Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (27)
Zobacz zdjęcia (27)
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 1
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 1 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 2 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 3 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 4 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 5 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 6 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 7
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 8
1 / 27

Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up id:47061

od 1200 do 4200 zł / Występ
Kraków, małopolskie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
883-838...

O nas

Jestem tu, by oczarować Twoich gości. Pozwól, że przedstawię Ci swój repertuar, dzięki któremu Twoje wesele stanie się... magiczne.

Skrót oferty (cennik poniżej):
Pakiet 20 minutowego pokazu scenicznego wraz z kilkugodzinnym występem iluzji close up to połączenie dwóch najbardziej interaktywnych, przyciągających i modnych obecnie atrakcji weselnych. Składa się on z wstępnego pokazu na scenie lub podeście. Twoi goście będą zachwyceni, gdy od pierwszej minuty przedstawię się, a zaraz po tym zaprezentuję bestsellerowy efekt, który wielokrotnie pozwalał uczestnikom programu typu Mam Talent przejść dalej - z kuli ognia wyczaruję dwie magiczne piłki, które mogą być doskonałym wstępem dla dzieci lub komediowym stand-up'em dla dorosłych. Będą znikać, pojawiać się, mnożyć w rękach drugiej osoby!

Zaraz po tym, gdy Twoi goście już będą chcieli o tym porozmawiać z drugą osobą, angażuję wszystkie osoby na sali, aby wyciągnęły swój telefon. Dzięki temu, każdy czuje się, jakby był wybrany i pomaga w realizacji całego pokazu. To też sprawia, że mój pokaz iluzji jest tak integracyjny i interaktywny! Numer polega na pomyśleniu dowolnych liczb przez siebie, gdy wszystkie pomnożone przez siebie dają wynik, którego nikt się nie spodziewa... Wielokrotnie przedstawiany ten numer w telewizji sprawił, że wiele obecnych znanych nazwisk stało się rozpoznawalne!

Gdy emocje będą sięgać zenitu i każdy z publiczności będzie czekał na pokaz przy stolikach, ponownie zaangażuję każdego z sali, aby pomyślał o dowolnej karcie. Przepowiednia, jaka ma tu miejsce jest perfekcyjnie przemyślanym efektem scenicznym, który będzie wprawiał w osłupienie i zastanawiał każdego z obecnych na sali do przemyśleń dotyczących tego, jak to jest zrobione.

Ale to wciąż nie koniec! Aby uwieńczyć pokaz czymś pięknym, przygotowałem również coś dla Par Młodych. Na sam finał zagramy w grę, której zasady zna każdy. Kółko i krzyżyk. Nie chcę Ci zdradzać, co dokładnie wydarzy się podczas tego efektu, ponieważ jest to mała niespodzianka dla Was - Pary Młodej. Jeśli jednak chcielibyście się dowiedzieć, co to dokładnie będzie - chętnie udzielę takiej informacji przez telefon lub mailowo! :)

Po zakończonym pokazie scenicznym rozpoczyna się pokaz iluzji close up, czyli przy stolikach. Na Twoje życzenie - przed podejściem do każdego stolika - dezynfekuję dłonie oraz zakładam maseczkę. Dokładnie sprawdzam, czy przy danej grupie osób nie toczy się ważna rozmowa lub spożywany jest posiłek. Po 4 latach codziennych występów potrafię dogłębnie i błyskawicznie ocenić, którzy goście w danej chwili są chętni zobaczyć pokaz iluzji. Po podejściu na samym wstępie przedstawiam się oraz grzecznie pytam, czy życzą sobie pokazu iluzji. Jeśli w tym momencie rezygnują, podpowiadam, że mogą w każdej chwili podejść i poprosić o indywidualny występ. Gdy dostaję pozytywną odpowiedź od gości Twojego wesela, zaczynam swój pokaz z eleganckimi kartami.

Podczas takiego pokazu Twoi goście będą mogli przeżyć niesamowite doświadczenia , czyli:
- moneta, która znika i pojawia się pod zegarkiem drugiej osoby,
- słynne numery karciane (w tym legendarna gra w 3 karty), które przedstawione w komediowy sposób sprawdzają się idealnie na weselach,
- na życzenie dzieci przedstawię ponownie efekt z znikającymi piłkami,
- rozpływające się karty z dłoni wybranej osoby na oczach WSZYSTKICH!

To nie wszystko. Nie chcę natomiast zdradzić Ci większości efektów, kiedy może to być ciekawa niespodzianka. Ponownie, jeśli chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć więcej, zapraszam do prywatnego kontaktu. Udzielę Ci więcej informacji dot. tego, jakie iluzje przedstawiam jeszcze przy stolikach.

Jak prezentuje się to cenowo?
Podstawowa cena za 1 godzinny występ close up (ok 20-50 osób na weselu) to 1800 zł.
Najczęściej wybierana opcja to 2 godzinny występ close up (ok 51-100 osób) to 2200 zł.
Istnieje możliwość opcji 3 godzinnego występu (ponad 100 osób), gdzie cena to 2500 zł.
Jeśli interesuje Cię pokaz targowy (z eleganckim stołem), dopłata wynosi 200 zł.
Jeśli interesuje Cię pokaz na scenie cena wzrasta o 800 zł.
Czyli przy zwykłym 2h pokazie close up + 20 min scenicznym występie cena wynosi 3000 zł.

Wszystkie ceny zawierają wszelkie opłaty, takie jak transport (na terenie małopolski).
Oczywiście sugerowany czas pokazu dopasowany do ilości osób jest tylko moją własną kalkulacją. Nie gwarantuję podejścia do wszystkich gości wesela, jednak zapewniam z czystym sumieniem 100% satysfakcję i niesamowite doznania.

Przeczytaj nasz artykuł w dziale Ekspert z klasą: Iluzjonista na weselu – atrakcja, która zachwyci Twoich gości
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up - film 1 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Pokaz iluzji

od 1200 do 4200zł/ Występ

Występ close up 1h - 1800 zł.
Występ close up 2h - 2200 zł.
Występ close up 3h - 2500 zł.
Dodatkowo występ sceniczny - 800 zł
Osobny występ sceniczny: 1700 zł
Występ targowy: dopłata 200 zł

Wybierając czas pokazu sugeruję zastosować się do następujących kalkulacji:
- ilość osób: max 50. Czas pokazu: 1 godz.
- ilość osób: 50-100. Czas pokazu: 2 godz.
- ilość osób: >100. Czas pokazu: 3 godz.
Jeśli interesuje Cię dłuższy niż 3 godzinny pokaz iluzji close up, przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę.

Promocje

17.06.2023 (sobota)
+ gratis
01.07.2023 (sobota)
10% rabatu

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wyjątkowy pokaz iluzji, który będzie tematem do rozmów na bardzo długo...

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ekspresywne i interaktywne pokazy iluzji, w których nie uczestniczą tylko dzieci, ale przede wszystkim dorośli - program skierowany jest właśnie na takie okazje, jak wesela, imprezy firmowe lub inne okazje.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Kompleksowa obsługa, czyli od momentu podpisania umowy, przez kontakt z niezbędnymi osobami (akustyk, inni artyści czy manager sali) aż po sam występ. Załatwiam wszystko, by para młoda czuła się komfortowo z wynajęciem iluzjonisty.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Świetny kontakt z klientem, wysoki poziom artystyczny, certyfikat firmy z klasą oraz występy w j. ang.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Występy, które tworzę powstały dla ludzi. Gdy zapytany zostałem o to, czym jest prawdziwa magia - odpowiedziałem, że magia pojawia się na twarzach osób, które ze mną rozmawiają. Przez uśmiech, radość i ekscytację.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 5 lat i od tamtej pory z roku na rok pokazy dopracowuję o małe detale, które tworzą spektakularny pokaz.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W standardowym pokazie iluzji realizuję usługę tylko ja. Istnieje jednak możliwość specjalnego zamówienia pokazu w postaci dodatkowego iluzjonisty.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Do pokazów używane są głównie karty. Podczas pokazu scenicznego dodatkowo pojawiają się rzeczy, takie jak: duża plansza do gry w kółko i krzyżyk, elegancki stół.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli planujesz wesele do 50 osób, zalecam wybranie opcji 1 godzinnego pokazu close up. Przy 50-100 osobach, 2 godziny pokazu close up będą idealne (najczęściej wybierana opcja) oraz przy większej ilości osób 3 godzinny pokaz iluzji close up. Występ sceniczny trwa około 20 minut.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język polski oraz angielski - w przypadku angielskiego jest to zaawansowany poziom komunikatywny.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Realizowałem występy z dnia na dzień - jedyną przeszkodą może być wolny termin, dlatego lepiej skontaktować się wcześniej i zarezerwować ten termin na swoje wesele.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie możemy odbyć drogą Internetową lub w kawiarni. Jest darmowe.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej drogą telefoniczną w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jeśli życzycie sobie indywidualnych numerów podczas pokazów, jestem w gotowości dopasować je do Waszego wesela. Najczęściej pary prosiły o wpasowanie się w tematykę wesela, na przykład lata 80 lub Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem elastyczny co do planów na Twoim weselu - pamiętaj jednak, że jeśli czas występu zostanie zmieniony (na większą ilość godzin), może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeśli usługa, którą świadczę Wam się spodoba, będę wdzięczny za wystawienie opinii na tym portalu!

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (15)

Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up id:47061
Średnia ocen: 4,97 / 5 z 15 opinii
4,97
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
M
Małgorzata
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 18-02-2023
Głogówek
Data dodania: 18-03-2023

Urodziny, jubileusze, wesela… to wyjątkowy czas dla każdego, bardzo radosny i niepowtarzalny. Każdy by chciał, aby był wyjątkowy, albo co lepsze – MAGICZNY. Nasze wesele takie się stało, niepowtarzalne i przepełnione magią, czarami i iluzją. Taką atmosferę stworzył nam Pan Maciej S. bardzo utalentowany w swym fachu, przesympatyczny i miły magik. Pokaz sceniczny spodobał się każdemu, byliśmy zafascynowani sztuczkami i oszołomieni tym wszystkim co się działo. Mogliśmy brać udział w czarodziejskich trikach i dziwić się „jak to jest możliwe”. Całkiem z bliska można było przyjrzeć się iluzji z wykorzystaniem kart, gdyż po głównym występie Pan Maciej podchodził do zainteresowanych gości indywidualnie.
Bawiliśmy się wspaniale, a wspomnienia zostaną z nami na długo, a nawet śmiem przypuszczać, że do końca życia. Każdy był pod wrażeniem magicznych umiejętności i sprawnego "oczarowania" każdego nawet tego najbystrzejszego. Dzięki takiej atrakcji nasze wesele zapadnie w pamięci każdego z gości na dłuuugo!
Serdecznie i szczerze polecam iluzjonistę na rodzinne wydarzenia i nie tylko. Pan Maciej S. jest do tego stworzony, profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego zainteresowanego jego umiejętnościami iluzjonistycznymi.
Jeżeli Szukasz kogoś takiego to dobrze trafiłeś! Nie zastanawiaj się od razu łap za telefon i dzwoń, bo warto!

Maciej Sieńko
21-03-2023

Dziękuję serdecznie za opinię. Do zobaczenia!

A
Aldona
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-02-2021
Wojnicz
Data dodania: 12-01-2023

Pan Maciej wystąpił na naszym weselu juz 2 lata temu, ale karta pozostała jako pamiatka. Do tej pory świetnie wspominamy, mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję zobaczyć Pana Macieja na jakimś występie. Dziękujemy!

Maciej Sieńko
21-03-2023

Hej! Dziękuję za opinię!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Arłamów
Data dodania: 18-09-2022

Razem z mężem chcieliśmy, aby nasz ślub był niezapomnianą imprezą, stąd wybór tak nieoczywistej jak na polskie wesele atrakcji - występu iluzjonisty. Maciej zrobił ogromne wrażenie na gościach, wprowadzał mnóstwo zdziwienia, śmiechu i zabawy. Do występu podszedł bardzo profesjonalnie, angażując zarówno dzieci jak i dorosłych. Absolutnie nie żałujemy i jeśli ktoś zapyta czy warto, odpowiem stanowczo - WARTO! Maćku - dziękujemy, że byłeś :)

Maciej Sieńko
21-03-2023

Hej! Dziękuję serdecznie za opinię. Cieszę się, że pokaz iluzji przypadł Wam do gustu i mam nadzieję do zobaczenia!

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-06-2022
Chotowa
Data dodania: 30-06-2022

Bardzo fajna współpraca , ogromne zaskoczenie gości i perfekcyjnie wykonana praca ze strony Macieja. Zrobił wielkie show. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy w 100% na wesela i wszystkie inne imprezy !

Maciej Sieńko
01-07-2022

Dziękuję Wam serdecznie za opinię!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Kraków
Data dodania: 16-09-2021

Pan Maciej wystąpił na naszym weselu w Krakowie i zrobił świetne show! Gdybym miała wybierać jeszcze raz atrakcję na swoje wesele, bez zastanowienia wybrałabym jeszcze raz Pana Maćka, dziękujemy!

Maciej Sieńko
16-09-2021

Dziękuję za opinię!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Kraków
Data dodania: 29-06-2021

Super pokaz, goście zachwyceni. Dodatkowo bardzo fajne mini pokazy przy stolikach dla gości,gdzie każdy mógł wziąć udział i zobaczyć z bliska.

Maciej Sieńko
30-06-2021

Bardzo dziękuję za opinię! :)

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Sygneczów
Data dodania: 30-05-2021

występ Macieja był świetny - przyjechał na czas, sprawił, że nie musieliśmy się o nic martwić. Od samego początku sprawiał wrażenie profesjonalnego artysty i tak też po weselu utrzymujemy to zdanie - w 100% polecamy. A i karta cały czas wisi u nas na ścianie! Dziękujemy!

Maciej Sieńko
30-05-2021

Dziękuję Wam za opinię i mam nadzieję - do zobaczenia jeszcze raz! :)

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2020
Kęty
Data dodania: 27-05-2021

Pan Maciej doskonale zabawil naszych gości. Mielismy wesele w okolicach Warszawy a dojazd i tak nie stanowil problemu. Świetny kontakt z gośćmi, pokaz Świetny! Polecam w 100% Pana Macieja

Maciej Sieńko
27-05-2021

Dziękuję bardzo! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Maciej Sieńko
Adres: Kraków, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
883-838...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4141
Zadzwoń
883-838...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie