Zobacz zdjęcia (2)
Baldowski buty ślubne, Częstochowa - zdjęcie 1
Baldowski buty ślubne, Częstochowa - zdjęcie 2
1 / 2

Baldowski buty ślubne id:55123

od 300 do 600 zł / sztuka
Częstochowa, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość

O nas

Wnętrze. Gdy jest piękne, wtedy i zewnętrzna forma nabiera innego, bardziej szlachetnego kształtu. Należy jednak nadać mu odpowiednią oprawę, by móc zaprezentować je światu w całej okazałości.

Od 50 lat, w mającej swoją siedzibę w Częstochowie, rodzinnej firmie Baldowski to właśnie wnętrze odgrywa najistotniejszą rolę.

Projektując buty i tworząc unikatowe kolekcje dbamy o każdy szczegół: wiemy, że piękna forma podkreśli charakter właścicieli, ale pamiętamy, że tylko wygodne buty sprawią im rzeczywistą przyjemność.
Obserwując trendy zawsze dodajemy do nich coś od siebie: już w latach 70., jako jedni z pierwszych zaproponowaliśmy kobietom eleganckie modele szpilek; czuliśmy, że tylko takie buty będą odpowiedzią na to, co panie kryją w swoich wnętrzach - potrzebę luksusu i chęć sięgnięcia w życiu jeszcze wyżej oraz dojścia jeszcze dalej!

Teraz proponujemy “to coś” w nowatorskich kolekcjach powstałych we współpracy z polskimi projektantami. Pierwszym spektakularnym sukcesem był projekt Baldowski by Zień, a obecnie triumf odnosi kolekcja stworzona przez Dominikę Nowak. Projektantka jest laureatką wielu polskich oraz zagranicznych nagród i wyróżnień, a buty jej autorstwa dostępne są w najbardziej prestiżowych butikach na całym świecie.

Oferta GALANTERIA SKÓRZANA Monika Maksymowicz

Przedział cenowy

od 300 do 600zł/ sztuka

Buty damskie

Opinie GALANTERIA SKÓRZANA Monika Maksymowicz (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt GALANTERIA SKÓRZANA Monika Maksymowicz

Nazwa firmy: GALANTERIA SKÓRZANA Monika Maksymowicz
NIP: 9491707528
Imię i nazwisko: Monika Maksymowicz
Adres: Częstochowa, ul. Warszawska 411, 42-209, woj. śląskie
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1074

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie