Zobacz zdjęcia (5)
BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia, Suwałki - zdjęcie 1
BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia, Suwałki - zdjęcie 2 BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia, Suwałki - zdjęcie 3 BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia, Suwałki - zdjęcie 4 BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia, Suwałki - zdjęcie 5
1 / 5

BAfilm - Nowoczesny Film weselny / Teledysk / Fotografia id:40324

Suwałki, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
502-352...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 4 kamery

Jesteśmy zespołem ludzi z pasją, wiedzą i doświadczeniem, zajmującym się filmowaniem i fotografowaniem ślubów oraz innych uroczystości okolicznościowych. Fachowa wiedza z zakresu filmowania, montażu i fotografii oraz ciągłe doskonalenie się ( ukończenie szkoły filmowej, udział w licznych warsztatach, kursach i szkoleniach) pomaga nam w stworzeniu nowoczesnego, dynamicznego i emocjonalnego filmu, który zachwyci nie tylko Parę Młodą, ale także zaproszonych na ślub gości. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego nie ma dwóch takich samych filmów!!!.

Film weselny
Teledysk weselny
Film o bliskości Pary Młodej
Film okolicznościowy
Film z chrztu, ...

Fotografia ślubna I Fotografia narzeczeńska I Fotografia okolicznościowa

Powierzając realizację filmu weselnego i fotografii naszej firmie, macie pewność, że zajmą się tym osoby po szkole filmowej, po ukończonych kursach i szkoleniach branżowych z wielogodzinnym doświadczeniem na planie fotograficznym jak również filmowym. Osoby, które osiągnęły sukcesy. Działamy na terenie województwa warmińsko – mazurskiego, podlaskiego, ale też całej Polski – możemy dojechać w każde miejsce i zrealizować najbardziej wymagające zlecenie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy do kontaktu.

GWARANCJA SATYSFAKCJI

Montaż w 12 tygodni albo zwrot pieniędzy!!!. Zależy nam na Waszym zadowoleniu, dlatego dokładamy wszelkich starań, byście otrzymali gotowy film jak najszybciej i mogli się nim dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Już po dwóch tygodniach od ślubu otrzymujecie link do zamieszczonego na serwerze teledysku, który możecie wysłać gościom weselnym i „na gorąco” dzielić się wrażeniami z najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Finalny film z całej uroczystości otrzymujecie przed upływem 12 tygodni. Jeżeli przekroczymy umowny termin- film otrzymacie od nas za darmo!!!.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Suwałki, , 16-400, woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
502-352...
liczba odwiedzin: 2313
Zadzwoń
502-352...
Napisz

Popularne miasta w okolicy