Smak Dzieciństwa

Warszawa, mazowieckie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
503-060...

O nas

Dzieci na weselu to także Goście, o których warto zadbać w wyjątkowy sposób. Firma SMAK DZIECIŃSTWA oferuje atrakcyjne animacje dla najmłodszych. Animator zapewni dobrą zabawę i opiekę podczas przyjęcia. Moc atrakcji wprowadzi najmłodszych uczestników wesela do magicznej, wyjątkowej krainy. Gwarantujemy świetną atmosferę oraz profesjonalnych animatorów, wszystko po to by Twoje wesele było także dla dzieci.
Zachęcamy Pary Młode do współpracy!
SMAK DZIECIŃSTWA zapewnia:
✅ Opiekę doświadczonych animatorów,
✅ Wirtualną rzeczywistość - VR
✅ Fotobudkę,
✅Kreatywne książeczki dla dzieci - dzięki temu przedłużmy "atrakcje animacyjne" bez animatora:)
✅ Certyfikat "Super dzieciaka",
✅Warsztaty artystyczne (slime, pachnące mydełka, świeczki żelowe, torby eko, string art - malowanie nicą, długopisy 3d, piękne figurki z drewna osikowego, obrazki na plastrze drewna)
✅Zabawy ruchowe, aktywizujące,integracyjne, zawody sportowe,
✅Malowanie buziek (malujemy profesjonalnymi farbkami z atestem),
✅Modelowanie balonów w różne figury,
✅Zabawy z chustą i tunelem animacyjnym,
✅Wytwornicę do baniek mydlanych,
✅Pokaz baniek mydlanych,
✅Profesjonalną maszynę do waty cukrowej i popcornu,
✅KĄCIK MALUCHA - rewelacyjne rozwiązanie, gdy dzieci są zbyt małe na udział w animacjach bądź mają ochotę na oddzielenie się od grupy,


Firma SMAK DZIECIŃSTWA oferuje możliwość całonocnej opieki animatora.
Dzięki nam obecność dzieci na Waszym weselu będzie ogromną radością dla wszystkich.

WYCENA INDYWIDUALNA. ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Animacje dla dzieci

Animacje wyceniamy indywidualnie. Końcowa cena uzależniona jest od liczby uczestników, wybranych atrakcji oraz czasu trwania imprezy i miejsca. W celu szczegółowej wyceny prosimy o kontakt.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Do wszystkich przyjęć okolicznościowych podchodzimy indywidualnie, realizujemy je kompleksowo z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Tworzymy wyjątkowe, niepowtarzalne scenariusze animacji oraz warsztatów. Staramy się przygotować atrakcje animacyjne, które zaskoczą i zachwycą najmłodszych gości. Dbamy o bezpieczeństwo milusińskich poprzez odpowiednio przygotowane zabawy, które są realizowane pod czujnym okiem animatora.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta zawiera szeroki wachlarz wyjątkowych, kreatywnych, rozwojowych, zabawnych atrakcji animacyjnych. W dzisiejszych czasach dzieci są wymagającym klientem - i nic w tym dziwnego.Dlatego chcemy zaskoczyć każdego brzdąca nawet tego najbardziej "wymagającego".

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

W branży weselnej działamy 6 lat i wielu klientów mamy z polecenia bądź widzieli nas na żywo w akcji. W trakcie rozmów z klientelami słyszałam, że decydują się na nas bo jesteśmy profesjonalni i dzieciaczki świetnie się z nami bawiły. Do tego atrakcje, które potrafiły "zaczarować" każdego brzdąca :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze najmocniejsze strony to wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi, kreatywność, pomysłowość, profesjonalizm oraz szeroki wachlarz atrakcji animacyjnych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najbardziej w pracy lubimy pokazywać najmłodszym kreatywne oraz rozwojowe zabawy animacyjne wraz z warsztatami, które wywołują uśmiech nawet u najbardziej wymagającego brzdąca.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Mamy szczęście, ponieważ praca z dziećmi to nasza pasja. Wspólne zabawy, wygłupy, śmiechy oraz zadowolenie na twarzach milusińskich to wyjątkowa satysfakcja z wykonywanej pracy. Dlatego każdego dnia staramyh się być coraz lepszym organizatorem zabaw animacyjnych dla dzieci.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Wypowiem się na początku w swoim imieniu jako właściciel firmy - Ewelina Suchecka. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach pedagogika wspierająca z niedostosowaniem społecznym, pedagogika opiekuńczo – wychowawcza oraz resocjalizacyjna na Uniwersytecie Łódzkim. Pracę z dziećmi rozpoczęłam już jako instruktor w organizacji Związku Harcerstwa Polskiego. Ponadto pełniłam funkcję wychowawcy w świetlicy socjoterapeutycznej a także pracowałam jako sądowy kurator społeczny do spraw rodzinnych. Moje doświadczenie zawodowe wzbogaca dziewięcioletni staż pedagoga szkolnego w jednej z podwarszawskich szkół oraz prowadzenie półkolonii w trakcie ferii zimowych oraz wakacji.

Animatorzy, którzy prowadzą zabawy dla najmłodszych w firmie Smak Dzieciństwa to: osoby pełne pasji, talentów i doświadczenia, instruktorzy ZHP oraz absolwenci pedagogiki. Przede wszystkim to osoby, które kochają pracę z dziećmi i zrobią wszystko, by każdy z nich wyszedł z uśmiech na twarzy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od początku założenia działalności - czyli już 6 lat. Liczba przeprowadzonych animacji w trakcie przyjęć weselnych jest dość solidna :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Animacje weselne realizujemy od 2h do tylu godzin ile będzie potrzebować para młoda. Zawsze chętnie podpowiemy jaki czas zabaw animacyjnych sprawdza się na przyjęciu weselnym

W jakim składzie realizujemy usługę?

Ilość animatorów w trakcie zabaw animacyjnych jest dostosowana do liczby dzieci. Zależy nam na sprawnej realizacji atrakcji animacyjnych, indywidualnym podejściu do milusińskich, ponieważ dzięki temu mamy gwarancje uśmiechu na twarzach zarówno najmłodszych gości oraz starszych :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Jednym z naszych priorytetów w trakcie realizowania zabaw animacyjnych jest bezpieczeństwo milusińskich dlatego pracujemy na sprzęcie posiadającym atesty.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Kilka miesięcy przed byłoby fantastycznie a rok to już bajka :) Natomiast z własnego doświadczenia wiem jak jest... mamy masę spraw na głowie... szybkie tempo życia... praca i jeszcze raz praca i nagle okazuje się, że potrzebujemy animatorów. W takich sytuacjach zawsze staramy się pomóc :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

W dzisiejszych czasach świetnie sprawdzają się spotkania online, rozmowy telefoniczne bądź wiadomości. Dzięki temu oszczędzamy cenny czas pary młodej :) Wszelki konsultacje dot. spraw organizacyjnych są bezpłatne.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Firma Smak Dzieciństwa podejmie wszelkie działania, aby klient czuł się usatysfakcjonowany. Jako specjaliści w prowadzeniu zabaw animacyjnych zanim przygotujemy propozycję atrakcji przeprowadzamy z Państwem rozmowę w celu spersonalizowania usługi.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Osoby niezdecydowane mają NAS! :) przedstawimy najlepszą wizję zabaw animacyjnych. Szeroki wachlarz atrakcji pozwala nam na stworzenie wyjątkowej oferty - dzięki temu najmłodsi spędzą z nami fantastyczny czas :) W trakcie spotkań z milusińskimi często słyszmy, że "ta impreza jest najlepsza na świecie" :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Staramy się być elastyczni oraz wyrozumiali - tak jak teraz mamy "trudny czas" spowodowany

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Trudności z jakimi spotykamy się podczas wesela dotyczą głównie przestrzeni. Problem dotyczy, gdy jesteśmy nastawieni na zabawę w ogrodzie i niestety okazuje się, że jest deszczowy dzień. W związku z tym zabawy animacyjne powinniśmy przenieść do środka, ale miejsca brak. Nie zawsze hotel ma możliwość wyznaczenia salki dla dzieci a w środku wspólnie z dorosłymi przy głośnej muzyce trudno przeprowadzić zabawy. Na szczęście jesteśmy kreatywni i potrafimy znaleźć dla siebie odpowiednią przestrzeń. Zawsze przed przyjęciem weselnym kontaktujemy się z menadżerem hotelu - tak aby byli gotowi na nasze animacje :) To zawsze pomaga w znalezieniu odpowiedniego miejsca - czasami wystarczy poprzestawiać meble i okazuje się, że mamy świetną "strefę do animacji" :)

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Nieprzewidziane zdarzenia dotyczyły gwałtownej zmiany pogody. Co wiąże się z tym, że zaplanowane zabawy, które możemy zrealizować w ogrodzie "odpadają". Jednak zawsze staramy się być przygotowani na dodatkowe atrakcje, które możemy zrealizować w sali. Nie możemy dopuścić do "nudy" dlatego zawsze mamy coś w zanadrzu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu warto porozmawiać o wrażeniach najmłodszych gości i nie tylko - rodzice maluchów również mogą ocenić jakość zabaw :) A zazwyczaj mają wiele do powiedzenia - w końcu dzięki animacją mają czas na zabawę wśród dorosłych :)
Zwrotne informacje od pracy młodej i gości są niezwykle dla nas cenne :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Przepis na znakomitą zabawę dzieci na weselu to animacje pełne pomysłów, energii, optymizmu. Do tego warto dodać "szczyptę" kreatywności i innowacyjności i "taa dam" otrzymaliśmy to co dzieci uwielbiają najbardziej - NIEZAPOMNIANĄ ZABAWĘ:)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Uważam, że "otwartość" jest jedną z ważniejszych cech charakteru, jeżeli chcemy być animatorem. A czemu "otwartość", ponieważ wchodzimy do obcej grupy dzieci, z którą spędzimy kilka godzin kreatywnych zabaw. Do tego często obserwują nas rodzice - i nie ma nic w tym dziwnego, ponieważ ich skarby będą pod opieką "obcej osoby". "Otwartość" pozwali na poprowadzenie zabaw w każdych warunkach. Z własnego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że już po krótkiej chwili czuje niesamowity "floł" z maluchami, ale myślę, że w tym duża zasługa mojej cechy czyli "otwartości".

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Inspiracje i nowe pomysły są wynikiem ciągłego doszkalania się a pomagają mi w tym "książki", które inspirują mnie do podejmowania nowych, kreatywnych projektów. Do tego "burza mózgów" z pedagogami, trenerami, animatorami :) Oczywiście nie może zabraknąć szkoleń w zakresie pedagogiki, animacji i psychologii. To wszystko przyczynia się do nowych pomysłów :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

W celu rozwoju firmy wciąż podejmujemy nowe wyzwania, nowe działania i wdrażamy nowe pomysły :) Tak, by każdego dnia być lepszym:) Nie zatrzymujemy się - tylko wciąż działamy. To pokazał czas pandemii - chwila postoju wykorzystaliśmy na wzbogacenie oferty, także będzie się działo.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Mamy świadomość jak ważne są działania ekologiczne. W związku z tym w ofercie mamy eko - warsztaty, które mają za zadanie przybliżyć maluchom nie tylko samo pojęcie ekologii, ale przede wszystkim szeroko rozumiane zagadnienia związane z ochroną środowiska. Zajęcia mają charakter praktyczny z ciekawą "eko - pogadanką" ;)

Nasze pasje.

Pasji jest wiele - ile animatorek tyle pasji :)
Osobiście jako właściciel firmy mogę powiedzieć, że wszelkie aktywności to moje pasje. Sport, podróżowanie i oczywiście ANIMACJE. To jest niesamowite, gdy praca może być pasją :) a do tego mogę realizować wszystkie swoje pomysły, których jest coraz to więcej :)

Ciekawostki na nasz temat.

Od najmłodszych lat byłam animatorką :) już jako ośmiolatka organizowałam gry, zabawy na swoich urodzinach. A było w tym wiele wyzwań, ponieważ miałam samych braci ciotecznych i to w różnym wieku :) Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że są to pierwsze kroki do prowadzenia formy animacyjnej.

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019
Smak Dzieciństwa
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
W
Weronika
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Łódź
Data dodania: 27-07-2020

Jestem bardzo zadowolona z ekipy Smaku Dzieciństwa - teraz z perspektywy czasu nie wyobrażam sobie, a by ich zabrakło na naszym weselu - super zorganizowane animacje, dzieci były bardzo zaangażowane we wszystkie aktywności, a ich rodzice w tym czasie hulali z nami na parkiecie :)! Polecam w 100%.

J
Jowita
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-01-2020
Warszawa
Data dodania: 11-07-2020

Polecam w 100% ekipę Smaków Dzieciństwa. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Dzieciaki zachwycone pytają kiedy kolejne wesele 😄 Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

W
Wanda
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Łódź
Data dodania: 11-07-2020

Polecam firmę Smak Dzieciństwa! Świetne animatorki , super atrakcje, a zdjęcia z Fotobudki będą na zawsze wywoływać uśmiech na naszych twarzach ! Dziękujemy Pani Ewelinie za całą pozytywną energię !!!!! Wanda z mężem :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2019
Łódź
Data dodania: 11-07-2020

Bardzo profesjonalne podejście animatorek do dzieci ! Maluchy zachwycone no i dorośli również ! Malowanie buziek, brokatowe tatuaże , pyszna wata cukrowa i żywa maskotka Minionek podbiła serca wszystkich gości ! Polecam :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-05-2019
Warszawa
Data dodania: 23-06-2019

Panie animatorki rewelacyjnie zajęły się dziećmi podczas uroczystości. Dzieci przeszczęśliwe, a rodzice mogli zapomnieć o swoich pociechach i świetnie się bawić.

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-02-2019
Piaseczno
Data dodania: 02-04-2019

Wszyscy najmłodsi goście zniknęli na 5 h z animatorkami ;)W tym czasie rodzicie mogli spokojnie korzystać z zabawy weselnej. Jak najbardziej polecam firmę Smak Dzieciństwa;) Wszystkie dzieci były zachwycone.

M
Marek
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Łódź
Data dodania: 19-03-2019

Bardzo profesjonalne podejście animatorek do dzieci, które nie nudziły się i były zaangażowane w zabawę. Zarówno młodsze jak i starsze dzieci znalazły coś dla siebie. To zawody sportowe, to brokatowe tatuaże, a hitem były już długopisy 3D, przy których nawet rodzice włączyli się do zabawy. Pozdrawiamy Panie Animatorki - Marek z małżonką:)

Ewelina
19-03-2019

Panie Marku dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Warszawa
Data dodania: 17-03-2019

Warsztat plastyczny był fantastyczny, a tatuaże brokatowe były hitem. Do tego masa fanatycznych zabaw. Gorąco polecam.

Ewelina
17-03-2019

Dziękujem za tak miłe słowa:)
Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Smak Dzieciństwa
Imię i nazwisko: Ewelina Suchecka
Adres: Warszawa, 01-971, woj. mazowieckie
503-060...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11923
Zadzwoń
503-060...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie