Atrakcja na wesele Karykaturzysta Karykatury id:13160

Oferta
Dodaj do plannera

Witam wszystkie Pary Młode. W związku tym, że niektórzy chcą nadać swojemu ślubu trochę współczesności, wykroczyć po za banalny schemat wesela.
Właśnie dla takich jest moja oferta- rysowanie karykatur gości podczas wesela.
Jako że jestem w tym fachu od ponad 20 lat, mogę Państwo zapewnić że rysunki wykonuję na wysokim poziomie i bardzo szybko - około 5-8 osób w godzinę z gwarancją podobieństwa.
Styl rysowania dobierany w zależności od osoby rysowanej. Jeżeli artysta widzi że osoba ma poczucie humoru i potrafi sobie śmiać z siebie, wtedy rysunek może być bardzo śmieszny. Natomiast jeżeli artysta rysuje osobę bardziej wrażliwą, mającą kompleksy, wtedy rysunek jest bardziej portretowy z retuszem negatywnych cech.
Jestem z Krakowa ale dojeżdżam do innych miejscowości do 300km. Powyżej 300km oferta cenowa może ulec zmianie.

W naszej pracowni można też zamówić ręcznie wykonane gustowne zaproszenia ślubne z narysowanej w naszej pracowni karykaturą ze zdjęć pary młodej.

Wykonujemy fajne podziękowania dla rodziców w postaci karykatur portretowych pary młodej wraz z rodzicami na rysunku.

Atrakcje weselną -karykaturzysta można poszerzyć o dodatkową atrakcję - wróżka, która będzie w trakcie wesela stawiać tarota

Szersza oferta jest na stronie internetowej

Cennik

Orientacyjna cena: 200 PLN / godz.

Przykładowy koszt atrakcji- rysowania karykatur na weselu za 5godzin -1000zł. Atrakcja -rysowania karykatur może być połączone z dodatkową atrakcją- wróżka, za 5 godzin wyniesie 1500zł.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Atrakcja na wesele Karykaturzysta Karykatury
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:31-161
Data dodania: 10-09-2014
Liczba odwiedzin: 1550

Polecamy

Nowe ogłoszenia