Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (1)
Piosenka wyraża więcej niż tysiąc słów, Warszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Piosenka wyraża więcej niż tysiąc słów id:47118

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Chcecie, aby Wasz ślub był wyjątkowy i niepowtarzalny? Szukacie oryginalnego pomysłu na celebrację dnia ślubu i Waszej miłości? A może chcecie zrobić nietuzinkową niespodziankę swojej drugiej połówce bądź sprawić niesamowity prezent swoim rodzicom? Oferujemy napisanie tekstu i skomponowanie utworu muzycznego stworzonego specjalnie na tę okazję, który pokaże Was z nieznanej dotąd strony, zachwyci Waszych bliskich, wzruszy do łez, a weselny wieczór uczyni niezapomnianym!

Nasza usługa obejmuje:
- napisanie tekstu piosenki (istnieje także możliwość skomponowania melodii do Waszego tekstu);
- skomponowanie melodii;
- zajęcia z emisji głosu, na których przygotujemy Was solo lub w duecie do wykonania piosenki na żywo lub w celu nagrania studio;
- nagranie piosenki z akompaniamentem fortepianowym na nośniku.

Istnieje możliwość przygotowania utworu w pełnej aranżacji (wiele instrumentów, brzmień, w wersji radiowej) a nawet możliwość nagrana teledysku.

Nagrany utwór pozostaje do Waszej dyspozycji w następującym zakresie: możecie go wykorzystać np. w teledysku ślubnym, na pierwszy taniec, odtworzyć podczas wesela, pozostawić jako pamiątkę z tego dnia. Nie możecie wykorzystać utworu do celów komercyjnych i zarobkowych. Inne formy eksploatacji utworu pozostają w kwestii indywidualnych ustaleń przed zawarciem umowy.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5751891025
Adres: Warszawa, , 01-161, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 964

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie