Ave Maria na ślubie id:8258

Oferta
Dodaj do plannera

Proponuję Państwu usługę idealną na prezent ślubny, atrakcję dla Gości i Młodej Pary. Oprawę muzyczną ceremonii ślubnej - Mszy Świętej.
Z miłą chęcią wykonam indywidualnie dobrane utwory z repertuaru klasycznego ( Ave Maria, Panis Angelicus, i inne) bądź rozrywkowego (np.Hallelujah). Zaśpiewam do półplaybacku korzystając z własnego nagłośnienia, z akompaniamentem organisty lub dla bardziej wyrafinowanych słuchaczy - z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego.
Gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług, popartą wieloletnim doświadczeniem. Oferuję oprawę muzyczną mszy, na specjalne życzenie swoim śpiewem, grą ( skrzypek, kwartet smyczkowy bądź organista) towarzyszyć będziemy w trakcie wręczania prezentów, podczas obiadu, i.tp.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której można posłuchać utworów w moim wykonaniu (także w wykonaniu skrzypka i kwartetu smyczkowego).
Oferta dotyczy głównie województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN / występ

Cena obejmuje oprawę wokalną w trakcie Mszy,a także 2 utwory przed ceremonią ślubną.Przyjeżdżam wraz ze sprzętem nagłaśniającym, z którego odtwarzane są podkłady. Dojazd do 30km od Sosnowca.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

603-676...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Oprawa muzyczna mszy
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-219
Adres:Gwiezdna
Data dodania: 14-06-2012
Liczba odwiedzin: 2354

Polecamy

Nowe ogłoszenia