Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art. - film 1 Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art. - film 1
Pokaż kolejny film

Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art. id:37276

od 3900 do 9000 zł / komplet
Kielce, świętokrzyskie
(12)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
726-348...
500-031...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 3 kamery

Mówi się, że dzień ślubu jest najpiękniejszym i najważniejszym dniem w życiu! Emocje, uczucia, wzruszenia to coś co towarzyszy każdemu w takim dniu, chwile które chcemy zapamiętać na zawsze. Niestety, pamięć jest ulotna dlatego też warto zatroszczyć się o nieprzemijającą pamiątkę tego dnia. Chcielibyśmy stworzyć dla was profesjonalny reportaż ze ślubu i wesela taki do którego będziecie wracać latami i czuć te same emocje co na początku.

Fotografia i Filmowanie to nie tylko nasza praca to też pasja, dziedzina w której chcemy się nieustannie rozwijać. Staramy się, do każdego zlecenia podchodzić indywidualnie. Długo zbieraliśmy swoje doświadczenie, dlatego teraz tworzymy swoją markę po to by dla was robić coś pięknego i niezwykłego.

Każdy nasze zlecenie realizujemy według najnowszych standardów w połączeniu z najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi dostępnymi na rynku. Jesteśmy młodzi dlatego macie pewność, że wasz reportaż nie będzie nudny Rodem lat 90! Dajemy gwarancję że film nie będzie przewijany a zdjęcia nie będą oglądane z ogromnym zaciekawieniem.

Na każdym naszym zleceniu jesteśmy osobiście, nie wynajmujemy podwykonawców z zewnątrz i nigdy nie realizujemy kilku zleceń w jednym dniu.

Nasze produkcje filmowe realizujemy zawsze we dwóch, dzięki pracy dwóch operatorów obraz pozyskujemy z trzech kamer, dodatkowa kamera rejestruje obraz na statywie. Wszystko to umożliwia nam stworzenie filmu niepowtarzalnego i bardzo dynamicznego.

Podczas naszych zleceń dużą wagę stawiamy na kontakt, chcielibyśmy stworzyć z wami luźną relacje, możemy podpowiedzieć co zrobić aby ten dzień stał się jeszcze piękniejszy i niezapomniany. Chcemy być w ciągłym kontakcie z wami przed jak i w czasie tworzenia projektu.

Świadomie podjęliśmy decyzję że nie chcemy tworzyć masowej ilości przeciętnych reportaży, wynajmując podwykonawców i realizować kilka zleceń jednego dnia.
W zamian za to chcemy tworzyć rocznie kilkanaście wyjątkowych i ambitnie zrealizowanych pamiątek które nigdy się nie znudzą i do których nasze Pary będą wracać z ogromnym sentymentem.

Jeśli zależy Wam na super pamiątce z waszego najważniejszego dnia, to daję gwarancję że się nie zawiedziecie.

Zobacz zdjęcia (50)
Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 1
Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 2 Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 3 Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 4 Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 5
Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art., Kielce - zdjęcie 6
1 / 50

Oferta Imagine Art

Reportaż Foto + Film

od 3900 do 9000zł/ komplet

REPORTAŻ ŚLUBNY FOTOGRAFIA + FILM

CENA OBEJMUJE:
DWÓCH PROFESJONALNYCH OPERATORÓW NAGRYWAJĄCYCH RÓWNOLEGLE CAŁE WYDARZENIE
JEDNEGO PROFESJONALNEGO FOTOGRAFA Z DWOMA APARATAMI
PRACĘ OD PRZYGOTOWAŃ DO OCZEPIN BEZ LIMITU CZASOMEGO
WSZYSTKIE ZDJĘCIA W FORMACIE RAW
MINIMUM 350 OBROBIONYCH ZDJĘĆ
DYNAMICZNY FILM DO 70 min
NOWOCZESNY TELEDYSK ŚLUBNY
PRYWATNA GALERIA INTERNETOWA ZABEZPIECZONA HASŁEM
SESJA PLENEROWA DNIU ŚLUBU
WYWIADY Z GOŚĆMI NA ŻYCZENIE PARY MŁODEJ
PENDRIVE W EKSKLUZYWNYM OPAKOWANIU
ZNAKOMITA JAKOŚĆ OBRAZU, DZIĘKI UZYCIU APARATÓW BEZLUSTERKOWYCH MARKI SONY ORAZ STABILIZATORÓW OBRAZU
ZNAKOMITA JAKOŚĆ AUDIO, DZIEKI UŻYCIU DODATKOWYCH REJESTRATOROW DZWIĘKU
DOJAZD DO 100KM GRATIS

DODATKOWE OPCJE:
DRON
PLENER INNEGO DNIA
NOWOCZESNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW
SESJA NARZECZEŃSKA
SESJA ZAGRANICZNA
POPRAWINY

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Reportaż nagrywamy tak naprawę bez limitu czasowego, bardzo często zaczynamy zdjęcia z samego rana w sobotę a kończymy co najmniej po oczepinach.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Trzyosobowa profesjonalna ekipa (1 fotograf, 2 filmowców)
Brak limitu czasowego pracy w dzień ślubu
Wszystkie zdjęcia w formacie RAW (średnio około 3000 zdjęć)
Co najmniej 350 obrobionych zdjęć
Film (reportaż)
Zwiastun
Prywatna galeria internetowa
Wywiady z gośćmi
Pendrive w ekskluzywnym opakowaniu
Dojazd do 100 km gratis

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Zdecydowanie zadowolenie Par przy odbieraniu materiału.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nagrywamy oraz fotografujemy aparatami bezusterkowymi marki Sony.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Szczerze mówiąc posiadamy najnowszej jakości sprzęt, on na pewno pomaga uzyskać świetny obraz oraz dźwięk. Natomiast uważam że to nie sprzęt jest ważny a podejście i wizja do stworzenia wyjątkowego reportażu.

Jak ubieramy się na wesele?

Zawsze schludnie. Są to zazwyczaj ciemne spodnie oraz koszule, staramy jak najmniej rzucać się w oczy a przy okazji wyglądać w elegancki sposób.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy udostępniamy na galerii internetowej oraz na ekskluzywnym drewnianym pendrive.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia udostępniamy na galerii internetowej oraz na ekskluzywnym drewnianym pen drive, oferujemy także odbitki.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zajmujemy się filmowaniem oraz fotografią na cały etat, dlatego nasze pary nie musza czekać długo na materiał. Najczęściej jest to okolu 30 dni

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy uprawnienia do fotografowania w kosciele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy odpowiednie świadectwo kwalifikacji obsługi drona.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020

Opinie Imagine Art (12)

Kreatywna produkcja Foto-Video Imagine Art. id:37276
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 12 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Nowa Słupia
Data dodania: 07-09-2023

Pragniemy wyrazić nasze głębokie zadowolenie i uznanie za wyjątkową pracę wykonaną przez Imagine Art podczas naszego ślubu.

Profesjonalizm ekipy Imagine Art, dbałość o detale oraz zaangażowanie w zapewnienie, że nasz wyjątkowy dzień zostanie uwieczniony w doskonałym stylu, pozostawia głębokie wrażenie.
Już od samego początku było widoczne, że Darek i Tomek byli oddani temu, aby nasze wspomnienia ślubne były jak najlepsze. Dokładne wyjaśnienia i staranne przygotowanie w fazie wstępnej były niezwykle pomocne, abyśmy byli odpowiednio przygotowani do każdej kluczowej chwili naszego ślubu. Ekipa posługuje się biegle w języku angielskim co bardzo nam pomogło ze względu na męża i wielu międzynarodowych gości, w tym drużby- każdy czuł się komfortowo i wiedział co ma robić w kluczowych momentach. Potrafili też rozkręcić imprezę dogadując się z zespołem muzycznym i zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.
Praca ekipy Imagine Art nie tylko uchwyciła same wydarzenia, ale także emocje, śmiech i miłość, które definiowały nasz dzień ślubu.
Ekipa wywiązała się z obietnic, dostarczając nam gotowe produkty na czas i przekraczając nasze oczekiwania pod względem jakości.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Imagine Art za wyjątkową pracę, zaangażowanie i poświęcenie w celu uczynienia naszego ślubnego dnia tak niezapomnianym. Państwa profesjonalizm, kreatywność i osobiste podejście zdecydowanie wyróżniają Państwa spośród innych!

R
Renata
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Warszawa
Data dodania: 29-08-2023

Z Zuzą, Darkiem i Tomkiem poznaliśmy na weselu w lipcu '22. Nasza współpraca zaczęła się wcześniej. Pierwszy kontakt miałam z Darkiem i to w jaki sposób opowiadał o tym co możemy od nich otrzymać kupiło mnie od razu! Zależało nam na reportarzu pełnym emocji, pokazaniu tego co jest miedzy nami. Jedna z ważniejszych rzeczy, którą możecie od nich otrzymać to wsparcie i podpowiedzi co zrobić aby materiał z tego dnia był jeszcze lepszy! Nie chodzi tylko o dekoracje i przygotowania młodych, ale przede wszystkim o gesty, co wygląda dobrze, a co nie.
Dzień ślubu to świetna atmosfera i przede wszystkim dobry kontakt z całą ekipą w stosunku do nas, ale też do naszej rodziny. Zuza, Tomek i Darek to zgrana ekipa, która dała z siebie 1000%!
Po weselu czekała nas sesja ślubna. Wymyśliliśmy sobie sesję w Tatrach i pomimo dużej odległości zgodzili się na nią bez problemu! Bardzo się cieszymy, bo zdjęcia i sceny do teledysku ślubnego wyszły pięknie!
Materiał otrzymaliśmy szybciej niż się spodziewaliśmy, co jest bardzo ważne przy firmie, która jest obłożona cały sezon. Materiał jest piękny, wzruszający, delikany ale też pozytywnie zakręcony! Z utworów, które zostały użyte w filmie i teledysku, zrobiliśmy playlistę i bardzo często ich słuchamy. A wiadomo, że muzyka jest bardzo ważna! Zdjęcia wiszą na ścianach, a goście są zachwyceni, że zostali uchwyceni w różnych momentach ślubu i wesela.
P.S. Po ślubie czeka na Was mała niespodzinka. Ale nie chcę Wam jej psuć, więc przekonajcie się sami 🙂

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-06-2021
Kielce
Data dodania: 23-11-2021

Profesjonalnie i sprawnie. Film i zdjęcia super! Gorąco polecam 👍

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2021
Kazimierza Wielka
Data dodania: 11-11-2021

Przepiękny teledysk i nagranie! Współpraca na najwyższym poziomie!

K
Karol
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2020
Strawczyn
Data dodania: 06-09-2020

Pełen profesjonalizm. Młody prespektywiczny zespół, który podchodzi z pełną pasją do swoich obowiązków. Bardzo pomocni oraz życzliwi. Praca oraz kontakt z nimi to czysta przyjemność. Zuzia jak na taki krótki staż robi przepiękne zdjęcia, które można oglądać w nieskończoność. Darek oraz Tomek zrobili nam kapitalny film, który można oglądać kilka razy dziennie z takim samym zachwytem oraz uśmiechem. z czystym sercem wraz z małżonką polecamy produkty, które oferuje nam IMAGINE ART.

10/10

CHAPEAU BAS! :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-07-2020
Kielce
Data dodania: 03-09-2020

Dziękujemy za wspaniały film i zdjęcia😍 Cudowna, profesjonalna, zgrana ekipa, współpraca z nimi to czysta przyjemność!! Polecamy w 100%

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-07-2020
Skalbmierz
Data dodania: 02-09-2020

Kreatywne i profesjonalne podejście :) świetny kontakt oraz szybka realizacja filmu i teledysku. Polecam bardzo, najlepiej w pakiecie z fotografem. Bardzo dobrze ze sobą współpracują, a efekty są znakomite 😉😁

K
Karina i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-06-2020
Busko-Zdrój
Data dodania: 02-09-2020

Zdecydowanie polecamy usługi firmy Imagine Art. Bardzo sympatyczna i komunikatywna ekipa, spełniła nasze oczekiwania w 100 %. Zmontowany film był taki jak chcieliśmy, nie trzeba było nic poprawiać. Dodatkowo firma dograła nam kadry z drona czego nie było w naszej ofercie. Była to dla nas wspaniała niespodzianka :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Imagine Art

Nazwa firmy: Imagine Art
Imię: Dariusz 
Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
726-348...
500-031...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8435
Zadzwoń
726-348...
500-031...
Napisz

Popularne miasta w okolicy