Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

August Ośrodek Wypoczynkowy

Piwna 8, 16-300, Augustów, podlaskie

August Ośrodek Wypoczynkowy - Sala weselna

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

  • stoły prostokątne
  • klimatyzacja

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie

O nas

Ośrodek Wypoczynkowy August w Augustowie to wyjątkowe miejsce na mapie województwa podlaskiego, zlokalizowane nad Kanałem Bystrym, w którym zaplanujecie wszystkie najważniejsze dla Was momenty - wesele, ale także inne uroczystości takie jak chrzciny, komunie. Nasza restauracja na wesele stanowi przestrzeń, w której zarówno Wy, jak i Wasi goście będziecie mogli poczuć się jak w domu.

Co może zaoferować przyszłym parom młodym Ośrodek Wypoczynkowy August? Wesele w pięknych wnętrzach klimatyzowanej sali bankietowej, w której przy prostokątnych stołach możemy zaplanować dla Was zarówno kameralne przyjęcie, jak i huczne wesele z zabawą do białego rana.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważnym wydarzeniem w życiu przyszłych nowożeńców jest dzień ich ślubu i wesela. Przykładamy olbrzymią wagę, aby każde zaplanowane w naszym obiekcie przyjęcie posiadało niepowtarzalną oprawę. Opowiedzcie nam o Waszych potrzebach i marzeniach, a my pomożemy Wam je zrealizować!

Ośrodek Wypoczynkowy August zapewnia Wam również profesjonalną obsługę, która zatroszczy się o każdy, nawet najmniejszy detal przyjęcia, odbywającego się w jednej z naszych sal bankietowych. Menu weselne przygotowywane specjalnie na Waszą uroczystość przez naszego Szefa Kuchni z pewnością zaspokoi podniebienia najbardziej wymagających gości.

Przybyłym gościom oferujemy również komfortowy odpoczynek w naszych pokojach gościnnych z możliwością korzystania z uroków pięknej przestrzeni otaczającej Ośrodek Wypoczynkowy August.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: August Ośrodek Wypoczynkowy
Adres: Augustów, Piwna 8, 16-300, woj. podlaskie
liczba odwiedzin: 982

Najczęściej zadawane pytania na temat August Ośrodek Wypoczynkowy

  • Czy August Ośrodek Wypoczynkowy organizuje imprezy okolicznościowe?

    W August Ośrodek Wypoczynkowy organizowane są: np. imprezy okolicznościowe, chrzciny, komunie, itd.

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy