Zobacz zdjęcia (5)
ATRAKCJE DLA DZIECI  /ANIMATORZY NA Szczudłach, Lubień - zdjęcie 1
ATRAKCJE DLA DZIECI  /ANIMATORZY NA Szczudłach, Lubień - zdjęcie 2 ATRAKCJE DLA DZIECI  /ANIMATORZY NA Szczudłach, Lubień - zdjęcie 3 ATRAKCJE DLA DZIECI  /ANIMATORZY NA Szczudłach, Lubień - zdjęcie 4 ATRAKCJE DLA DZIECI  /ANIMATORZY NA Szczudłach, Lubień - zdjęcie 5
1 / 5

ATRAKCJE DLA DZIECI /ANIMATORZY NA Szczudłach id:11243

Lubień, małopolskie

O nas

WHITE RABBIT-ANIMATORZY NA TWOJE WESELE

Dział opieki nad dziećmi na różnego rodzaju przyjęciach, weselach czy zjazdach powstał w odpowiedzi na częsty problem przy organizacji tego rodzaju wydarzeń. Podczas, gdy jest wielu specjalistów i konsultantów, którzy doskonale wiedzą jak zorganizować wspaniałe przyjęcie, okazuje się, iż często zapominamy o najmłodszych uczestnikach.
Animator zajmuje się całą grupą dzieci, dostosowując zabawy do potrzeb i wieku. Dzięki temu możemy śmiało zagwarantować pełen komfort dorosłym uczestnikom, którzy nie muszą wciąż zajmować się własnymi pociechami. Ze spokojem będą mogli zająć się zabawą i weselnymi rozrywkami..
My natomiast wciągniemy najmłodszych w wir zabaw i atrakcji na najwyższym poziomie. Zintegrujemy kuzynostwo, dzieci gości, wszystkich z obu stron Pary Młodej. Na koniec położymy co bardziej zmęczonych spać i poczekamy na rodziców.
W ofercie:
Animator akrobata na nowoczesnych szczudłach skaczących (Poweriser)
Animatorki absolwentki Akademii Sztuk Pięknych
Animatorzy absolwenci kierunków pedagogicznych

- Bańki mydlane XXL

-Gry i zabawy dostosowane do wieku i potrzeb dzieci

• Artystyczne malowanie twarzy.

• Zwierzątka z baloników

• 4 metrowa Chusta Klanzy!

• Mobilne nagłośnienie do 50 osób

• Pokazy koła garncarskiego

-Zamki Dmuchane

• Warsztaty plastyczne

-Pokazy Robotyki

-Muzyka dla dzieci na żywo

-Zawodowy teatrzyk dziecięcyPonadto zajmujemy się areografią i artystycznym malowaniem pokoi dziecięcych, sal zabaw, przedszkoli.

liczba odwiedzin: 2613

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie