Audi S8/A8 z MASAŻEM i DŹWIĘKIEM V8 !!! - auto na wesele i ślub

500 zł
Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Audi
  • Kolor: granatowy

O nas

Witam

Mam do zaoferowania przepiękne granatowe Audi A8 po optycznym liftingu na S8! Silnik benzyna 4.2 V8 335KM do tego legendarny napęd na 4 koła Quattro i pneumatyczne zawieszenie! Wnętrze to prawdziwy luksus! Brązowa skóra na fotelach z funkcją masażu, wentylacji i podgrzewania, idealnie komponuje się z czarną skórą na boczkach i tunelu. Całość uzupełnia drewno oraz słupki i podsufitka obite brązową alkantarą!
Podczas jazdy do uszu pasażerów może dobiegać czysty dźwięk muzyki z nagłośnienia Bose Surround lub dla fanów aut zmodyfikowany wydech od S8 może wydobyć z siebie przepiękny bulgot silnika V8!
Wygląd został uzupełniony o 20" felgi S-Line, duże sportowe hamulce z S8, unikatowe końcówki wydechu i przyciemniane szyby. Dodatkowo zawieszenie zostało lekko obniżone.

Oferuje czysty i zadbany samochód wraz szoferem. Przed każdą uroczystością samochód jest poddawany prawie 5h detalingowi: myciu, zabezpieczaniu i woskowaniu lakieru, czyszczeniu felg i opon, odkurzaniu i myciu wnętrza itp. Także wygląda jakby świeżo wyjechał z salonu!

Cena ok 500 zł dotyczy wynajmu auta wraz z kierowcą na 5-6h w obrębie 50km od centrum miast: Warszawa oraz Olsztyn. W przypadku większych dystansów może ona minimalnie wzrosnąć.

W cenie wynajmuj oferuję własne tablice Młoda Para i 2 zestawy własnych dekoracji.

Pozdrawiam

liczba odwiedzin: 5867

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy