Zobacz zdjęcia (5)
Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje, Bydgoszcz - zdjęcie 1
Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje, Bydgoszcz - zdjęcie 2 Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje, Bydgoszcz - zdjęcie 3 Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje, Bydgoszcz - zdjęcie 4 Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje, Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Baloniarki - profesjonalne animatorki na Twoim weselu! Animacje id:33045

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

O nas

Baloniarki to zespół stworzony przez najlepsze animatorki w Bydgoszczy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Przygotujemy niezapomnianą atrakcję dla dzieci na Twoim weselu. Zawsze zabieramy ze sobą tysiące różnych baloników, które służą nam do nietuzinkowych animacji balonowych.
Taniec z balonikiem? To już klasyk! Balonowe limbo? Balonowy berek? Nie ma problemu! Balonowe bingo? Balonowy hokej? Dlaczego nie? Balonowy pojedynek na balonowe miecze, bitwa na balony? Oczywiście! Sprawdzają się nie tylko dla chłopców! Poznaj naszą "balonówkę" oraz inne autorskie zabawy z balonami. Poprowadzimy też balonowe poszukiwanie skarbów oraz podchody i wiele innych!
Potrafimy z baloników zrobić show, a na prośbę pary młodej poprowadzimy zabawy z udziałem dzieci i dorosłych!
Każde dziecko otrzyma od nas wymarzonego stworka lub balonowego zwierzaka na koniec wspólnej zabawy. Poprowadzimy też balonowe warsztaty dla dzieci!

Z doświadczenia wiemy, że balony to jedna z największych atrakcji dla dzieci podczas wszelkiego typu imprez. Baloniarki zadziwią Was i zaskoczą tysiącem zastosowań balonów!
W ofercie mamy również:
- malowanie twarzy, włosów, tatuaże,
- zabawy z chustą animacyjną,
- magiczne kredy 3D,
- pokaz gigantycznych baniek mydlanych, podczas których każde dziecko będzie mogło samodzielnie wykonać bańki,
- zamykanie w bańce mydlanej,
- gry i zabawy ruchowe, konkursy z nagrodami,
- piniaty,
- mobilny basen z piłeczkami i wiele innych atrakcji.

Dobierzemy ofertę indywidualnie do Waszych oczekiwań, dlatego podana cena jest tylko orientacyjna. Dojeżdżamy do większości miast w województwie kujawsko-pomorskim, a zdarza się i dalej!

Współpracujemy z Magicznym Lustereczkiem
a także z Fotografią na Miarę
Sprawdź na naszym fanpage'u aktualne promocje! Zobacz, jak zyskać 10% rabatu. ;)

liczba odwiedzin: 1816

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie