Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (8)
Zobacz zdjęcia (8)
Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 1
Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 1 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 2 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 3 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 4 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 5 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 6 Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia, Biała Podlaska - zdjęcie 7
1 / 8

Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia id:33693

Biała Podlaska, lubelskie
(14)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
727-935...

O nas

Nazywam się Jarosław Legońkoff i jestem profesjonalnym iluzjonistą, którego przez ostatnie siedem lat obdarzały zaufaniem Młode Pary w całej Polsce. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas setek imprez i naukom pobieranym od najlepszych iluzjonistów na świecie stworzyłem interaktywne show złożone ze sprawdzonych efektów, które rozbawią i zaskoczą nawet najbardziej wymagających gości Twojego wesela.
Mój pokaz cechuje nowoczesność, która pozwala na zaprezentowanie go niemal wszędzie, dzięki czemu organizacja takiego występu nie wymaga od Ciebie żadnych przygotowań.
Doskonale rozumiem nie tylko ważność, ale też wyjątkowy charakter Twojego wesela, dlatego możesz liczyć na indywidualne podejście, które gwarantuje sukces imprezy.

Jak oczaruję Twoich gości?

Najpierw Pokaz Stand-up czyli...
występ sceniczny złożony ze sprawdzonych i łatwych w odbiorze efektów oraz zabawnej, stand-upowej prezentacji.
Elementem, który sprawia, że jest oglądany z wielkim zainteresowaniem jest interaktywność.
Łatwość w tworzeniu więzi z publiką umożliwia mi zapraszanie chętnych widzów na scenę w charakterze asystentów, którzy współtworzą niepowtarzalne show.
Pozytywna energia jaka panuje w trakcie występu utrzyma się z Twoimi gośćmi na dalszą część imprezy, co znacząco polepszy panującą atmosferę.

To nie wszystko, bo po głównej części Twoich gości zaskoczą Pokazy Iluzji z bliska, czyli...
krótkie występy przy stołach, które świetnie wypełnią przerwę w zabawie gościom czekającym na posiłek lub odpoczywającym między tańcami, pozwalając im doświadczyć magii znanej z telewizji i to w ich własnych dłoniach!
Tak intensywne poczucie czegoś niemożliwego zapewnia nowy wymiar wrażeń, których nie sposób zapomnieć. Dzięki temu Twoje wesele będzie długo i przyjemnie wspominane.
Dodatkowo całość świetnie integruje osoby, które nie zdążyły się jeszcze dobrze poznać, dostarczając im mnóstwo wątków do dyskusji, dlatego to zwykle o tej części Twoi goście będą rozmawiać nawet na długo po weselu.

Czy wystąpię na Twoim weselu?
Z największą przyjemnością! Uświetniam zarówno prestiżowe, jak i skromne wesela na terenie całego kraju.
WAŻNE: Zadzwoń jak najwcześniej, aby sprawdzić czy termin Twojego wesela jest jeszcze dostępny.

Iluzjonista Jarosław - Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Młode Pary decydują się na współpracę ze mną, ponieważ nie chcą ryzykować w tak ważnym dniu, dlatego wybierają moje sprawdzone show, które nie bez powodu otrzymuje same pięciogwiazdkowe recenzje (niektóre z nich znajdują się na dole).

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdy pokaz jest personalizowany, aby w pełni spełnić Twoje oczekiwania i jest to całkowicie darmowe, dlatego jeśli masz jakieś specjalne życzenia to zadzwoń, bo chętnie wysłucham Twoich pomysłów i jeszcze chętniej podejmę się ich realizacji.
Co jeśli nie masz jasno określonej wizji?
Nic nie szkodzi, gdyż w trakcie rozmowy powiem na jakie rozwiązania zdecydowały się Młode Pary, które już mi zaufały oraz podpowiem jak wkomponować mój występ w wesele tak, aby zapewnić gościom to co najważniejsze, czyli dobrą zabawę.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Ze swojej strony wykonuję tylko jeden telefon 3 dni przed weselem, aby potwierdzić wcześniejsze ustalenia. Wiem jednak jak ważna jest dobra komunikacja, dlatego na wypadek pojawienia się nowych kwestii do omówienia jestem stale dostępny nie tylko mailowo, ale też telefonicznie.

* kontakt może być utrudniony w sobotnie wieczory, gdyż wtedy zazwyczaj występuję, ale zawsze oddzwaniam najszybciej jak to możliwe

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Mój przepis na znakomitą zabawę to szczypta magii, garść humoru i druga garść humoru. O tym czy mój przepis się sprawdza przeczytaj w poniższych opiniach od osób, które już z niego skorzystały.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Iluzjonista Jarosław (14)

Dodaj opinię
Iluzjonista Jarosław | Światowa rozrywka na wyjątkowe wydarzenia id:33693
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 14 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
R
Renata i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-07-2021
Biała Podlaska
Data dodania: 19-07-2021

Jarosław to świetny iluzjonista, którego zapamiętamy na bardzo długo, bo będziemy długo próbować rozgryźć jak on to wszystko zrobił. Zaprezentował oryginalne i ciekawe sztuczki, jednak naszym gościom szczególnie spodobała się warstwa komediowa, która mocno nas zaskoczyła, bo nie spodziewaliśmy się, że Jarosław jest aż tak uzdolniony komediowo. Świetnie potrafił zażartować z każdej sytuacji, dlatego polecamy jego występ wszystkim, którzy chcą nie tylko zaskoczyć, ale też rozbawić swoich gości.

Jarosław
19-07-2021

Ja też będę długo próbował rozgryźć jak to wszystko zrobiłem :) A tak na poważnie to dziękuję za polecenie i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.

R
Róża
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Przemyśl
Data dodania: 06-07-2021

Wiedziałam, że atrakcja na naszym weselu musi być oryginalna i nieszablonowa, dlaczego postawiłam na występ iluzjonisty. Był to świetny wybór. Pan Jarosław łączy pokaz iluzji z występem stand-upowym co rozbawiło gości do łez i wywołało u nich "wow", co jest najlepszą rekomendacją. Polecam wszystkim którzy szukają wyjątkowej atrakcji na swoje wesele.

Jarosław
07-07-2021

Dziękuję bardzo za taką rekomendację i jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego :)

K
Kamil i Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2020
Łuków
Data dodania: 03-03-2021

Prośba do osób czytających tę opinię:
Zaproście nas na swoje wesele, bo chcielibyśmy obejrzeć pokaz Jarosława jeszcze raz :D
A tak na poważnie to przez panujące obostrzenia nasze wesele przypominało stypę, ale po pokazie Jarosława nastroje i atmosfera poprawiły się o 500%. Rozbawił towarzystwo na dobre i naprawdę rozkręcił imprezę. Wszystko co się działo potrafił obrócić w żart, a my po każdej puencie płakaliśmy ze śmiechu.
Jeśli macie zamiar czytać kolejne opinie to oszczędźcie sobie czasu, bo nie ma nad czym się zastanawiać. To pozycja obowiązkowa w harmonogramie każdego wesela!

Jarosław
06-03-2021

Jestem bardzo wdzięczny za taką opinię i mam nadzieję, że będziecie mieli możliwość jeszcze nieraz bawić się na moim występie :)
Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia.

S
Szymek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-01-2021
Kraków
Data dodania: 22-02-2021

Chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować za występ na naszym weselu. Będziemy długo wspominać nie tylko Twoje sztuczki, ale też Twoje żarty. Spisałeś się na medal i świetnie zabawiłeś naszą rodzinę.
Polecamy Jarosława każdemu kto chce dodać szczyptę magii i garść humoru do swojego wesela. To nie tylko atrakcja weselna, to gwarancja dobrej zabawy. 10/10.

Jarosław
05-03-2021

To ja dziękuję. To była czysta przyjemność wystąpić dla Was i Waszej rodziny, i bardzo się cieszę, że będziecie mnie miło wspominać.
Pozdrawiam serdecznie!

A
Angelika i Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Hrubieszów
Data dodania: 02-09-2020

Wybór iluzjonisty jako atrakcję weselną był jak najbardziej trafionym pomysłem. Młody magik okazał się być bardzo miłą, kulturalną i kontaktową osobą. Wzbudzał wielkie zainteresowanie i zachwyt gości weselnych na pokazie ogólnym, do którego ich angażował. Ale to sztuczki przy stolikach - pokazy indywidualne wiodły prym. Wszyscy byli zauroczeni sprytem i precyzją Pana Jarka. Niektóre sztuczki musiał kilkakrotnie powtarzać. Zarówno dzieci jak i dorośli mieli super zabawę.
No i te jego riposty - na każde pytanie, ironiczną zaczepkę naprawdę mega odpowiedź - śmieszna, nie obrażająca nikogo, ale jak najbardziej trafiona.
To właśnie ten iluzjonista jest godny polecenia jako super atrakcja na każdą imprezę, nie tylko na wesele.
Jarek tak trzymaj!!!!!!!!!!!!!!!

Jarosław
05-03-2021

Dziękuję Wam bardzo i jestem równie mocno zadowolony z tej współpracy, gdyż ja również miałem z Wami świetną zabawę.
Życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)

P
Patrycja i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Kąkolewnica
Data dodania: 28-08-2020

Na wstępie napiszę, że byłam już na weselu gdzie występował iluzjonista i bardzo mi się podobało, dlatego wiedziałam, że na swoim weselu nie będę chciała żadnej innej atrakcji. Zupełnie przypadkowo znalazłam ogłoszenie Pana Jarosława, jednak jestem bardzo wdzięczna losowi, że trafiłam właśnie na niego. Zrobił takie show, że goście całą imprezę mówili praktycznie tylko o nim. Przybył przed czasem, taktownie nas odnalazł, uzgodnił miejsce w którym przeprowadzi występ, zrobił świetne show, a na koniec oczarował gości sztuczkami przy stolikach. W zachwyt wprawił wszystkich od dzieci, po dorosłych. Serdecznie polecamy i zapewniamy, że się nie "rozczarujecie" :D

Jarosław
05-03-2021

Dziękuję Wam bardzo za zaufanie i cieszę się, że udało się zachwycić wszystkich niezależnie od wieku.
Pozdrawiam serdecznie!

I
Igor i Dorota
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Łuków
Data dodania: 04-10-2019

Pan Jarek wystąpił w zastępstwie za innego iluzjonistę, który okazał się zerwać z nami współpracę w ostatniej chwili.
Przy kontakcie telefonicznym sprawił wrażenie spokojnego, ale na scenie był istnym wulkanem energii. Luz z jakim występuje jest zdumiewający i dowodzi, że perfekcyjnie opanował swój materiał. Wyróżnić należy też umiejętności interpersonalne, dzięki którym nie tylko zainteresował gości, ale również zaangażował ich w swoje show.
Podczas części stolikowej dał popisy niesamowitej zręczności, ale to i tak nic w porównaniu z efektami które działy się w NASZYCH rękach. To coś niezapomnianego i nie uwierzylibyśmy w to gdybyśmy tego nie doświadczyli. Cudowne przeżycie!
Podczas poprawin usłyszeliśmy mnóstwo pochwał i gratulacji, dlatego z całego serca dziękujemy i z najczystszym sumieniem polecamy!

Jarosław
04-10-2019

Dziękuję za tak rozległą opinię. Bardzo miło czyta się takie superlatywy, ale jeszcze milej występuje się dla takiej publiki. Wszystkiego dobrego!

M
M&M
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Kraków
Data dodania: 17-09-2019

Z przyjemnością polecamy Pana Jarosława, jako iluzjonistę na przyjęcie weselne. Pokaz pełen energii, humoru i pasji. Goście bawili się doskonale. Polecamy gorąco!

Jarosław
17-09-2019

Dziękuję Wam bardzo. Ja również doskonale się bawiłem, występując dla tak wdzięcznej publiczności. Jeszcze raz życzę wszystkiego dobrego :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Iluzjonista Jarosław

Nazwa firmy: Iluzjonista Jarosław
Imię i nazwisko: Jarosław Legońkoff
Adres: Biała Podlaska, , 21-500, woj. lubelskie
727-935...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3080
Zadzwoń
727-935...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie