Zobacz zdjęcia (5)
Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka, Kraków - zdjęcie 1
Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka, Kraków - zdjęcie 2 Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka, Kraków - zdjęcie 3 Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka, Kraków - zdjęcie 4 Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka id:46477

Kraków, małopolskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • pianino
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • ilość osób: 1

Jedna z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu! Pozwól dodać odrobinę magii w tej wyjątkowej chwili. Zarezerwuj prywatny koncert z niezwykle emocjonalnym repertuarem wybranym przez Ciebie, wykonywanym przez wyjątkowo utalentowanych, profesjonalnych wirtuozów polskiej sceny muzycznej!
Regularnie współpracuję z utalentowanymi pianistami, wokalistami, jak i kwartetem smyczkowym. W zależności od próśb klientów dobierany jest odpowiednio skład artystów ( od skrzypiec solo do kwintetu muzycznego) oraz repertuar ( wraz z możliwością przearanżowania na dany skład utworów przez Państwa wybranych). Cechuje nas jakość, najwyższy profesjonalizm, doświadczenie, punktualność, wyjątkowość, spersonalizowanie do konkretnego wydarzenia, elegancja i komunikatywność!
Prywatne koncerty zarówno ja, jak i moi współwykonawcy mieliśmy okazję wykonywać w każdym województwie w Polsce i na świecie ( Europa, Stany Zjednoczone, Azja), wliczając w to piękną uroczystość weselną Księcia Jana Lubomirskiego i hrabianki Heleny Mańkowskiej! Sto lat Młodej Parze! 💗
~ prywatny zaręczynowy koncert; oprawa muzyczna uroczystości ślubnych: koncert przed rozpoczęciem mszy, w trakcie, po mszy, podczas składania życzeń ; koncert podczas ślubu cywilnego i plenerowego, podczas bankietu weselnego, koncert plenerowy, koncert tematyczny z zakresu muzyki filmowej; muzyka do pierwszego tańca Pary Młodej ~
Muzyka na żywo wykonywana jest na instrumentach akustycznych przez artystów, wirtuozów, absolwentów najlepszych Akademii Muzycznych, zarówno w Polsce, jak i na świecie ( Niemcy, Szwajcaria, Austria)!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to jedna z nielicznych ofert, którą cechuje najwyższe możliwe doświadczenie artystów polskiej sceny muzycznej, przy klasycznych instrumentach z muzyką w 100% na żywo!

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

jakość, styl, elegancja, klasa, punktualność, kreatywność, komunikatywność, wyjątkowość!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość i wzruszenie zadowolonych klientów, to jest to co wzbudza w Nas pełną motywację i inspirację!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nie ma nic piękniejszego, niż uśmiech i zadowolenie naszych klientów!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończone Studia Wyższe na najlepszych uczelniach muzycznych zarówno w Polsce, jak i Europie. Tysiące koncertów wykonywanych podczas tras koncertowych po całej Polsce, Europie, Azji, jak i Stanach Zjednoczonych!

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od Państwa wymarzonego składu koncertowego - od solo skrzypiec po kwintet smyczkowy, z wokalem!

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Instrumenty akustyczne, z muzyką na żywo, to jest coś zdecydowanie niezapomnianego i wyjątkowego!

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W zależności od sytuacji i wolnych terminów, jesteśmy w stanie uratować koncert w trybie LAST MINUTE :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie uzgadniające repertuar i plan przebiegu wydarzenia jest bezpłatny!

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Przedstawiamy paletę możliwości wykonawczych oraz repertuaru.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Anna Buda violinist | koncerty (6)

Your Dream Day | Anna Buda skrzypaczka id:46477
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 6 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Pszczyna
Data dodania: 22-09-2020

Koncert p. Anny był wspaniałym, unikalnym dla nas i naszych Gości przeżyciem. Pełna gracji i wdzięku artystka zagrała w kwartecie podczas naszego przyjęcia weselnego. Z lekkością, humorem i elegancją zaprezentowała nasz ukochany utwór Carlosa Gardela - Por una cabesa - do którego zatańczyliśmy oraz wiele innych pięknych kompozycji. Szczerze, nie spodziewaliśmy się takiej pięknej muzycznej oprawy... To było cudowne, wzruszające przeżycie, za które bardzo, bardzo dziękujemy!

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2019
Kraków
Data dodania: 15-09-2020

Ania zapewniła nam najlepszą oprawę ślubu jaką można sobie wymarzyć! Wykonała m.in. utwory Ave Maria, Hallelujah. Swoim talentem sprawiła, że wszyscy byliśmy bardzo wzruszeni i mogliśmy przeżyć coś niezwykłego. Profesjonalistka w każdym względzie, gorąco polecam!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-09-2019
Mielec
Data dodania: 11-09-2020

Polecam serdecznie! Najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć to poproszenie P. Anny o towarzyszenie nam podczas tak wyjątkowych chwil jak ślub. Było to niesamowite uczucie, które wzruszyło wszystkich gości a najbardziej nas.
Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentne i wspaniale przygotowane osoby jak P. Anna. Do tego jest maksymalnie sympatyczna i skromna a dodatkowo profesjonalna!

M
Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-07-2020
Katowice
Data dodania: 11-09-2020

Raczej nigdy nie zdarza mi się dawać opinii online, niemniej jednak postanowiłem się pochylić nad p. Anną Budą. Od początku byłem sceptycznie nastawiony na prywatny koncert skrzypcowy, na moim ślubie, ale moja żona nalegała, bowiem to było jej marzenie. Muszę jej przyznać, że to był doskonały pomysł, bowiem wreszcie zamiast smutnych dźwięków kościelnych, wydał się piękny dźwięk ze skrzypiec p. Anny Budy. Nigdy tego nie zapomnę i nie mogę się doczekać, aż otrzymamy nagrania ze ślubu. Szczególnie p. Anna Buda umiliła nasz wyjątkowy dzień, swoją skromną, acz bardzo pozytywną osobą.

Reasumując, gorąco polecam p. Annę Budę, bowiem to osoba młoda, energiczna, niezwykle utalentowana. Gdybym brał ślub drugi raz, to zdecydowanie sam bym tym razem wpadł na pomysł zatrudnienia skrzypaczki - zapewne doskonale się również sprawdza, przy innych okolicznościach! POLECAM!

O
Ola HM
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-03-2020
Kraków
Data dodania: 11-09-2020

Dziekuje Ci Aniu za dodanie do naszej ceremonii ślubnej „wisienki na torcie”, bylo wspaniale
Polecam każdemu ❤️❤️❤️

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-09-2019
Kraków
Data dodania: 10-09-2020

Niesamowita osoba, wszystko profesjonalnie przygotowane, bardzo komunikatywna, świetnie przygotowany repertuar, gorąco wszystkim polecam!!!

liczba odwiedzin: 2278

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie