Zobacz zdjęcia (5)
Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO, Wrocław - zdjęcie 1
Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO, Wrocław - zdjęcie 2 Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO, Wrocław - zdjęcie 3 Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO, Wrocław - zdjęcie 4 Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

Artystyczny, elegancki bodypainting dla gości, również w wersju FLUO id:46068

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Artystyczny body painting szturmem zdobył zachodnie przyjęcia, gale i bale, a teraz w końcu dotarł do Polski!

Nasi artyści to prawdziwi pasjonaci i profesjonaliści, podchodzący z sercem do swojej sztuki. Mogą pochwalić się wyróżnieniami na mistrzostwach Polski, a na co dzień działają jako instruktorzy artystycznego malowania ciała. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że nasze malunki będą wykonane na najwyższym poziomie - z pewnością zaskoczą Waszych gości.

Na bezpieczeństwie i dobrym doświadczeniu klientów zależy nam równie mocno, jak na estetyce. Używamy tylko hypoalergicznych farb do malowania ciała. Odchodzimy od tradycyjnych brokatów kosmetycznych na rzecz tych biodegradowalnych.

Posiadamy na koncie wiele realizacji, od kameralnych przyjęć, przez imprezy korporacyjne, aż po międzynarodowe festiwale. Pracujemy z zaangażowaniem, aby pozostawić unikalne wspomnienia i niesamowite zdjęcia.

Największy efekt WOW osiągamy używając farb, które świecą w świetle UV, które wprowadzają wręcz magiczny, nieziemski klimat i budzą radość i zachwyt. Posiadamy własne lampy, którym możemy rozświetlić parkiet.

Malowanie ciała i twarzy to wspaniałą atrakcja niezależnie od wieku - zarówno dla dorosłych jak i dla dzieciaków.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 1742

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie