawet jeśli skorzystacie z bezpłatnej zmiany daty.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Może nie będzie to oczywista odpowiedź, ale są to powszechnie znane i szanowane autorytety z których czerpiemy inspiracje szlifując swój warsztat pracy, nawet jeśli ich działalność dotyczy zupełnie innych dziedzin.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Bardzo często źródłem inspiracji jest przyroda w której non-stop coś się pojawia, znika, zmienia kolor lub kształt. Kolejnym potężnych źródłem jest fantastyka naukowa. Jeśli coś jest naprawdę niesamowite, szczególnie wtedy kiedy wydaje się niemożliwe to zastanawiam się jak sprawić wrażenie, że to się dzieje naprawdę.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Poszukujemy inspiracji w otaczającym świecie oraz słuchamy widzów. Pytamy co najbardziej się podobało, co było najlepsze oraz co chcieliby zobaczyć dodatkowo w naszym programie.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Oczywiście magiczną walizkę. Jest tam dosłownie wszystko co może się przydać do przetrwania. Np.: sznury, nożyce, nici, papier, wata, taśma klejąca, scyzoryk, zapalniczka zippo oraz najważniejsze MAGICZNA RÓŻDŻKA ;-)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Aktualny trend weselny to wydarzenia tematyczne. Czasami tematem jest sztuka iluzji, choć nadal jest to rzadki i wyjątkowy pomysł. Wysyłając magiczne zaproszenie do swoich gości możecie liczyć na to, że dopasują swój styl i nastawienie do tematu Waszego wydarzenia, a dzięki przygotowaniom jakie poczynią, zapamiętają Wasze wesele na długie lata. Warto być wyjątkowym.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Naszym zdaniem będą to foto-budki. Zostaną zastąpione przez selfi-ścianki gdzie goście będą robić własnymi telefonami, oznaczać je tagiem konkretnego wesela oraz udostępniać we wspólnym albumie dostępnym dla wszystkich gości.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Wszystkie przedmioty z których korzystamy są wielokrotnego użytku. W końcu najbardziej eko jest "reusing".

Nasze pasje.

Moją pasją zawsze była sztuka iluzji. Dodatkowym zainteresowaniem o którym nie wszyscy wiedzą jest futuryzm. Często czerpię z niego inspiracje do magicznych projektów.

Ciekawostki na nasz temat.

Jerzy Buczyński to miłośnik futuryzmu oraz informatyk po politechnice. Precyzja informatyka oraz fantazja futurysty to idealne połączenie dla iluzjonisty.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

"Przekładaniec" Stanisława Lema / trylogia Matrix / Czarne lustro

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Magic Inside sp. z o.o.
Imię i nazwisko: Jerzy Buczyński
Adres: Łódź, Kościuszki 101, 90-441, woj. łódzkie
888-430...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2826
Zadzwoń
888-430...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie