Zdjęcia | Oferta | Opinie 5

Artur Kaszowski FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:21853

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
607-426...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 29-06-2016
Liczba odwiedzin: 630

Oferta

FOTOGRAFUJĘ DLA WAS
W czasie uroczystości ślubnych stawiam sobie przede wszystkim dwa cele.
Chcę pokazać w tym dniu Wasze piękno i elegancję oraz stworzyć pogodną atmosferę naturalności.
Nie zamęczam ludzi pozowanymi układami, jednak nie stronię też od pamiątkowych zdjęć z rodziną
i znajomymi. Przed każdym fotografowanym wydarzeniem słucham uważnie Waszych oczekiwań.
W miarę możliwości precyzyjnie ustalam szczegóły, aby zdjęcia, które pozostaną na lata ilustrowały niepowtarzalność tego dnia.

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Artur Kaszowski FOTOGRAFIA ŚLUBNA id:21853
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Piotr i Sylwia
Piotr i Sylwia
(5)
Dodano: 21-11-2017
Data imprezy: 17-06-2017
Miejscowość: Lanckorona
Sprzęt w dłoniach artysty. Artur ma umiejętność złapania w jednym kadrze całego uroku chwili, najczęściej bez naszej wiedzy. Spontaniczne zachowanie podczas sesji stawia jako priorytet, jednak potrafi również subtelnie tak pokierować detalami, by naturalność na zdjęciach była autentyczna. Bardzo sympatyczny, miły i otwarty człowiek. Sesja w plenerze po ślubie nie męczyła, a raczej przyjemnie bawiła. Zdjęciami jesteśmy zachwyceni,podobnie jak wszyscy, którzy mieli okazję je zobaczyć. Szczerze polecamy
.
Iwona
Iwona
(5)
Dodano: 21-11-2017
Data imprezy: 26-08-2017
Miejscowość: Nowa Biała
Pełen profesjonalizm i talent :) Jesteśmy bardzo zadowoleni, piękne zdjecia, są perły, które niewątpliwie są dla Nas wspaniałą pamiątka. Każda chwila, każdy ważny moment był uwieczniony. Artur doskonale wie kiedy nacisnąć spust migawki, tak aby wychwycić odpowiedni moment. Podczas sesji ZERO skrępowania, wszytko było naturalne co można zobaczyć na zdjęciach a to dzięki wspaniałej osobiwości Artura. Zdjęcia zostały docenione nie tylko przez nas ale i również przez naszą rodzinę i gości. Często i z ogromnym sentymentem będziemy do nich wracać . Było nam miło mieć cię na naszym ślubie i weselu, polecamy Cię serdecznie innym!
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 03-02-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Limanowa
Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja. Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy :) Polecamy wszystkim Artura jako fotografa, dzięki niemu mamy pamiątkę ślubną, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem i wzruszeniem. Jeszcze raz bardzo bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia!
Marcin
Marcin
(5)
Dodano: 02-02-2017
Data imprezy: 03-09-2016
Miejscowość: Krempachy
Fotografia na najwyższym poziomie!...Bardzo miła atmosfera, super dogadanie, ustalanie szczegółów, pomysłowość na każdym kroku...Ale i tak najlepsze zdjęcia wychodzą spontanicznie, które Pan Artur "idealnie" wychwytuje...Brawo Panie Fotografie...Dziękujemy raz jeszcze:) Jestem z Żoną pod wrażeniem, inny fotograf nie wchodzi w grę...Pozdrawiamy i gorąco polecamy:)
Angelika
Angelika
(5)
Dodano: 02-02-2017
Data imprezy: 13-01-2017
Miejscowość: Wadowice
Pan Artur to fotograf pierwsza klasa. Zdjęcia, które robi wywołują zachwyt i uśmiech. Piękne ujęcia momentów, które są uchwycone w chwili. W trakcie zdjęć byliśmy sobą, można było zapomnieć, że ktoś obok robi zdjęcia, by Pan Artur uchwycił idealny moment

Dane kontaktowe

Artur Kaszowski FOTOGRAFIA ŚLUBNA
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-902

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.