Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron, Kraków - zdjęcie 1
Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron, Kraków - zdjęcie 2 Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron, Kraków - zdjęcie 3 Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron, Kraków - zdjęcie 4 Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Paulina Drynda Fotografia - reportaż + sesja ślubna + dron id:51011

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć!
Bardzo mi miło, że zainteresowały Was moje prace i postanowiliście się przyjrzeć im bliżej. Z zawodu jestem biologiem i fotografem. Skąd to połączenie? Jako biolog z zawodu interesuję się szeroko pojętą antropologią czyli biologią człowieka. Moja praca magisterska była powiązana z doborem partnera życiowego względem cech fizycznych. Stąd też postanowiłam zostać fotografem ślubnym, zawsze interesowały mnie relacje damsko-męskie a poprzez zdjęcia jestem w stanie nie tylko stworzyć Wam pamiątkę na lata ale także pokazać uczucie jakie Was łączy. Emocje się nieodzownym elementem mojej pracy, staram się je zachować.
Poza fotografią kocham podróże, konie oraz motoryzację. Jeśli marzy Wam się przepiękna sesja w jakimś ciekawym miejscu, chętnie z Wami się tam zabiorę.
Co do fotografii - staram się aby moja praca zawsze była dokładna, pracuję na aparatach pełnoklatkowych Canon 6D x 2, zawsze mam zapasowy aparat, który pozwoli mi na swobodną pracę podczas niespodziewanej awarii głównego sprzętu. Pracuje na jasnych stałych obiektywach głównie Sigma 1.4 35mm, Canon 1.8 85mm oraz zoom Canon 2.8 70-200. Posiadam również legitymacje uprawniającą do fotografowania w miejscach sakralnych. Staram się na bieżąco szkolić i uczestniczę w różnego rodzaju warsztatach m.in. Adama Trzcionki, Malachite Medow, Krzysztofa Krawczyka.
Na co dzień mieszkam w Krakowie ale jestem mobilna i dojazdy nie stanowią dla mnie problemu. Działam głównie na terenie małopolski, śląska, świętokrzyskiego oraz dolnośląskiego.
Fotografią zajmuje się z pasji i nie jest to moje jedynie źródło utrzymania więc możecie być spokojni, że nie robię masowych reportaży 6 dni w tygodniu.

Jeśli zainteresowały Was moje prace zapraszam do kontaktu, zapoznania się z ofertą. Jestem otwarta na Wasze sugestie i komentarze. Zależy mi na tym aby spełnić Wasze oczekiwania w tym jedynym dniu.

Paulina :)

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 30-387, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 522

Popularne miasta w okolicy