Zobacz zdjęcia (15)
Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 1
Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 2 Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 3 Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 4 Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 5
Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje, Tarnów - zdjęcie 6
1 / 15

Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje id:45826

od 450 do 1050 zł / Wypożyczenie
Tarnów, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
539-943...

O nas

Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje, to firma powstała z pasji i chęci pracy z ludźmi oraz dawania radości innym. Chcemy aby dzięki nam Twoje wesele było jeszcze bardziej wyjątkowe, dlatego stawiamy na jakość, profesjonalizm i dużo dobrej zabawy :)

Działamy dla Ciebie kompleksowo: wynajem fotobudki Tarnów i okolice (do 50 km), ciężki dym - taniec w chmurach, wytwornica baniek, animacje dla dzieci, spersonalizowane upominki dla gości (magnesy/lusterka/przypinki). Mało? A czy wiesz, że jako jedyni na rynku proponujemy wyjątkową i nietuzinkową Księgę Gości?

Tworzymy również dla Ciebie spersonalizowane upominki dla gości (magnesy/lusterka/przypinki). Mnogość wzorów lub umieszczenie własnego zdjęcia z podziękowaniem sprawi, że Twoi goście poczują się wyjątkowo. Zapakowany upominek wraz z zawieszką doskonale zastąpi winietkę🙂 Cena od 3,19 zł! Pełna oferta na naszej stronie.

Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje - film 1 Anowi.fun Fotobudka imprezowe atrakcje - film 1

Oferta Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje

Fotobudka / atrakcje

od 450 do 1050zł/ Wypożyczenie

PAKIETY FOTOBUDKI Anowi.fun 2020 i 2021

• Pakiet Srebrny czas pracy fotobudki 1h cena 450zł (dedykowany dla max 40 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,

• Pakiet Złoty czas pracy fotobudki 2h cena 650zł (dedykowany dla 40 – 80 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,

• Pakiet Diamentowy czas pracy fotobudki 3h cena 850zł (dedykowany dla 80 – 130 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 40 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, księga gości w formie książki 50zł lub 50zł rabatu na księgę gości w formie magnesów, każda dodatkowa godzina pracy +250zł.,


• Pakiet Platynowy czas pracy fotobudki 4h cena 1050zł (dedykowany powyżej 130 osób) - nieograniczona ilość zdjęć, odbitki gratis, gadżety i akcesoria, tło do wyboru, opieka animatora, dojazd w cenie do 50 km** (powyżej 1 PLN/km), personalizacja wydruków, księga gości w formie książki GRATIS lub 70zł rabatu na księgę gości w formie magnesów, każda dodatkowa godzina pracy +200zł.,

• Czas pracy fotobudki powyżej 4 h cena ustalana indywidualnie.

KSIĘGA GOŚCI formie książki do wklejania zdjęć 100zł
KSIĘGA GOŚCI w formie magnesów 150zł (maksymalna ilość magnesów w księdze gości 80 szt./każda kolejna sztuka płatna dodatkowo 2zł.
WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY CIĘŻKIEGO DYMU pierwszy taniec w chmurach (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł)
WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY BANIEK czas pracy max 15 minut (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł)

DODATKOWE OPCJE-USŁUGI


ANIMATOR DLA DZIECI 400 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 100 zł) - 2,5 godzinne animacje dla max 15 dzieci*, prowadzone przez 2 animatorów, podczas których tańczymy, kręcimy magiczne różności z balonów, robimy tatuaże, bawimy się z chustą animacyjną, puszczamy wielkie bańki, ale przede wszystkim dzieci bawią się kreatywnie - uczestnicząc w warsztatach plastycznych na których samodzielnie robią własne magnesy, lusterka lub przypinki:). Zapewniamy wszelkie potrzebne materiały: stemple, tusze, naklejki, kredki itp., dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km),

WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY CIĘŻKIEGO DYMU (pierwszy taniec w chmurach, obszar zadymienia ok 80 m) 450 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł) – usługa obejmuje wynajem, obsługę oraz suchy lód potrzebny do realizacji zlecenia, dojazd w cenie do 30 km** (powyżej 1 PLN/km),

WYNAJEM+OBSŁUGA WYTWORNICY BANIEK (czas pracy max 15 minut) 250 zł (w pakiecie z fotobudką cena obniżana jest o 50 zł) - usługa obejmuje wynajem, obsługę oraz specjalistyczny płyn do maszyny potrzebny do realizacji zlecania, dojazd w cenie do10 km** (powyżej 1 PLN/km),


* koszt za każde kolejne dziecko wynosi 10zł
**dojazd liczony od biura firmy (Tarnów, ul. Warsztatowa 5)


WAŻNE INFORMACJE
Obsługa z Fotobudką dojeżdża na miejsce odpowiednio wcześnie, tak aby uzyskać gotowość do pracy na pół godziny przed rozpoczęciem imprezy.
Gwarantujemy pełną obsługę ( montaż, demontaż Fotobudki, opiekę nad gośćmi).

Zdjęcia zostaną wykonane w formacie 5x15cm lub 10x15cm w ilości dwa zdjęcia. Zdjęcia po zakończonej imprezie, w ciągu 7 dni zostaną udostępnione Najemcy na pendrive.


Zleceniodawca na 1 miesiąc przed uroczystością decyduje (drogą mailową) o wyborze tła, szablonu oraz wielkości zdjęć. Wykonawca zobowiązuje się na przysłanie (drogą mailową minimalnie 1 tydzień przed powyższym terminem) 3 propozycji szablonów oraz teł do wyboru.
Warunkiem realizacji zamówienia jest podpisanie umowy oraz wpłata zadatku w wysokości 30% wartości zamówienia (w zaokrągleniu w górę do pełnych 10zł) w terminie do trzech dni od daty podpisania umowy w formie gotówkowej lub bezgotówkowej. Pobrany zadatek jest gwarancją zrealizowania zamówienia w terminie oraz niezmienności ceny i nie podlega zwrotowi.

Prowadzimy również sprzedaż spersonalizowanych upominków dla Gości (lusterka kieszonkowe, magnesy, otwieracze z funkcją magnesu przypinki).
Oferta PDF wysyłana przy zapytaniu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty😊

Znajdziesz nas również na Allegro wpisując nazwę użytkownika Anowifun.


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego (wiążące, w kwestii warunków wykonania usługi zapisy znajdują się w podpisanej z Klientem).

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeśli cenicie Państwo najwyższą jakość, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie a przy tym świetną atmosferę podczas współpracy - to jesteśmy idealni dla Was:)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Najwyższą jakość oferowanych usług, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim świetna atmosfera podczas współpracy - to nasze wyróżniki.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ponieważ zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim świetna atmosfera podczas współpracy. Po prostu nasza praca jest naszą pasją:) i dlatego w dużej mierze działamy dzięki poleceniom zadowolonych Klientów.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Najmocniejsze strony naszej oferty to: najwyższą jakość oferowanych usług, kompleksowość, profesjonalizm, doświadczenie ale przede wszystkim świetna atmosfera podczas współpracy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z ludźmi, bycie częścią tak ważnego wydarzenia i sprawianie, że staje się jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane:)

Opinie Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje

Nazwa firmy: Anowi.fun Fotobudka Tarnów imprezowe atrakcje
NIP: 8732725600
Imię i nazwisko: Iwona Solarz
Adres: Tarnów, ul. Ul. Warsztatowa 5/002, 33-100, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 19:00 Wt: 08:00 - 19:00 Śr: 08:00 - 19:00 Cz: 08:00 - 19:00 Pt: 08:00 - 19:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
539-943...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1113
Zadzwoń
539-943...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie