Zobacz zdjęcia (5)
Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej, Biała Podlaska - zdjęcie 3 Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej, Biała Podlaska - zdjęcie 4 Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej, Biała Podlaska - zdjęcie 5
1 / 5

Moc uśmiechu- Centrum Rozrywki Kreatywnej id:48961

Biała Podlaska, lubelskie

O nas

Moc uśmiechu zaprasza!

Czas z nami to moc niezapomnianych wrażeń zarówno dla dzieci i dorosłych. Doświadczenie, kreatywność, nieszablonowe podejście do pracy z drugim człowiekiem- to nasz pomysł na nową jakość dobrej zabawy niezależnie od wieku.

Moc uśmiechu to połączenie pasji oraz wiedzy zdobywanej przez lata o tym, jak rozwija się młody człowiek oraz co zrobić by pomóc mu się rozwijać. Wszystko po to, aby zabawa była bezpieczna, ale przede wszystkim- miała charakter rozwojowy. Wierzymy także, że dzieci mają głos i to one przy naszej pomocy tworzą coś wyjątkowego.

​​​Poza animacją proponujemy usługi szczudlarza- anioł na szczudłach jako niecodzienna i nieznana atrakcja w naszych rejonach. Efekt zaskoczenia gości- gwarantowany!

Pracujemy na nowoczesnym, sprawdzonym sprzęcie. Postaraliśmy się już o uśmiech wielu dzieci-potwierdzają to opinie o naszej animacji. Jesteśmy pewni, że wywołam go również u Państwa gości! Prowadzimy także opiekę nocną nad najmłodszymi- aby dorośli mogli w spokoju - już bez najmłodszych bawić się i świętować.

​W razie konieczności wystawiamy fakturę.

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą!​

​Postaw na Moc uśmiechu już dziś!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moc uśmiechu to niezwykła rozrywka. Oferujemy nie tylko animację, ale zapewniamy inne atrakcję. Jedną z nich jest Anioł na szczudłach. To piękna, wysoka postać, która wita nowożeńców tóż po wyjściu z kościoła, a najmłodszym rozdaje cukierki bądź wprowadza ich w świat baniek mydlanych. To niezwykle widowiskowa, choć w naszym regionie mało znana atrakcją. Dodatkowo zajmujemy się skręcaniem balonów w sposób artystyczny- to nie jednobalonowy piesek bądź kotek, ale figury złożone z minimum dwóch balonów. Ponadto prowadzimy także warszaty cyrkowe, gdzie najmłodsi będą mogli poznać sztukę manipulacji różnorodnym sprzętem używanym m.in w Teatrze Ognia.

Stale rozwijamy się i pracujemy nad nowościami.

Wierzymy, że animacja to stale zmieniające się trendy. Uczymy się, aby prezentować rozrywkę na najwyższym poziomie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Animacje tworzymy poprzez relację. Tak też podchodzimy do klienta. Bliskie nam są założeniami NVC w połączeniu z Pedagogiką J. Korczaka, M. Montesorii. Innowacyjne podejście to lepszy kontakt z dzieckiem oraz większa świadomość potrzeb dzieci, młodzieży. U nas nie ma kar, nagród, rywalizacji- jest za to dużo przestrzeni na swobodną zabawę, budowanie relacji i szeroki uśmiech. Ponadto oferujemy już wspomnianą usługę szczudlarza, artysty balonowego oraz możliwość przeprowadzenia warsztatów cyrkowych.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Poza oczywistym wskaźnikiem z tzw. polecenia pary doceniają przeczytane o nas opinie zamieszczone na naszym profilu na facebook-u. To właśnie tam widzimy, że nasza praca odbierana jest jako profesjonalna, a o te jakość walczymy od samego początku. Doceniają ponadto dobry kontakt z nami, elastyczność oraz dobrą energię, którą staramy się emanować.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Energia, entuzjazm, kreatywność, empatia, nastawienie na współprace, wiedza i doświadczenie - to coś czego z pewnością nam nie brakuje

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy widzieć uśmiech- zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Lubimy dawać okazję do uśmiechu- wierzymy, iż takie chwile są na wagę złota.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jesteśmy elastyczni. Ważne jest dla nas zdanie przyszłej pary młodej. Zrealizowaliśmy już wiele, szalonych imprez- może Państwa pomysł nas zaskoczy?

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Rozmawiamy. Preferujemy spotkanie, ale jeśli nie ma ku niemu możliwości kontaktujemy się telefonicznie. Wymieniamy się zarówno doświadczeniami, jak i oczekiwaniami. W efekcie finalnym jesteśmy w stanie pomóc w stworzeniu wizji tego dnia pod kątem atrakcji, jaką jest animacja.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli zmiana nie dotyczy rezygnacji z usługi to wierzymy, że możemy znaleźć rozwiązanie poprzez rozmowe. W przypadku rezygnacji z usługi wpłacona zaliczka na poczet rezerwacji terminu nie zostaję zwrócona.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nasze animację najchętniej przeprowadzamy na zewnątrz. Lubimy tereny zielone, altany, namioty. Tam mamy dużo miejsca do wspólnej zabawy. To także możliwość ,, schowania się '' dzieci od głośnej muzyki, która często po prostu im przeszkadza. Dużym wyzwaniem są niesprzyjające warunki atmosferyczne bądź brak terenu zielonego dlatego też zawsze staramy się dbać o to, aby w przypadku niepogody odnaleźć miejsce, gdzie dzieci będą mogły bawić się i czuć bezpiecznie. Unikamy organizacji animacji na parkingach.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Nie, ale jest nam bardzo miło, gdy pary zostawia opinie na temat animacji. Uwielbiamy też zdjęcia z uroczystości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Stawiamy na moc uśmiechu, relacji i dobrą zabawę. Szczegóły objęte są tajemnicą zawodową!

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Obserujemy trendy- a te zmieniają się dynamicznie. Ponadto szykujemy nowości, stale uczęszczamy na szkolenia podnoszące kwalifikację.

liczba odwiedzin: 2088

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie