Zobacz zdjęcia (14)
Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 1
Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 2 Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 3 Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 4 Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 5
Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/  Animacje, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 14

Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/ Animacje id:25088

Warszawa, mazowieckie
(11)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
669-998...

O nas

Szczudlarze to doskonały prezeny i atrakcja na każdą okazję! Wesele ślub, a także festyny, pikniki rodzinne, jarmarki, parady, oraz akcje promocyjne.
Nasi szczudlarze przebrani są w wyjątkowe stroje dostosowane to charakteru wydarzenia i gotowi są na każde wyzwanie! :)
Nasi szczudlarze to również animatorzy, cyrkowcy i konferansjerzy, którzy na szczudłach biegają, tańczą i skaczą wykonując przeróżne akrobacje i wyskoki nawet do 2 metrów w górę!!!
Jeśli potrzebujesz aby nasi szczudlarze w kostiumach Aniołów pojawili się na Twoim ślubie lub bliskiej Ci osoby - napisz lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy r ożne warianty:)

Szczudlarze to również skuteczne i bardzo efektowne narzędzie służące reklamie, promocji wydarzenia - bezdyskusyjnie zwracają na siebie uwagę, przyciągając publiczność.
Jeśli chcesz rozdać ulotki, lub gadżety związane z Twoją działalnością-nasi szczudlarze będą najlepszą „żywą reklamą”.
Zapraszamy do kontaktu!
JO ART SHOW - SPERSONALIZOWANE ATRAKCJE I POKAZY NA MIARĘ XXI WIEKU
FIRESHOW, LED SHOW, POKAZ ILUZJI, POKAZY TANECZNE, oryginalne i niebanalne animacje dla dorosłych i mnóstwo innych oryginalnych atrakcji w wykonaniu JO ART SHOW to gwarancja niezapomnianego eventu!
Profesjonalne, emocjonujące, oryginalne pokazy i widowiska z niesamowitymi efektami specjalnymi uatrakcyjnią Twoją imprezę.
Chcesz kogoś zaskoczyć? Podgrzać atmosferę…? EVENT FIRMOWY, Prezent, zaręczyny, ślub, urodziny, meeting biznesowy, rocznica, impreza plenerowa, festiwal, pikniki rodzine, dożynki…? Jesteśmy wszędzie, a z nami nikt się nie nudzi!
W ofercie między innymi:
FIRESHOW - to widowisko, które łączy taniec, elementy akrobatyki oraz improwizacji z niebezpiecznym żywiołem , jakim jest z ogniem. Taniec z ogniem to niezapomniane wrażenia wizualne oraz zapierające dech w piersiach show. To uczta dla wszystkich zmysłów.
Podczas pokazu ognia fireshow wykorzystujemy niekonwencjonalne rozwiązania sceniczne – płonące przedmioty, scenografia, rekwizyty ( m.in. poi, liny, kije, wachlarze, hula hop, pochodnie), gigantyczne iskry, połączone z odpowiednią oprawą ( muzyczną, układami choreograficznymi, dopasowanymi do konwencji danej imprezy, charakteryzacją), tworzą unikatowe przedstawienie, w którym główną rolę odgrywają przestrzenne, ogniste obrazy. Realizujemy pokazy w każdej stylizacji!

LOGO SHOW - Spersonalizowany pokaz z możliwością rysowania obrazów w powietrzu. Dzięki najnowszej technologi dostępnej na rynku w roku 2019, ten pokaz jest idealnym rozwiązaniem na wszelkiego rodzaju imprezy gdzie chcemy uzyskać niepowtarzalny spersonalizowany efekt - zaręczyny, wesela, imprezy firmowe, gale oraz promowanie marki na rynku. Możliwość wyświetlenia trójwymiarowych obrazów w powietrzu jest idealnym rozwiązaniem, które zaskoczy wszystkich gości i przybliży do poznania marki.
Pokaz światła to przede wszystkim doświadczenie artysty, który w rytm muzyki wyświetla napisy, logotypy, obrazy.
LED SHOW - pokaz światła LED SHOW wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rekwizyty z najwyższej półki oraz efekty pirotechniczne. Led show czyli pokaz światłem malowany, to niezapomniany pełen energii i pasji bardzo dynamiczny pokaz któy może być zrealiwoany zarówno na dworze jak i w przestrzeni zamkniętej. Choreografie z różnorodnymi zaprogramowanymi rekwizytami świetlnymi to prawdziwa uczta dla oczu! Duet z kilami LED, magiczne skrzydła ledowe zmieniające kolory i konfoguracje wizualne, manipulacja ledowymi buugengami ( iluzaj optyczna), laser man show, duet z biczami LED oraz na zakończenie występ z rekwizytem specjalnie i indywizualnie zaprorogramowanym - visual poi! Dzięki najnowocześniejszej technologii ( pixel/ visual poi) jesteśmy w stanie wyświetlić np. zdjęcia Pary Młodej, zdjęcie prezesa firmy:) , napisy w pełnej wersji kolorystycznej oraz jakościowej, dedykacje, etc. Artysta wprawiając w ruch specjalny rekwizyt na oczach widzów wyświetla zaprogramowane obrazy.

LASER SHOW - Manipulacja wiązkami światła to futurystyczny spektakl z możliwością łamania i władania wiązkami światła.
Posługując się specjalnym rekwizytem, Artysta wprawia w ruch wiązki zielonego światła w rytm muzyki. Poprzez idealną choreografię światło multiplikuje i załamuje się na oczach widzów.Całość uzupełnia dym i dynamiczna muzyka.

POKAZ ILUZJI I ŚWIATŁA: wyjątkowy pokaz będący syntezą sztuk i niesamowitych umiejętności. Zapraszamy Państwa do spędzenia kilku cudownych chwil w naszym towarzystwie, przenosząc się do świata magii, cyrku, iluzji i niezapomnianej zabawy. Podczas pokazu pojawią się elementy iluzji scenicznej, iluzji optycznej, trików karcianych i niesamowitej żonglerki ekstremalnej. W ofercie znajdują się pokazy iluzji dla dorosłych oraz pokazy iluzji dla dzieci.

Zapraszamy również do zapoznania się z innymi ofertami naszej firmy:)
Pozdrawiamy - JO ART SHOW

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA (11)

Dodaj opinię
Szczudlarze/ Maskoty/ Iluzja/ Pokazy ognia/pokazy światła/ Animacje id:25088
Średnia ocen: 4,91 / 5 z 11 opinii
4,91
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
U
Urszula
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Pabianice
Data dodania: 23-09-2019

Wielkie zaskoczenie dla Młodej Pary
Piękna oprawa do ceremonii zaślubin

Joanna
23-09-2019

serdecznie dziękujemy :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-07-2019
Warszawa
Data dodania: 02-08-2019

Długo zastanawiałam się jak uatrakcynić ślub przede wszystkim dla gości, którzy przyjdą wyłącznie pod kościół. Dięki wspólnym ustaleniom z Panią Joanną udało się nam stworzyć coś niesamowitego, coś niezapomnianego, co wywołało uśmiech nie tylko na buziach Pary łMłodej ale również wszystkich bez wyjątku gości. motyw weselny biedronkowo minionkowo udało się utrzymać zarówno podczas występu szczudlarzy, z kórych jedna była przebrana za biedronkę jak o podcza led show na weselu. Zachwyceni byli wszsycy, wrażnie ogromne no i fatastyczny kontakt z j. Joasią. PANI JOANNO PIĘKNIE DZIĘKUJĘ I BĘDĘ POLECAĆ

Joanna
06-08-2019

Pani Beato, dziękujemy! Uwielbiamy klientów którzy są kreatywni i pobudzają naszą wyobraźnię do działania:) Specjalizujemy się w pokazach spersonalizowanych i cieszymy się że mogliśmy sprostać oczekiwaniom

E
Elżbieta Jaworska
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2018
Serock
Data dodania: 05-03-2019

Aniołki były przyjemnym zaskoczeniem dla pary młodej i o to chodziło ,były pięknym tłem dla zdjęć

Joanna
05-03-2019

Dziękuję za miłe słowa :)

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-07-2018
Krzynowłoga Mała
Data dodania: 21-07-2018

Aniołki super zabawiały gości podczas składania życzeń, były bardzo sympatyczne i miały piękne kostiumy. Zdecydowanie polecam.

Joanna
05-03-2019

dziękujemy za miłe słowa:) pozdrawiamy serdecznie!

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-10-2017
Piaseczno
Data dodania: 12-10-2017

Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalna obsługa. Aniołki uśmiechnięte, super kostiumy. Rozbawiają gości podczas składania życzeń. Dzieciaki były wniebowzięte –szczególnie za balony, które dostawały. Wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami. Kontakt z Panią Joanną rewelacyjny. Gorąco polecam i zachęcam do wynajęcia!!!

Joanna
05-03-2019

dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Przasnysz
Data dodania: 08-09-2017

Bardzo sympatyczna ekipa, super stroje. Bardzo miłe zaskoczenie dla Pary Młodej, także polecam gorąco :) szkoda ze na moje wesele nikt nie pomyślał i nie miałam takiej niespodzianki ;)

Joanna
05-03-2019

dziękujemy za miłe słowa:) pozdrawiamy serdecznie! do Anielskiego zobaczenia!

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2017
Radziejowice
Data dodania: 03-09-2017

Świetna zabawa. Młoda para zaskoczona. Miłe urozmaicenie podczas składania zyczen

Joanna
05-03-2019

cieszymy się bardzo :)

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
Słupno
Data dodania: 18-08-2017

Polecam serdecznie ! Anioły usmiechniete, zadowolone, kostiumy rewelacyjne, świetnie rozbawiaja gości :-)
Na prawdę polecam serdecznie :-)

Joanna
05-03-2019

dziękujemy za zaproszenie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA

Nazwa firmy: JO ART SHOW JOANNA STANOWSKA
NIP: 7123061356
Imię i nazwisko: Joanna Stanowska
Adres: Warszawa, ul. Magostracka 27, 01-413, woj. mazowieckie
669-998...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2965
Zadzwoń
669-998...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie