Iluzjonista Maciej Sieńko | Iluzjonista Kraków, małopolskie - cover
Zobacz zdjęcia (27)

Iluzjonista Maciej Sieńko

od 1500 do 3500 zł
Kraków, małopolskie
(25)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
883-838...

O nas

Cześć! Cieszę się, że mogę Ci przedstawić swoją osobę. Zajmuję się iluzją od ponad 10 lat, profesjonalnie występuję od ponad 8 na regularnych wydarzeniach w Krakowie, takich jak Kraków Boat Party czy Kraków Crawl - dzięki czemu moja główna specjalizacja to iluzja z bliska. Przygotowałem swój pokaz z myślą o weselu - nie ma w nim królików z kapelusza czy poważnej muzyki. Jest to bardziej forma stand-up, z dużą ilością humoru oraz interakcji z publicznością. Oferta + cennik poniżej!

Skrót oferty:
Pakiet 20 minutowego pokazu scenicznego wraz z kilkugodzinnym występem iluzji close up to połączenie dwóch najbardziej interaktywnych, przyciągających i modnych obecnie atrakcji weselnych. Składa się on z wstępnego pokazu na scenie lub podeście. Twoi goście będą zachwyceni, gdy od pierwszej minuty przedstawię się, a zaraz po tym zaprezentuję bestsellerowy efekt, który wielokrotnie pozwalał uczestnikom programu typu Mam Talent przejść dalej - z kuli ognia wyczaruję dwie magiczne piłki, które mogą być doskonałym wstępem dla dzieci lub komediowym stand-up'em dla dorosłych. Będą znikać, pojawiać się, mnożyć w rękach drugiej osoby!

Zaraz po tym, gdy Twoi goście już będą chcieli o tym porozmawiać z drugą osobą, angażuję wszystkie osoby na sali, aby wyciągnęły swój telefon. Dzięki temu, każdy czuje się, jakby był wybrany i pomaga w realizacji całego pokazu. To też sprawia, że mój pokaz iluzji jest tak integracyjny i interaktywny! Numer polega na pomyśleniu dowolnych liczb przez siebie, gdy wszystkie pomnożone przez siebie dają wynik, którego nikt się nie spodziewa... Wielokrotnie przedstawiany ten numer w telewizji sprawił, że wiele obecnych znanych nazwisk stało się rozpoznawalne!

Gdy emocje będą sięgać zenitu i każdy z publiczności będzie czekał na pokaz przy stolikach, ponownie zaangażuję każdego z sali, aby pomyślał o dowolnej karcie. Przepowiednia, jaka ma tu miejsce jest perfekcyjnie przemyślanym efektem scenicznym, który będzie wprawiał w osłupienie i zastanawiał każdego z obecnych na sali do przemyśleń dotyczących tego, jak to jest zrobione.

Ale to wciąż nie koniec! Aby uwieńczyć pokaz czymś pięknym, przygotowałem również coś dla Par Młodych. Na sam finał zagramy w grę, której zasady zna każdy. Kółko i krzyżyk. Nie chcę Ci zdradzać, co dokładnie wydarzy się podczas tego efektu, ponieważ jest to mała niespodzianka dla Was - Pary Młodej. Jeśli jednak chcielibyście się dowiedzieć, co to dokładnie będzie - chętnie udzielę takiej informacji przez telefon lub mailowo! :)

Pokaz sceniczny trwa ok 15-20 minut - wraz z kilkuletnim doświadczeniem występów mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to idealny czas.

Po zakończonym pokazie scenicznym rozpoczyna się pokaz iluzji close up, czyli przy stolikach. Na Twoje życzenie - przed podejściem do każdego stolika - dezynfekuję dłonie oraz zakładam maseczkę. Dokładnie sprawdzam, czy przy danej grupie osób nie toczy się ważna rozmowa lub spożywany jest posiłek. Po 8 latach codziennych występów potrafię dogłębnie i błyskawicznie ocenić, którzy goście w danej chwili są chętni zobaczyć pokaz iluzji. Po podejściu na samym wstępie przedstawiam się oraz grzecznie pytam, czy życzą sobie pokazu iluzji. Jeśli w tym momencie rezygnują, podpowiadam, że mogą w każdej chwili podejść i poprosić o indywidualny występ. Gdy dostaję pozytywną odpowiedź od gości Twojego wesela, zaczynam swój pokaz z eleganckimi kartami.

Podczas takiego pokazu Twoi goście będą mogli przeżyć niesamowite doświadczenia , czyli:
- moneta, która znika i pojawia się pod zegarkiem drugiej osoby,
- słynne numery karciane (w tym legendarna gra w 3 karty), które przedstawione w komediowy sposób sprawdzają się idealnie na weselach,
- na życzenie dzieci przedstawię ponownie efekt z znikającymi piłkami,
- przewidzenie, o jakim utworze ktoś myśli w danej chwili,
- rozpływające się karty z dłoni wybranej osoby na oczach WSZYSTKICH!

To nie wszystko. Nie chcę natomiast zdradzić Ci większości efektów, kiedy może to być ciekawa niespodzianka. Ponownie, jeśli chciałbyś/chciałabyś się dowiedzieć więcej, zapraszam do prywatnego kontaktu. Udzielę Ci więcej informacji dot. tego, jakie iluzje przedstawiam jeszcze przy stolikach.

Jak prezentuje się to cenowo?
Podstawowa cena za 1 godzinny występ close up (ok 20-50 osób na weselu) to 1500 zł.
Najczęściej wybierana opcja to 2 godzinny występ close up (ok 51-100 osób) to 1800 zł.
Istnieje możliwość opcji 3 godzinnego występu (ponad 100 osób), gdzie cena to 2000 zł.
Jeśli interesuje Cię pokaz na scenie cena wzrasta o 1000 zł.
Czyli przy zwykłym 2h pokazie close up + 20 min scenicznym występie cena wynosi 2800 zł.

Wszystkie ceny zawierają wszelkie opłaty, takie jak transport (na terenie małopolski).
Oczywiście sugerowany czas pokazu dopasowany do ilości osób jest tylko moją własną kalkulacją. Nie gwarantuję podejścia do wszystkich gości wesela, jednak zapewniam z czystym sumieniem 100% satysfakcję i niesamowite doznania.

W przypadku niezadowolenia z pokazu, porozmawiamy o zwrocie.

Pokaz iluzji

od 1500 do 3500zł/ Występ

Występ close up 1h - 1500 zł.
Występ close up 2h - 1800 zł.
Występ close up 3h - 2000 zł.
Dodatkowo występ sceniczny - 1000 zł
Osobny występ sceniczny: 2000 zł

Wybierając czas pokazu sugeruję zastosować się do następujących kalkulacji:
- ilość osób: max 50. Czas pokazu: 1 godz.
- ilość osób: 50-100. Czas pokazu: 2 godz.
- ilość osób: >100. Czas pokazu: 3 godz.
Jeśli interesuje Cię dłuższy niż 3 godzinny pokaz iluzji close up, przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wyjątkowy pokaz iluzji, który będzie tematem do rozmów na bardzo długo...

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Ekspresywne i interaktywne pokazy iluzji, w których nie uczestniczą tylko dzieci, ale przede wszystkim dorośli - program skierowany jest właśnie na takie okazje, jak wesela, imprezy firmowe lub inne okazje.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Kompleksowa obsługa, czyli od momentu podpisania umowy, przez kontakt z niezbędnymi osobami (akustyk, inni artyści czy manager sali) aż po sam występ. Załatwiam wszystko, by para młoda czuła się komfortowo z wynajęciem iluzjonisty.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Świetny kontakt z klientem, wysoki poziom artystyczny, certyfikat firmy z klasą oraz występy w j. ang.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Występy, które tworzę powstały dla ludzi. Gdy zapytany zostałem o to, czym jest prawdziwa magia - odpowiedziałem, że magia pojawia się na twarzach osób, które ze mną rozmawiają. Przez uśmiech, radość i ekscytację.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuję od 5 lat i od tamtej pory z roku na rok pokazy dopracowuję o małe detale, które tworzą spektakularny pokaz.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W standardowym pokazie iluzji realizuję usługę tylko ja. Istnieje jednak możliwość specjalnego zamówienia pokazu w postaci dodatkowego iluzjonisty.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Do pokazów używane są głównie karty. Podczas pokazu scenicznego dodatkowo pojawiają się rzeczy, takie jak: duża plansza do gry w kółko i krzyżyk, elegancki stół.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli planujesz wesele do 50 osób, zalecam wybranie opcji 1 godzinnego pokazu close up. Przy 50-100 osobach, 2 godziny pokazu close up będą idealne (najczęściej wybierana opcja) oraz przy większej ilości osób 3 godzinny pokaz iluzji close up. Występ sceniczny trwa około 20 minut.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język polski oraz angielski - w przypadku angielskiego jest to zaawansowany poziom komunikatywny.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Realizowałem występy z dnia na dzień - jedyną przeszkodą może być wolny termin, dlatego lepiej skontaktować się wcześniej i zarezerwować ten termin na swoje wesele.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie możemy odbyć drogą Internetową lub w kawiarni. Jest darmowe.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej drogą telefoniczną w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jeśli życzycie sobie indywidualnych numerów podczas pokazów, jestem w gotowości dopasować je do Waszego wesela. Najczęściej pary prosiły o wpasowanie się w tematykę wesela, na przykład lata 80 lub Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem elastyczny co do planów na Twoim weselu - pamiętaj jednak, że jeśli czas występu zostanie zmieniony (na większą ilość godzin), może zostać naliczona dodatkowa opłata.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeśli usługa, którą świadczę Wam się spodoba, będę wdzięczny za wystawienie opinii na tym portalu!

Iluzjonista Maciej Sieńko
Średnia ocen: 4,98 / 5 z 25 opinii
4,98
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
J
Justyna
5.00
 / 5
Data imprezy: 18-11-2023
Kraków
Data dodania: 28-03-2024

Bardzo dziękujemy Panu Maćkowi za dodanie pikanterii naszej imprezie, która liczyła 25 osób. Pan Maciej zaskoczył nas wszystkich swoimi sztuczkami :) Genialne było to, że Pan Maciek potrafił zapamiętać twarze uczestników i zaangażować każdego gościa, tego dużego, jak i i małego do udziału w konkretnych scenkach. Było przy tym dużo śmiechu, bo oprócz talentu iluzjonisty, Pan Maciek ma świetne poczucie humoru. Serdecznie polecamy taki rodzaj uatrakcyjnienia swojego eventu z Panem Maćkiem :)

Maciej Sieńko
20-04-2024

Cześć Dziękuję Ci bardzo za wystawienie pozytywnej opinii. Cieszę się, że mogłem sprawić, iż atmosfera na Twoim wydarzeniu była wyjątkowa. Zapraszam do ponownego kontaktu!

B
Bogumila
5.00
 / 5
Data imprezy: 20-10-2023
Kraków
Data dodania: 28-10-2023

Zaprosiłam Pana Macieja na imprezę urodzinową na której był przekrój wiekowy od 5 - 75 lat.
Miałam wątpliwości jak zostanie przyjęty przez starsze grono ale Pan Maciej miał świetny kontakt z każdym z gości
Pokaz zaprezentowany przez Pana Macieja wciągnął małolatów i tych nieco starszych. Zaskakiwał atrakcjami
Goście mimo wysiłku nie potrafili rozszyfrować jego sztuczek. Wszyscy goście byli zachwyceni bo dostarczył niezapomnianych emocji i wszyscy daliśmy sie ponieść iluzji. Wszyscy uznali, że był to super pomysł na uatrakcyjnienie naszego spotkania urodzinowego.
Bogumiła

Maciej Sieńko
20-04-2024

Dziękuję Pani za pozostawienie opinii. Cieszę się, że mogłem zrealizować dla Pani występ na takiej uroczystości. Życzę miłego dnia!

Sylwia & Adrian
Sylwia & Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-08-2023
Wybrane firmy: 6 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wojnarowa
Data dodania: 26-08-2023

Bardzo dziękujemy za dostarczenie takich wspaniałych emocji podczas naszego wesela ❤️ goście zadowoleni a pokaz iluzji zapadnie wszystkim w głowach na dluuuugo ! serdecznie polecamy wszystkim którzy zastanawiają się nad taką rozrywka dla swoich gości ❤️

Maciej Sieńko
21-09-2023

Dziękuję Wam serdecznie za opinię. Cieszę się, że Wesele zapadnie w pamięć! Mam nadzieję do zobaczenia! :)

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Tokarnia
Data dodania: 01-08-2023

Maciej uświetnił nasze wesele swoimi pokazami, goście zachwyceni. Niezwykle urozmaicony pokaz iluzji, oryginalne sztuczki. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Serdecznie polecamy na wesele i nie tylko, to już nasza kolejna impreza z Maciejem i nadal zaskakuje! Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie. Jeszcze raz dziękujemy, było świetnie! :-)

Maciej Sieńko
21-09-2023

Dziękuję za serdeczną opinię. Cieszę się, że mogłem uprzyjemnić Wasze wesele i mam nadzieję, że z polecenia spotkamy się gdzieś jeszcze!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data imprezy: 29-06-2023
Józefów
Data dodania: 02-07-2023

Zaprosiłam Macieja na naszą imprezę, bo przejrzawszy plan wydarzenia doszliśmy do wniosku, że brakuje czegoś... magicznego :) Po krótkim research'u w Google wybrałam właśnie Macieja. Na odpowiedź nie musiałam długo czekać i po krótkiej rozmowie byliśmy umówieni. Goście byli oczarowani, domagali się kolejnych iluzji, a gdy Maciej podchodził do kolejnych osób - żywo między sobą dyskutowali o tym czego właśnie doświadczyli. Zdecydowanie polecam i pod względem komunikacji i organizacji i już samego wykonania usługi.

Maciej Sieńko
21-09-2023

Dziękuję za pozytywną opinię! Cieszę się, że pokaz - pod względem organizacji, komunikacji jak i samego pokazu - przebiegł wedle oczekiwań. Do zobaczenia!

A
Adriana
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 27-06-2023

Zarówno my jak i goście byliśmy zachwyceni pokazem Macieja na weselu! Polecamy z pełnym przekonaniem❤️

Maciej Sieńko
30-06-2023

He! Serdecznie dziękuję za opinię na temat pokazu iluzji. Miłego dnia!

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data imprezy: 15-06-2023
Warszawa
Data dodania: 22-06-2023

Niesamowite umiejętności Maćka sprawiły, że nasi pracownicy byli oczarowani!🔮 Jeżeli oglądacie "rolki" i jesteście pewni, że wiecie jak sztuczka jest wykonana - nic bardziej mylnego 😉 Pokazy z bliska okazały się być jeszcze bardziej zaskakujące! Przekonajcie się sami 😀

Maciej Sieńko
22-06-2023

Hej! Dzięki za opinię. Cieszę się, że Wasza impreza mogła stac się bardziej magiczna dzięki mnie :))

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2023
Mszana
Data dodania: 15-06-2023

Szczerze polecamy pokaz iluzji zaprezentowany przez Pana Maćka, świetnie sprawdziła się ta atrakcja na naszym weselu!!! 100% profesjonalizmu :)

Maciej Sieńko
17-06-2023

Hej! Dziękuję Wam za pozostawienie opinii o tym, że pokaz iluzji jako atrakcja na wesele się sprawdziła! Nie pozostaje mi nic innego, jak liczyć na to, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję się zobaczyć. Do zobaczenia!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Maciej Sieńko Firma Marketingowo - Usługowa
NIP: 6751680027
Imię i nazwisko: Maciej Sieńko
Adres: Kraków, Grzegórzecka 69D/196, 31-559, woj. małopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 07:00 - 20:00 Wt: 07:00 - 20:00 Śr: 07:00 - 20:00 Cz: 07:00 - 20:00 Pt: 07:00 - 20:00 Sb: 07:00 - 20:00 Nd: 07:00 - 20:00
883-838...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5868
Zadzwoń
883-838...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie