Zobacz zdjęcia (5)
Atelier SPOSA, Rzeszów - zdjęcie 1
Atelier SPOSA, Rzeszów - zdjęcie 2 Atelier SPOSA, Rzeszów - zdjęcie 3 Atelier SPOSA, Rzeszów - zdjęcie 4 Atelier SPOSA, Rzeszów - zdjęcie 5
1 / 5

Atelier SPOSA id:34988

Rzeszów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • rozmiarówka: 32-56

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie

Mamy zaszczyt powitać Państwa w świecie Sposa, marki, która od 15 lat towarzyszy kobietom w tym jednym najważniejszym dniu w życiu, jakim jest ślub. Jesteśmy jednym z wiodących producentów sukien w Polsce jak rownież marką, której projekty są dostępne na świecie. Co roku prezentujemy swoje kolekcje na targach w Warszawie, Paryżu, Dusseldorfie czy Nowym Jorku. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja w projektowaniu pozwala nam na tworzenie unikatowych kolekcji. Każda nasza suknia jest szyta ręcznie, co daje gwarancje produktu najwyższej jakości. Tkaniny i dodatki, które SPOSA używa w swoich kolekcjach, są sprowadzane z różnych zakątków świata.Marka założona przez kobietę, która jest dedykowana kobietom. Właścicielka oraz projektantka SPOSA, Ela Pacyna, przez lata doświadczenia w branży ślubnej doskonale rozumie potrzeby swoich klientek.


"Projektowanie sukien ślubnych to ciągła podroż - ekscytująca podróż. Jako kobieta, właścicielka firmy i projektantka jestem zaszczycona, towarzyszyć kobietom w tym wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. Projektując moje suknie myślę o kobietach na całym świecie. Każda z nas jest inna i każda wyjątkowa a suknia jest jedynie dodatkiem, który ma sprawić aby dzień ślubu był tym jedynym i wyjątkowym dniem w życiu każdej z nas”.

liczba odwiedzin: 1707

Popularne miasta w okolicy