Artystyczna, muzyczna oprawa przyjęć weselnych. id:272

Oferta
Dodaj do plannera

Zaproś mnie, a Twoja uroczystość pozostanie w pamięci zaproszonych gości, jako prawdziwe wydarzenie artystyczne, na pewno też nie zawiedziesz się!

Zaangażowanie, profesjonalizm, rzetelność i przystępne ceny za znakomitą jakość - to motto mojej działalności.

Jestem wokalistą, wodzirejem i śpiewającym Dj'em, laureatem programu "Droga do gwiazd" , "Szansa na sukces", "Muzyczna Winda" oraz OFPP "GAMA'2004" w Kołobrzegu, II OFP "RETRO" im. M. Fog ga - Interpretacje'2005 w Krakowie, itp.

Zajmuję się artystyczną oprawą muzyczną uroczystości zaślubin, w czasie której śpiewam "Ave Maria" Schuberta i Bacha&Gunoda, "Hymn codzienności" oraz pieśń "Quo Vadis pielgrzymie"), za kwotę 300 zł - tylko zaślubiny, oraz przyjęć weselnych za kwotę 2600 zł, w tym oprawa uroczystości zaślubin. Na przyjęciu weselnym zabawa, którą prowadzę trwa non-stop. Przez 30 min. śpiewam do 300 profesjonalnych, studyjnych podkładów muzycznych z chórkami, polskie przeboje rodzimych zespołów i wykonawców, a przez następne 30 min. prowadzę zabawy, (na życzenie karaoke), odtwarzam światowe hity lub inne przeboje, (disco polo, ludowe, jazz, techno itp.), z płyt CD lub dysku twardego - zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami, opracowanym wspólnie scenariuszem i zapotrzebowaniem Pary Młodej.

Dysponuję zawodowym amerykańskim sprzętem nagłaśniającym firmy Mackie HD 2x900 wat + subwoofer 600 wat, włoskiej firmy FBT 2x400 wat, (aktywne), mikserem MACKIE CFX12 oraz zawodowym oświetleniem wraz z wieloma efektami świetlnymi, wytwornicą baniek, dymu i wyrzutnią konfetti.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • altówka
 • flet
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • Ilość osób: 2

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2500 PLN / wesele

Koszt artystycznej oprawy muzycznej wraz z prowadzeniem:

- przyjęcia weselnego - nawet dla ponad 300 osób z prowadzeniem, własnym profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem wraz efektami i indywidualnym scenariuszem, to kwota od 2.500 zł brutto wzwyż za całość oprawy artystycznej zaślubin i uroczystości weselnej, w zależności od potrzeb wynikających z zamówienia i zamówionych zgodnie z zapotrzebowaniem artystów, + nocleg dla 2 osób, (przyjeżdżamy ok. godz. 17:00 dnia poprzedzającego przyjęcie, aby rozstawić sprzęt i profesjonalnie nagłośnić i oświetlić salę, na co potrzebujemy ok. 4 godziny), + koszty transportu tj. po 0,90 zł za 1 km do 200 km, i za każdy następny km - po 0,70 zł. Do 50 km - bezpłatnie.

- koncertu - recitalu, bankietu, występu na przyjęciu weselnym, festynie w moim wykonaniu trwającego 1 godz., (dwa sety po 30 min.), lub 1 godz. 30 min., (trzy sety po 30 min.) - to kwota 600 - 1800 zł. brutto, tj. 600 zł za 30 min set - bez nagłośnienia, z nagłośnieniem + 600 zł oraz koszty transportu. Do 50 km - bezpłatnie.

- bankietu tematycznego np. "Jak za dawnych lat" z piosenkami z lat 20/40,

- imprezy tanecznej, jubileuszu, eventu firmowego – to kwota od 1200 zł brutto wzwyż,

- Balu Sylwestrowego nawet dla ponad 400 osób z jego prowadzeniem, własnym profesjonalnym nagłośnieniem, oświetleniem oraz efektami i indywidualnym scenariuszem - to kwota 4500 zł. brutto wzwyż, (w zależności od zapotrzebowania i udziału dodatkowo zaproszonych artystów), + nocleg dla 2 osób, (przyjeżdżamy ok. godz. 17:00 dnia poprzedzającego przyjęcie, aby rozstawić sprzęt i profesjonalnie nagłośnić i oświetlić salę, na co potrzebujemy ok. 4 godziny), + koszty transportu tj. po 0,90 zł za 1 km do 200 km, i za każdy następny km - po 0,70 zł. Do 50 km - bezpłatnie.

W przypadku stałej współpracy - kwota za oprawę muzyczną imprezy do indywidualnego ustalenia!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Artystyczna, muzyczna oprawa przyjęć weselnych. id:272
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Patryk Dodano: 23-09-2014
(5)
Bardzo udana oprawa muzyczna z okazji naszego przyjęcia weselnego, goście bawili się naprawdę dobrze. Po weselu wszyscy byli pod wrażeniem, że Jeden człowiek może w tak profesjonalny sposób poprowadzić przyjęcie, śpiewać i zabawiać gości. Dziękujemy!
Autor: Monika i Michał Dodano: 30-09-2010
(5)
Jesteśmy muzykami, szczególnie uwrażliwieni na dobry wokal.
Pan Krzysztof urzekł nas swoim śpiewem i niesamowitą osobowością. Na żywo Jego śpiew robi zecydowanie większe wrażenie niż na nagraniach w internecie.
To lew sceniczny, a jednocześnie człowiek z klasą i wielkim sercem.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z oprawy muzycznej na naszym weselu, a także pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Krzysztofa (skrupulatnie rozpisany program wesela, własny sprzęt i oświetlenie, itp.), który miał na przemian puszczać wybrane przez nas utwory i śpiewać do podkładów studyjnych (nie midi!!!), ale w rzeczywistości więcej śpiewał i to do samego rana (wtedy się najbardziej rozkręcił;)).
Nadmienię, że mieliśmy wesele bez alkoholu i Pan Krzysztof świetnie dał sobie radę z prowadzeniem takiej imprezy.

Dziękujemy Panu Krzysztofowi za niezapomniane wesele!:)))

Monika i Michał
Poznań

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Artystyczna, muzyczna oprawa przyjęć weselnych.
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Kielce
Kod:26-001
Data dodania: 12-02-2009
Liczba odwiedzin: 6732

Godziny pracy

Pn:14:00 - 20:00
Wt:14:00 - 20:00
Śr:14:00 - 20:00
Cz:14:00 - 20:00
Pt:14:00 - 20:00
Sb:14:00 - 18:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia