Zobacz zdjęcia (5)
POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, Kraków - zdjęcie 1
POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, Kraków - zdjęcie 2 POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, Kraków - zdjęcie 3 POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, Kraków - zdjęcie 4 POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

POZYTYW STUDIO - Łukasz Lic. ARYTYSTYCZNE ZDJĘCIA ŚLUBNE id:3294

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Fotografia to moja wielka pasja, zawodowo zajmuje się nią od 18 lat. Lubie sport, kino i muzykę, a najbardziej lubię zadowolonych z moich zdjęć ludzi:). Przez te lata z aparatem w ręku miałem okazję poznać wspaniałych ludzi, przeżyć cudowne chwile i przede wszystkim zrobić zdjęcia, które zachowując wspomnienia stały się ważną częścią nie tylko mojego życia. Interesuje mnie fotografowanie ludzi: fotografia ślubna oraz sesje portretowe (modowe,narzeczeńskie, ciążowe, z dziećmi).

Podczas fotoreportażu z uroczystości ślubnych szczególną uwagę przykładam do oddania klimatu tego wyjątkowego, niezwykłego i jakże ważnego dnia, koncentrując się na emocjach pary młodej oraz zaproszonych gości. Staram się zawsze pokazać dzień ślubu możliwie najpiękniej, bez zbędnej reżyserii, pamiętając o detalach tworzących atmosferę tego dnia. Na zdjęciach ślubnych będą ujęte wszystkie chwile ważne i doniosłe, panująca atmosfera w tym uroczym dniu, ale również i Wasze emocje, uśmiechy, radości, wzruszenia, szczęście… Na pewno zdjęcia ślubne to będzie dla Was najlepsza i najważniejsza pamiątka.

Zapraszam do współpracy:)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 2664

Popularne miasta w okolicy