Okiem Żony i Matki - Wedding Planner Iza Ogrodnicka & Sylwia Bolland

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
515-355...
690-242...

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

O nas

Jestem założycielką Okiem Żony i Matki- Weddings Events Decor oraz certyfikowaną konsultantką ślubną i dekoratorką. Należę do Polskiego Stowrzyszenia Konsultantów Ślubnych.

NASZ ZESPÓŁ
Iza- ślubna ekspertka działająca od 2016 roku z ogromną pasją do organizacji ślubów polskich i międzynarodowych. Od 2020 należy do Poslkiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych.
Sylwia- perfekcjonistka, konsultantka ślubna z ogromnym doświadczeniem w branży eventowej.

Dzięki swojemu doświadczeniu z powodzeniem organizujemy uroczystości ślubne na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w koordynacji realizacji międzynarodowych. Tworzymy niezapomniane przyjęcia weselne, dzięki czemu nasza marka jest rozpoznawalna w branży, jak i w mediach.
Izę możecie oglądać w programach telewizyjnych, czy w roli ekspertki na konferencjach, targach ślubnych oraz uczelniach.

Zajmujemy się kompleksową, a także częściową organizacją ceremonii zaślubin oraz przyjęć weselnych. Zdejmiemy z Was cały stres, zaproponujemy najlepsze rozwiązania, ale przede wszystkim doradzimy pod kątem logistycznym, finansowym i organizacyjnym na podstawie znajomości rynku, posiadania sprawdzonej bazy usługodawców oraz naszego wieloletniego doświadczenia.
Projektujemy uroczystości pełne miłości, radości i zaufania. Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały okres naszej współpracy. Pomożemy Wam stworzyć niezapomniane przyjęcie, które będziemy koordynować od A do Z tak, abyście Wy mogli czuć się swobodnie i komfortowo w tym najważniejszym dla Was dniu.

Jeśli uwielbiacie planować i samodzielnie zarządzać budżetem oraz macie sprawdzonych usługodawców, a potrzebujecie tylko naszego wsparcia emocjonalnego i logistycznego w dniu ślubu- nasza pomoc w koordynacji dnia ślubu i wesela jest właśnie dla Was. Całość poprzedzimy przygotowaniem szczegółowego scenariusza, kontaktem z Waszymi podwykonawcami oraz przede wszystkim masą wskazówek, pomocnych słów i komfortem psychicznym.

Zadecyduj sam, czy wspomożemy Cię przy kompleksowej lub częściowej organizacji, czy tylko przy koordynacji.

Odezwij się do nas, a my zaproponujemy niezobowiązujące spotkanie online oraz przygotujemy ofertę współpracy wraz z szacunkowym kosztorysem Waszego ślubu i wesela.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Okiem Żony i Matki- Wedding Events & Decor
NIP: 5361876590
Imię i nazwisko: Izabela Ogrodnicka
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
515-355...
690-242...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1707
Zadzwoń
515-355...
690-242...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie