Zobacz zdjęcia (5)
Aran Studio - historie w fotografii, Kraków - zdjęcie 1
Aran Studio - historie w fotografii, Kraków - zdjęcie 2 Aran Studio - historie w fotografii, Kraków - zdjęcie 3 Aran Studio - historie w fotografii, Kraków - zdjęcie 4 Aran Studio - historie w fotografii, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Aran Studio - historie w fotografii id:52559

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Ahoj!

Mam na imię Rafał i prowadzę firmę Aran Studio, a dzięki mojemu zaangażowaniu w to co robię, moje doświadczenie sięga aż 15 lat. Każdy fotograf ślubny ma swój niepowtarzalny styl i umiejętności, ja staram się nie ingerować w przebieg uroczystości i zabawy a być jedynie "niewidocznym świadkiem". Dzięki takiemu podejściu staram się znaleźć u Was jako Pary Młodej i u Waszych gości niezapomniane emocje i uwiecznić je na zdjęciach.

Czym więc jest dla mnie fotografia? Jest, przede wszystkim wyzwaniem. Powinna ona wzbudzać emocje, rozkoszować swoim widokiem. Liczę, że każda moja para, oglądając po latach swoje zdjęcia ze ślubu - uśmiechnie się i rozluźni przypominając sobie właściwe emocje. Zdjęć nie oceniam pod względem wizualnym, lecz staram się je poczuć a przede wszystkim stworzyć z nich historie, ponieważ to właśnie one są najważniejsze.

Jak już wcześniej wspomniałem, podczas ceremonii staram się być niewidoczny jednak podczas pleneru i zdjęć pozowanych możecie liczyć na pełne odprężenie. Doskonale zdaję sobie sprawę jak stresujące potrafią być sesje zdjęciowe dla osób, które na co dzień nie pozują profesjonalnie, dlatego robię wszystko aby rozluźnij atmosferę.

W mojej ofercie możecie liczyć na fotografowanie przez kilka godzin, od przygotowań aż po oczepiny.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Jestem absolwentem Krakowskich Szkół Artystycznych, kierunek Fotografia, a moje osiągnięcia można była oglądać na 3 wernisażach w Krakowie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej fotografuję przez 12 godzin w danym dniu, jednak staram się aby oferta była dostosowana do każdego, więc zapytaj mnie o możliwość przedłużenia!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Szczerze powiedziawszy to było tak dawno, że nie pamiętam nawet zbliżonej daty. Pierwsze kroki w fotografii stawiałem na starym Zenicie 12XP i wywoływałem zdjęcia w ciemni.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moja legitymacja liturgiczna wystawiona jest z datą 2009, jednak pierwsze śluby były znacznie wcześniej.

Jak ubieramy się na wesele?

To jest ważna kwestia pomijana przez wielu fotografów i pary młode. Zawsze jestem ubrany elegancko, a w mojej garderobie jest przygotowana zawsze biała koszula. Przyznam szczerze, że z marynarki jednak często rezygnuję, ze względu na pracę z dwoma aparatami.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Najczęściej jest to galeria online, dzięki takiemu rozwiązaniu, w łatwy sposób możecie ściągnąć swoje zdjęcia a Wasi goście podziwiać całą piękną historię.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Jest to uzależnione różnymi czynnikami, najczęściej jest to 2-3 miesiące jednak czasem mogę Was prosić o trochę dłuższe oczekiwanie.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6831939585
Adres: Kraków, , 32-020, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
liczba odwiedzin: 133

Popularne miasta w okolicy